Didžiulis broilerių atvejisSusidūrę su masės ir maloobyasnimoy mirties jaunų gyvūnų, paukščių, ypač pradedantiesiems, klausia: “Kodėl miršta viščiukų broilerių?” Šio reiškinio priežastys yra daug, bet didžioji viščiukų nuostoliai yra susiję su laikymo ir šėrimo sąlygomis pažeidimą, taip pat mirtinai išpilamos infekcijos naminių paukščių .

Kodėl broileriai miršta? Ligos priežastis

Būtina sąlyga gauti gerų gyvulių mėsos viščiukų yra vištienos atsargūs pasirinkimas perkant arba pasirinkdami iš inkubatoriaus. Silpnai, piktus paukščius galima pamatyti iš karto. Jie yra mažiau aktyvūs nei sveiki broliai, maitina mažiau, mažiau juda. Kai jis ateina į pirkimo paukštį į verslo dalis, tai yra gauti į namus gyvūnams nuo infekcinių ir virusinių ligų, su kirminas užkrėtimo ar infekcijos parazitų rizikos. Visa tai kelia pavojų, ne tik silpnų paukščių, bet ir perspektyvi viščiukų.

Viena didžiausių priežasčių, dėl kurios miršta skirtingų amžių broileriai, yra paukščių ligos. Visoms ligoms būdingas ypatingas pavojus jauniems gyvūnams, nes viščiukams vis dar trūksta formos imuniteto, o kūno ištuštinimui reikia labai mažo laiko.

Dėl to net Escherichia coli sukeltos infekcijos ir suaugusiems paukščiams, kuriuos galima lengvai gydyti, jauni gyvūnai greitai dehidratuoja, silpnėja, apsinuodijami ir miršta.

Broilerių mirties priežastis yra infekcijosPavyzdžiui, paukščių cholera ar Pasteurrez 5-6 valandas nužudo viščiukų gyvenimą kartu su:

  • staigus temperatūros padidėjimas;
  • gleivių atsiradimas iš nosies angų;
  • Nepakankamas sveikiems paukščių rūšims;
  • svyruojančios barzdos ir kirkšnos pokyčiai;
  • švokštimas ir kvėpavimo sunkumas.

Mirtingas šios ligos baigtis yra beveik neišvengiamas.

Broilerių viščiukų ligų gydymas ir prevencija

Tik ligų prevencija padės išvengti broilerių mirtingumoKą daryti, jei broileriai miršta? Jei paukštininkas pastebėjo baisius simptomus, tada greitas gydymas atliekamas stipriais antibiotikais. Vištos dedeklės yra injekcijos viščiukui. Negyvus paukščius reikia naikinti.

Daugeliu atvejų pastereliozė ir kitos ligos negali būti greitai pripažintos. Siekiant išvengti paukščio mirties, daugiausia dėmesio skiriama ne tik kovai su problemomis, bet ir jų prevencijai!

Sustabdykite užteršimą daugeliu ligų, griežtai laikydamasi naminių paukščių grynumo. Puokštės, brooderiai, viščiukų kooperatyvai, pievos ir kitos broilerių laikymo vietos kruopščiai nuplaunamos, valomos ir dezinfekuojamos. Sanitarinis apdorojimas yra taikomas visam inventoriui, tiektuvams ir girliams. Svarbu reguliariai plovinti, nuplauti ir dezinfekuoti naminių paukščių, kuriuose jis dirba, batus ir drabužius.

Related  Mišrių pašarų parinkimo viščiukams sudėtis ir savybės

Broileriai gali mirti nuo pralaimėjimo nuo kirminų, blusų, utėlių ir purusSiekiant užkirsti kelią paukščių mirčiai nuo kirminų, blusų, utėlių ir utėlių, broilerių viščiukai periodiškai gydomi iš šių parazitų. Užterštos patalynės pasikeičia, kartais bandas perkeliamas į naują pakrančių zoną. Duokite paukščiai galimybę gauti dulkių pirties.

Kodėl viščiukai miršta broileriais: dėmesio trūkumu ir priežiūros klaidomis

Didžiausias viščiukų broilerių mirčių procentas pasireiškia pirmosiomis viščiukų gyvenimo dienomis. Be to, tai daroma ne dėl infekcijų, bet ir dėl banalių paukščių ūkininko neatsargumo. Kodėl vištienos broileriai miršta, nes vakar jie buvo visiškai sveiki ir aktyvūs? Atsakymas į šį klausimą nuo paukštininkystės pradžios gali būti kelių priežasčių.

Dėl paukščio mirties gali trūkti maistinių medžiagų, vitaminų ir mineralųVienas iš dažniausiai pasitaikančių dalykų yra temperatūros režimo pažeidimas, kuris vyksta brooderiuose su viščiukais arba višta, kur buvo perkeltas suaugęs jaunuolis. Pirmųjų gyvenimo dienų viščiukams aukšta temperatūra, imituojanti buvimą po višta, yra ypač svarbi. Todėl rūsyje palaikomas režimas, esantis maždaug 29 ° C, o po dienos per dieną temperatūra turi sumažėti iki 24-23 ° C. Netgi trumpalaikė viščiukų hipotermija, kaip antai jų perkaitimas, kyla dėl gyvulių praradimo.

Masinis atvejis ir infekcijų vystymas yra palengvintas nuobodu turiniu, taip pat trūksta vėdinimo, dėl kurio virusai ir bakterijos šiltame drėgname ore virsta labai greitai.

Greitai augantys broileriai gali nukentėti nuo maistinių medžiagų, mineralų ir vitaminų trūkumo. Pavyzdžiui, su vitamino D trūkumu, paukštis turi raichito požymių. Trūksta baltymų maisto, paukščiai priauga svorio. Netinkama mityba ir priežiūra per pernelyg ryškiai šviesą gali sukelti kanibalizmą vištienos. Stipresni asmenys išsiverčia plunksnomis arba visais atžala silpniems vaikams.

Kodėl vištienos broileriai miršta: žemos kokybės ir netinkamai parinktas pašaras

Jei mylėtojų kankina klausimas: “Kodėl viščiukai broileriai mirti amžiaus ir vyresni mėnesius”, matyt, kaltas dėl prastų sąlygų, nesubalansuotas, su nedideliu kiekiu vitaminų ir mineralų, ar žemos kokybės pašarais.

Daugelis paukštynų ūkininkų teikia pirmenybę broilerių paruoštiems mišrioms pašaroms. Šioje dietoje svarbu, kad mišinys būtų šviežias, be blyškių ir pelėsių požymių ir kad jį pagamintų patikimas kokybės žaliavų gamintojas.

Kai viščiukų meniu pateks drėgnas mėsos kambarys, jų paukščiai gali būti švieži, o ne valgyti, kad viščiukai nesiliestų fermentuotų ar supuvę maisto.

Related  Kaip gydyti broilerių namuose, jei jie čiaudina ir švina

Broilerių pašaras parenkamas pagal amžiųKodėl vištienos broileriai miršta, laikomi puikiai ir gauna maistą kartu su visais vitaminais? Nepakanka paukščiams suteikti kokybiško mišinio ir vitaminų papildų, todėl būtina, kad visi gaunami pašarai atitiktų amžių ir būtų gerai įsisavinami.

Grūdų jauniems broilerių ir kitų uolienų, yra žemės, kurias pateikia daržovių kapotos arba trinamas siekiant išvengti tokio reiškinio kaip pirmaujanti į užsikimšimas pasėlių ir stemplės mirties. Dėl šio reiškinio prevencijai, gerina virškinimą ir patenkinti paukštininkystės broilerių mikroelementai atskirų tiektuvai pilamas žvyras, kreida, uosio, grūsti lukštai.

Jokiu būdu, ypač karšto sezono metu, jūs negalite palikti broilerių be švaraus geriamojo vandens.

Visada laikykite švarų vandenį namuosePasivaikščiojimo zonose, skirstant žaliąsias pašarus, neturėtumėte užkirsti kelią nuodingiems augalams įeiti į smalsius paukščius. Tačiau rutuliuoti morkos, griežinėliais moliūgai, grūsti rupiniai, dilgėlės, žalieji svogūnai ir kiti sodo pasėliai – labai naudingi viščiukams. Jie ne tik taps sveikintinais meniu priedais, bet ir papildys vitaminų parduotuves, o svogūnai taps saugi ir veiksminga antihelmintiška medžiaga.

Kruopštus požiūris į jų priežiūros skyrius daugeliu atvejų padeda užkirsti kelią viščiukų mirčiai arba bent jau neleisti mirčiai tapti masine.

Ką daryti, kai broilerių viščiukai miršta?

Kaip sužinoti, kodėl broileriai miršta ir ką daryti po paukščio mirties?

Esant masinei paukščių mirčiai, būtina atlikti sanitarinį narvų ir narvų apdorojimąJei ūkyje yra atsitiktiniai broilerių viščiukų mirtingumo atvejai, svarbu sužinoti, kas sukėlė liūdesį. Todėl, ypač jei įtariate užkrečiamą ligą arba parazitų buvimą, dalyvaujant veterinarijos gydytojui, atliekama autopsija. Tyrimų rezultatas suteiks galimybę atlikti kompetentingą gydymą, skiepijimą ar prevenciją, palyginti su likusia gyvulių dalimi.

Privalomas visiškas sanitarinis naminių paukščių namų tvarkymas, vištų namų ir įrangos dezinfekavimas, pakratų keitimas ir sienų bei grindų valymas sausu kalkėmis.

Daugiau apie broilerių mirties priežastis – video