Atsižvelgdama į viduriavimą broileriuose, būtina skubiai pradėti gydymąVirškinimo sutrikimai, dažnai lydi skystąjį arba putų išmatų yra labai paplitusi jaunų viščiukų ir gali signalizuoti pavojingomis infekcinėmis ligomis, kirmėles, prastos kokybės maistas. Jei paukštininkas broilerių viščiukuose pastebi diarėją, gydymas turi prasidėti nedelsiant.

Ar šis simptomas yra pavojingas ir kaip nustatyti jo atsiradimo priežastį? Tikslią diagnozę gali atlikti tik specialistas po laboratorinio pakratų tyrimo. Tačiau pirmosios, skubios priemonės turi būti imtasi.

Vištienos broileriai yra piktnaudžiaujama, ką daryti prieš gaunant veterinarijos gydytojo atsakymą?

Kad ir kokia būtų viduriavimo priežastis, šis reiškinys visada lydimas žarnyno gleivinės sudirginimo. Maistas virškinimo sistemoje yra prastai virškinamas.

Balta viduriavimasNet su tuo pačiu apetitu, viščiukai kenčia nuo maistinių medžiagų trūkumo, dehidratacijos ir prasideda stiprus paukščių kenksmingas apsinuodijimas. Jei gydymas neprasideda laiku, kitų broilerių viščiukų viduriavimas papildomas kitų infekcijų simptomais.

Norėdami pradėti gydymą anksčiau, patyrę naminių paukščių augintojai pataria dėl broilerių vištienos spalvos ir pobūdžio, kad nustatytų, kas sukėlė problemą. Jei esate dėmesingas ligai paukščiams, ji jums pasakys galimą diagnozę ir ką gydyti, jei broileriai yra atleidimas nuo ligų.

Balta viduriavimas broileriuose: gydymas ir galimos priežastys

Su tokiais išmatomis paukščiams skubiai reikia pagalbosGalima skysčio dažnumo problema su balkšvu atspalviu yra salmonelė. Naminiai paukščiai labai dažnai užkrečia ir, deja, gali paveikti asmenį. Viščiukams liga prasiskverbia nuo užkrėstų viščiukų, taip pat dėl ​​sąlyčio su bendru įrenginiu ar paukščių namuose esančios švaros nepakankamumu.

Renkantis gydymo strategiją, be baltųjų vidurių broileriuose, salmonelių buvimas, atkreipkite dėmesį:

 • dėl paukščio prislėgtos būklės;
 • nepageidaujamas viščiukų judėjimas, slopinimas;
 • apie sveikų bendraamžių vystymąsi;
 • greitai, sunkiai kvėpuojant per šiek tiek atidarytą snapelį.

Salmonella sukeltos viduriavimo atveju viščiukų broileriai pramoniniuose ūkiuose laikomi netinkamais, nes kursas gali trukti apie tris savaites.

Privačiose sodybose, kuriose yra ligos sukėlėjas, jie kovoja su sulfanilamido preparatais. Svarbu išleisti sergančius paukščius ir atidžiai stebėti likusių gyvūnų gerovę.

Broileriai turi rusvą viduriavimą

Raudonos spalvos viduriavimasJei nevirškinimo vištos ir viščiukai yra išreikšta skysčio, greito vados įdegis ar rudos spalvos, ji gali nurodyti, kaip iš žemos kokybės pašarų, ir tokių baisių ligų kaip kokcidioze naudojimas. Daugeliu atvejų ši liga diagnozuojama pavasarį ir rudenį, ir infekcija įvyksta per suteptus vados, pašarų ir vandens.

Be rudos viduriavimo, broilerius galima matyti:

 • nenoras judėti, jie yra nekilnojamojo, sugadinti ir sugadinti;
 • sumažėjęs ar nenoras apetitas, padidėjęs troškulys;
 • gleivės ar kraujo požymiai šiukšliadėžėje;
 • blyškis ir svogūnai, rodantys anemijos ir dehidratacijos vystymąsi.

Dažnai kokcidioze, tai matoma broilerių kraujo išmatose. Tai rodo aktyvų žarnų gleivinės naikinimą ir būtinybę skubiai atlikti kompleksinį gydymą naudojant specializuotus vaistus, kurie slopina gyvybinę patogenų aktyvumą.

Jei šie simptomai yra nemačiau, bet iš vados kraujo vis dar egzistuoja, turbūt vištienos Cloaca stebimas traumų ar žarnyno dėl netinkamo šėrimo, vitaminų ir mineralų trūkumas.

Su viščiukais susirgo žalsai su išmatomis arba nepastebėta maisto dalelėmis.Naminių paukščių gydymas

Broileriai skundžiasi: nei gydyti?

Tarp prioritetinių priemonių, kurių turėtų būti imamasi naminių paukščių ūkininkams:

 • patikrinti viščiukų pašaro kokybę;
 • sergančių ir susilpnintų paukščių išskyrimas;
 • Patalpų ir visos įrangos, įskaitant tiektuvus ir geriančius dubenis, valymas ir dezinfekavimas.

Kai broilerių viduriavimas turi būti dezinfekuojamas visą kambarį, tiektuvus ir geriančiusJei paukštis, nepaisant priemonių, yra vilties, nei gydyti broilerius? Ką dar galima nuveikti tol, kol nėra išsamios šiukšlių analizės:

 1. Kaip absorbentą broileriams siūloma aktyvuota anglis.
 2. Kalio permanganatas pridedamas prie geriamojo vandens.
 3. Būtinai patikrinkite, ar šaldytuve yra pakankamai kreidos, žvyro, lukštų.
 4. Naudinga naudoti pieno rūgšties produktus, probiotikus, skirtus normalizuoti žarnyno mikroflorą.
 5. Drėgname pašte, galite pridėti ryžių nuovirą.

Siekiant pašalinti paukščių sergamumą dėl helmintų užkrėtimo, atliekamas gyvulių anthelmintinis gydymas.

Kitas broilerių viščiukų viduriavimo kovos etapas – gydymas antibiotikais ir specializuotais vaistais, kurie susidoroja su bakterijomis, pirmuoniais, grybais ir kitais mikroorganizmais.

Kadangi kai kurios ligos, kartu su paukščių viduriavimu, yra pavojingos ne tik paukščiams, bet ir žmonėms, o jų gydymas yra daug darbo jėgos ir ilgalaikis, sunaikinami ligonių ištekliai.

Pačios broileriai nemiega – vaizdo įrašas