Maitinanti antisTarp naminių paukščių ančių laikomi nepretenzingi ir labai nepriklausomi augintiniai, tačiau neįmanoma pasiekti gero našumo tik iš žemės išgaunamo maisto. Kaip maitinti antis, kad kuo greičiau parodytų savo geriausias puses, užaugo sveikai ir ilgai?

Gamtoje vandens paukščiai sunaudoja sultingą augalinį maistą, nesunaikina vabzdžių, mažų žuvų, šaknų ir žolių. Meniu būtinai priskiriamos smulkintos jūros skulptūros, smėlis ir žvirgždas. Ančių dieta taip pat turėtų būti tokia pat įvairaus kaip ir namie. Šiuo atveju paukštininkas turi atsižvelgti į tai, kad auginimo tikslas yra pašarų su pašarais gyvulių mėsa, didelė kiaušinių pagaminama produkcija ir gyvybingi stiprių pankų išauginimas. Todėl ančių šėrimas ekonomikoje yra gausus, subalansuotas mitybos ir energijos vertės požiūriu ir yra labiau patenkinamas.

Kaip pašarų naminių ančių: grūdų

Antis su pankolėmis, kurios ieško maistoPaprastoji norma, sudaranti ančių porciją privačiame sodyboje, atliekama su grūdais. Skirtingų kultūrų grūduose yra:

 • daug angliavandenių, kurie paukščiams suteikia pakankamai energijos;
 • baltymai, kurie yra raumenų masės struktūros pagrindas;
 • celiuliozė;
 • vitaminai ir mineralinės druskos.

Maistui, kuriame vyrauja grūdai, greitai paimamos svorio ir auga antys, o tinkamai parinkti grūdai lengvai virškinami ir jaunajai ir suaugusiems paukščiams patinka.

Iš grūdų įvairovės patyrę naminių paukščių augintojai teikia pirmenybę kukurūzams, kurių sudėtyje yra šiek tiek pluošto, tačiau lengvai papildo ančių energiją ir karotino turinčius. Mišinių pašarų sudėtis antys gali sudaryti iki 50% šio pasėlio grūdų. Jei mišiniai yra paruošti jauniems, kukurūzų kiekis sumažėja maždaug 10%.

Pašarų sudėtisBe kviečių, antra labiausiai populiarus kultūra ir vertybės, daugiau baltymų ir daug vitaminų B grupės penimų ančių mėgėjas gali pasinaudoti šia grūdų apie su maisto kiekio suvalgyto paukščių trečdaliu.

Kurso metu yra ne tik susmulkinti kviečių grūdai, bet ir grubių miltų miltai. Geriau jį pridėti prie šlapių mėsos.

Mažiausiai kviečiai yra vertingi miežiai, bet šios kultūros grūdų apvalkalas yra labai prastai virškinamas ir gali sukelti nesveikaus antis. Todėl pankagus rekomenduojama duoti grūstiems ir nuluptiems grūdams, o senesnių ančių dietai yra naudinga praturtėti grūdus, kurių naudingumas ir maistingumas yra daug didesnis.

Iš ančių dietos galite pridėti avižų. Ši kultūra yra grūdų riebalų, daug jo ir vitaminų, baltymų aminorūgščių turinio lyderis. Tačiau norint pasinaudoti tokiu maistu, paukštynas turi pasirūpinti grūdų valymu iš praktiškai neatgautinų kriauklių.

Ankštiniai yra garsūs savo dideliu baltymų kiekiu, kuris, pavyzdžiui, žirniuose yra apie 20%. Tačiau antai yra gana abejingi tokiam maistui, taigi meniu jis įvedamas susmulkinta forma ir ne daugiau kaip dešimtadalis viso porcijos tūrio.

Kaip maitinti antis namuose? Kas, be grūdų, bus gyvulių nauda?

Nepamiršk apie valgį ir pyragą. Juose yra daug likusių po perdirbimo aliejaus, kalio ir fosforo sėklų, taip pat baltymų ančių augimui būtinų. paukštienos meniu šie produktai iš įvairių aliejinių augalų sėklų gali sudaryti iki 10% nurodytų grūdų kiekio.

Nuo trijų savaičių amžiaus pankams gali būti suteikta angliavandenių turtinga runkelių minkštimas. Pigūs ir naudingos sėlenos. Šiame produkte yra daug baltymų, tačiau, kadangi sėlenų pagrindas yra neapdorotas pluoštas, svarbu tai neperdegti. Jo ančių perteklius sukelia virškinimo problemų.

Nuo 10 dienų amžiaus, ančiukai pridedami prie ančių. Jie, kaip ir džiovinti, tada duona, mirkyti vandenyje, yra nuostabus vitaminų B šaltinis.

Sultingi porų avys

Be grūdų, antys sunaudoja daug žoliųŽalioji kančia ančioms – mėgstamiausias visada yra norimas rūšies maistas. Gamtoje ir vasaros pasivaikščiojimai paukštis nenoriai valgo sultingą vandens augaliją, kurioje yra mikroelementų, baltymų ir vitaminų masė. Ką maitinti antis, jei jos neturi prieigos prie natūralaus tvenkinio?

Feathery siūlo iš anksto surinktus aitvarus ir kitas kultūras, ir nepamirškite apie vaistažolių naudą, kuri visada būna beveik visose svetainėse. Tai yra:

 • dilgėlinė, kuri prieš valgant namines antis turėtų būti sudeginta verdančiu vandeniu;
 • žirniai, liucernai ir kiti pašariniai ankštiniai augalai;
 • dobilas

Antai malonu valgyti sultingus daržovius, pavyzdžiui, turtingus karotinus moliūgas ir morkas, taip pat beveik visus kopūstų, salotų lapus ir žalius svogūnus.

Skerdžiant antis, melionai ir šakniavaisiai turi būti grūsti. Jei meniu yra bulvių ir cukrinių runkelių, jie yra iš anksto paruošti.

Gyvūninės kilmės ančių pašaras

Namuose pašarų ančių negalima be gyvūninės kilmės produktų papildyti. Tai yra puikus baltymų, kalcio ir kitų šaltinių šaltinis, nepakeičiamas tinkamai plėtoti paukščių elementus. Vandens paukščiai yra gerai suvokiamas kaip žuvų ir mėsos ir kaulų miltų dietos. Galite įdėti maltą mėsą iš šaldytų žuvų, pjaustytų ir termiškai apdorotų mėsos atliekų.

Jau nuo pirmųjų gyvenimo dienų, ančiukams suteikiamas neriebusis varškė, tada į maistą įtraukiami kiti pieno produktai. Jie suteikia kūnui paukščių jauniklių kalcio ir lengvai virškinamą baltymą.

Mineraliniai priedai ančių mityboje

Paukščių mityba turi būti mineraliniai papildaiKalcis yra gyvybiškai svarbus visų rūšių naminiams paukščiams. Tai ne tik kaulų sistemos statybinė medžiaga, bet ir elementas, kurį daug kartų sunaudoja sluoksniai, kad būtų sukurtas tvirtas apvalkalas. Kaip maitinti vietines antis, kad padengtumėte šias išlaidas?

Paukštis siūloma:

 • supjaustyta kiaušinių lukštais;
 • apvalkalas, kruopščiai supjaustytas ir pridedamas prie ryšulių;
 • kreida;
 • kaulų miltai.

Jei sūdyti maisto produktai neįtraukiami į ančių dietą, druska, kuri yra natrio ir chloro šaltinis, pateikiama atskirai.

Be to, kaip būtinas mineralinis papildas būtinai siūlo naminių paukščių didelis, nuplautas smėlio ar smulkių žvyro. Šie nevalgomi, atrodytų, menčių komponentai yra itin svarbūs ančioms, nes jie užtikrina greitą rupių pašarų ir grūdų virškinimą.

Mineralai nėra sumaišyti su antys pašarais, tačiau išpilami į atskirus konteinerius, kurių užpildymas turi būti nuolat stebimas.

Vietinių ančių maitinimas priklausomai nuo sezono

Nuo pavasario vidurio, visą vasarą ir daugumoje rudens, naminių ančių maitinimas yra kuo įvairesnis. Jei paukštis turi prieigą prie rezervuaro, jis nepriklausomai ištraukia reikalaujamą paros kiekį.

Tačiau tai nesumažina paukštytojų atsakomybės. “Docking” vis dar reikalingas. Ką maitinti angas, grįžtančias namo iš ganymo?

Apytikslė suaugusių ančių dietaAntis, esančias švirkštimo priemonėse, tiekia keturis kartus per dieną. Du pašarai yra drėgnos pašarai kartu su žalumynais, dar du patiekalai yra javų mišiniai ir pašarai ančioms. Paukštis, kuris išskiria dalį maisto, turi gauti grūdus ir baltymų komponentus.

Ančių karjerų vasaros pašarų ypatumas yra griežtas maisto normavimo stebėjimas. Porcijos apskaičiuojamos taip, kad po vieno metodo ištuštinamos šėrimo loveliai, kitaip liejantys riebalai sukels rimtas gyvūnų patekimas.

Maitintis antis žiemąŠaltojo sezono pradžioje vietinių ančių meniu “patiekalų” sąrašas yra gerokai sumažintas. Ką antys valgyti sunkiu metu? Paukštėms trūksta vitaminų ir mineralinių druskų, čia siūloma žolelių ir susmulkintų daržovių silosas, taip pat žolelių miltai ir virtos šienas. Iš ančių dietos būtinai turi būti gyvūnų pašaras, virtos bulvės ir maistingi grūdų mišiniai.

Šaltuoju atveju vietinių ančių šėrimas skaičiuojamas taip, kad maistas padengtų kūno energijos sąnaudas ne tik augimui, bet ir atšilimui.

Nustatyti vištų dedeklių ir penimų ančių

Mėsos krypties naminiai ančiai yra anksti brandinami, o produktyviausiam penėjimui speciali dieta reikalinga beveik nuo gimimo.

Maitinti ančiukus nuo gimimo iki dviejų mėnesių

Kuo greičiau paukštis surinks mirtina masę, tuo labiau minkšta bus. Todėl mėsinių ančių menas turėtų būti kuo labiau subalansuotas ir įvairesnis, įskaitant ir raumenų masės baltymų, ir angliavandenių, mineralų bei vitaminų.

Dienos suvartojimas pašarų vištų dedeklesNesushki reikia jų “dietos”, kurią paukščiai vežami 20 dienų iki pamušalo pradžios. Šios kategorijos mitybai paukščiai sušvirkščiami daugiau koncentratų ir baltymų turinčių pašarų. Ypatingas dėmesys skiriamas kūno papildymui kalciu, padidėja ančių drėgmės poreikis ir sumažėja žaliųjų, stambiųjų ir sultingų produktų dalis.

Sluoksniuotame meniu yra sudygusių grūdų ir daug amino rūgščių bei veikliųjų medžiagų mielių.

Maitinti mažus ančiukus – video