vištienos namas šalyjeVis dažniau žmonės, norintys nuolat ar bent sezoniškai gyventi, pasirenka šalies namus. Todėl noras apsisaugoti ne tik nuo derliaus iš lovų, bet ir su šviežiais vištienos kiaušiniais yra ne tik suprantamas, bet ir gana įmanomas. Ir jei nėra galimybės statyti monumentinį pastatą pagal vištienos kooperatyvą, tuomet pasirūpink patogiu turiniu keliems sluoksniais, kuriuos gali beveik visi žmonės.

Ir yra daug įdomių variantų priemiesčio vištienos coops, vištienos Coop, kuris leis šaliai ne tik funkciją ekonominės statybos, bet ir paversti jį dekoro elementas, kuris nustato, kad Lauko prie vartų stilių.

Kad šeimos nariams būtų gaminami aplinkai nekenksmingi produktai ir viščiukai būtų laikomi šalyje, pakanka paukščių viščiukų. Tačiau, nepriklausomai nuo dedeklių vištų skaičiaus, patogios vištos pastatymas yra tikras mokslas, nes šis namas turi būti ne tik ilgalaikis ir gražus, o vištos turi būti patogios ir saugios.

įvairių rūšių vištienos kooperatyvai

Bendradarbiavimo vieta šalies namuose

Pradedantiesiems naminiams paukštynams geriau, kad naminių gyvūnėlių kokybinė priežiūra būtų užmegzti viščiukų kotedžą šalia namo, tuo pat metu nepamirštant būtinybės suteikti viščiukams būtinas sąlygas gyvenimui:

 • Pagal vištienos košę dirvožemis turi būti sausas arba net geriau, jei jis yra smėlėtas.
 • Jei dirvožemis yra molingas, pelkėta ir dažnai per drėgnas, būtina imtis priemonių dėl savo drenažo per vandens iš čiaupo, kanalų prietaisas, skylių ar praleisti Täiteliiv žaidimų aikštelė. Surinktą drėgmę galima nukreipti į vietą, skirtą maudymosi viščiukams.
 • Gerai, jei svetainė po vištos namais pakreipta į pietryčius, o tai padeda geriausiai apšviesti.
 • Dako koštai turėtų būti apsaugoti nuo juodgrindžių ir vėrinių, dėl kurių galite naudoti žalias tvoras ar statybines konstrukcijas.
 • Būtina sudaryti patogias vejas paukščio ganyklai su privalomomis prieglaudomis nuo saulės ar blogo oro.
 • Taip pat pageidautinas ir seklias maudymosi tvenkinys.

Jei nesilaikysite šių rekomendacijų dėl viščiukų laikymo šalyje, paukštis gali tapti vangus, vištos dedeklės duos mažiau kiaušinių, neišsiskiria ir vištos. Taip pat neigiamai veikia paukštis ir jo perkaitimas be pakankamo šešėlio nuo saulės, padidėjusio drėgmės, silpnumo ir šalčio.

Related  Kiaulių veislės su aprašymais ir nuotraukomis veisimui sodyboje

Savo rankų kolekcijos statyba

bendradarbiavimo kūrimo etapaiKai ketinate statyti vištienos kooperatyvą šalyje, turėtumėte atsižvelgti į visas šias savybes ir stengtis, kad būsimiems nuomininkams būtų suteiktos visos ateities sąlygos.

Riba turi būti patikima apsauga ne tik nuo saulės, bet ir pernelyg atšilimas paukštis namas, kuris gali sukelti ne tik paukščių letargo, bet taip pat iš kolonijinės prispaudėjas vištos parazitų vystymąsi.

Vonios grindys turi būti šilti ir patikimi, tačiau tuo pačiu metu kvėpuoti taip, kad nebūtų pernelyg drėgmės, dėl ko susidaro pelėsiai ir grybai.

Todėl namas netinkamas plytų, asfalto ar akmens grindų dangai. Dėl šalčio grindų viščiukai kenčia nuo reumato ir kitų kojų ligų.

Taigi, atsižvelgiant į viduriniosios juostos sąlygas, geriausias variantas yra dviejų sluoksnių grindys iš medžio.

Vištienos kooperacijos organizavimas šalyje

bendradarbiavimo kūrimo etapaiVyno naminių vištų sluoksniai yra šie:

 • Pakanka vietos, paukščiai rekomenduojama pateikti ne mažiau kaip 50 kvadratinių metrų. cm plotas.
 • Yra tiektuvų ir girtuoklių;
 • Aukštumose, esančiuose skirtinguose aukščiuose.
 • Įrengtose lizdose, kur dedeklės vištos dedeklės šalyje.
 • Geras apšvietimas ir ventiliacija.

Maitinimo ir lizdų vietose daroma šiaudų kraikas, kurią reikia reguliariai valyti ir atnaujinti.

Jei manoma, kad paukštis yra žiemos metu, svarbu numatyti ypatingą vietą parazitams maudytis ir savigynai, padengti dešimčia centimetrų, sumaišytų su pelenais ir pilkais smėliu.

Paukščių pėsčiomis

vištienos namasKuo daugiau paukščių kaupiasi ribotoje teritorijoje, tuo didesnė infekcijų ir kitų vištų ligų rizika. Todėl svarbu, kad viščiukai būtų pakankamai pėsčiomis, tai yra mėsinių veislių kiaušinių įdėjimas ir riebumas.

Dėl šios priežasties viščiukai, ypač pavasarį, padalina nuo 10 iki 12 paukščių, paskirstydami juos atskirai nuožulniose vietovėse.

Nasties vištos vištos dedeklės šalyje

Vasarinis gyventojas, padavęs viščiukų namus savo rankomis, turėtų atkreipti dėmesį į lizdų išdėstymą, kur vištas bus patogu laikyti kiaušinius.

Tūkstančiai viščiukų yra patenkinti ne mažiau kaip dviem ar trimis lizdais, o vasarą rekomenduojame įrengti prieskonius ore, kur eina paukštis.

Atstumas tarp ešerių neturi būti mažesnis nei pusė metro, o lizdai, esantys ne mažiau kaip pusę metro nuo grindų, neturėtų sulenkti. Išlaikykite lizdus švarus, kad įrenginys būtų apsaugotas nuo viršaus. Užpildyti lizdus reguliariai valykite ir pakeiskite šiaudais.

Naudokite tą patį šieną ne verta, nes ji greitai pradeda augti ir tampa infekcijos ir kenkėjų priežastimi.

Lizdai turi būti šiek tiek patamsėti, nes vištos dachoje nemėgsta būti ryškioje šviesoje. Na, jei kojos yra nuimamos, tada jas galima nuimti ir valyti du kartus per metus.

Related  Podmor bitės: kaip naudoti tinktūrą medicininiais tikslais

Vištienos kooperacijos šalyje organizavimo tarybos

Kuklus namų ūkių sklypų dydis pasižymėjo daugybe įdomių vištienos kooperatyvų, tarp jų neįprastų, tačiau labai praktiškų pastatų.

modulinis vištienos kooperatyvas

Tai taikoma nešiojamosioms mini statyboms. Jūs galite padaryti vištienos coop šalyje su savo rankas, kaip tai, kad leidžia lengvai perkelti statybą, o viščiukai visada akyse ir niekada sugadinti kultūros Fit, kurios dažnai atsitinka, kai laisvai laikomų vištų.

Tokio miniatiūrinio vištienos kooperatyvo, kaip ir bet kurio kito, dizainas turi būti sudarytas iš trijų pagrindinių sričių:

 • bandymų vieta;
 • paukščių pėsčiųjų vieta;
 • dedeklių vištų lizdai šalyje

Ką geriau statyti vištienos namus šalyje?

Dažniausiai šalyje statant naminius gyvūnus naudokite šias medžiagas:

 • Medžio blokas naudojamas kooperacijos struktūrai;
 • Sienų apmušalai dažniausiai atliekami iš medinio pamušalo;
 • Būtina uždėti stumdomą dėklą po grioveliu, kad valymas būtų atliekamas greičiau ir efektyviau. Šiam padėklui paimkite cinkuotą lakštą;
 • Norėdami apsaugoti vaikščiojimą, paimkite metalinę tinklelį su nedideliu tinkleliu.
 • Jei yra suprojektuotas viščiukas su žaliu stogu, kuriame bus pasodinta dekoratyvinė ar žalioji kultūra, stogo hidroizoliacija yra privaloma. Tokiai izoliacijai idealiai tinka bet kokia hidroizoliacinė medžiaga ritiniuose.

Žalias stogas ne tik sukuria originalią kolekcijos išvaizdą, bet ir apsaugo paukštį nuo perkaitimo namo viduje karštomis dienomis.

Na, jei trūksta statybinės medžiagos, tada padaryti vištienos coop šalyje savo rankomis ir gali būti improvizuotas, pavyzdžiui, galima rasti arkos vištienos coops, pagaminti ant plastikinių vamzdžių, padėklų arba visiškai originalių sprendimų pagrindu.

kompaktiški vištienos kooperatyvai

Statant vištidėje šalyje, visas medinių elementų struktūra, nepriklausomai nuo jos dydžio ir dizaino, svarbu padengti specialią kompoziciją, kuri apsaugo medieną nuo kenkėjų ir nuo atmosferos poveikio.

Vištienos kolekcijos dizainas

Stacionarūs nameliai skirtingų pajėgumų viščiukams, skirti paukščių vasaros ar visai sezono rezidencijai.

Related  Ožkų melžimo mašina atleidžia laiką, palengvina darbą

dviejų aukštų vištienos kooperatyvas

Pradedantis naminių paukščių ūkininkas gali rekomenduoti paprastą vištienos kooperatyvą, kuris gali būti perkeltas į naują vietą dviem lentomis, kurios veikia kaip nešiojamosios rankenos. Šiuo atveju vištienos kooperatyvas panašus į vieno aukšto namus su mansarda.

trikampio vištienos kooperatyvas

Vienaukštis nešiojamas vištienos kooperatyvas šalyje yra dar kompaktiškas nei ankstesnis.

trikampio vištienos kooperatyvas

Nešiojamas arkos konstrukcijos vištas.

mobilūs vištienos kooperatyvai

Daugelis sodininkų šiandien atkreipia dėmesį į mobilias struktūras ir tokį mobilųjį viščiukų bendradarbiavimą savo rankomis.

Kilnojamoji vištienos kolega, tokia kaip bara.
Tokie įtaisai montuojami ant vienašalio rėmo su ratais. Ši schema yra naudinga labai vištienos kooperatyvams, nes tai leidžia lengvai perkelti paukštį į aikštelės veją arba tvartą ganyti.

mobilūs vištienos kooperatyvai

Mobili naminių paukščių priekaba.
Tai dviaše priekaba, skirta didelio dydžio ir didelės talpos viščiukų kooperatyvui, kuris turi didelį svorį, leidžiantį paukštį pervežti į nuotolines ganyklas.

mobilūs vištienos kooperatyvai

Mobilios vasarnamiai ant ritinėlių.
Maži voleliai gali būti montuojami ant plokščio pagrindo ir perkelti į nedidelius plotus.

Vištienos kooperatyvo įrengimas – praktiniai patarimai dėl vaizdo