Bičių produktaiNatūraliems vaistams nešioti bitininkystės produktai, o jų naudojimas žmonėmis yra senų laikų prevencija ir gydymas. Šiuolaikinis mokslas tik patvirtina, kad bioterapija naudojama remiantis gurkšniais, naudojant natūralius produktus ir iš jų pagamintas vaistų formas.

Kas yra priskiriama bitininkystės produktams

Bičių darbo rezultatasViskas, ką gamina bičių šeima, yra natūralūs vaistai. Avilys yra ne atliekų gamyba. Net lavonų bitės naudojamos kaip priemonė. Biriška gauna:

  • medus, ir jo savybės priklauso nuo daugelio veiksnių;
  • bičių vaškas – statybinė medžiaga bitėms;
  • žiedadulkės – rinkimas skrendant;
  • pergu – žiedadulkės, konservuotos obelyse su medumi;
  • zabrus – produktas, gautas nuplėšus uždarų ląstelių dangčius;
  • propolis – bičių klijai, skirti aviliui taisyti iš vidaus;
  • karališkasis želė yra paslaptis, išgaunama iš jaunų bitų žandikaulių;
  • bičių nuodai;
  • bičių pilkotas.

Būtina žinoti, kad medus neapsaugo savo gydomųjų savybių, kai kaitinamas virš 60 C.

Medus ir kitus apiatus medikams galima naudoti pasikonsultavus su gydytoju. Bičių produktai ir jų nekontroliuojamas vartojimas žmonėms gali sukelti sunkias alergines reakcijas iki gerklų edemos.

Medus ir jos naudojimas

Natūralus medusGarsiausias biškininkystės produktas yra medus, kuris turi unikalią kompoziciją ir aktyvina biologinius procesus organizme. Bet su dideliu medaus paklausa – didelė dalis klastojimo. Bitininkystėje galite įsigyti garantuoto natūralaus medaus. Geriausia laikoma gėlių, kalnų ir grikių kolekcija. Išgaunant avilius žydinčiose masyvuose, jie gauna įvairių rūšių medaus, pavadinto dėl augalo, iš kurio buvo surinkta žiedadulkėle.

Natūralus medaus ir bičių produktų gydytojas, kurie nėra išlaikę veterinarinės kontrolės, be kokybės liudijimo, gali būti pavojingi. Biškininkai gali naudoti draudžiamus narkotikus arba rinkti kyšius iš chemiškai apdorotų laukų.

Medus laikomas vertingu energetiniu produktu, nes 75% sudaro fruktozė ir gliukozė, kurios yra tiesiogiai absorbuojamos kūno. Be to, turtinga fermentų kompozicija, organinių rūgščių, vitaminų buvimas pagreitina medžiagų apykaitą, padidina imunitetą ir teigiamai veikia nervų sistemą ir virškinimo traktą.

Related  Podmor bitės: kaip naudoti tinktūrą medicininiais tikslais

Kiti bitininkystės produktai naudojami asmeniui, atsižvelgiant į jų specifiškumą ir gydytojo rekomendaciją.

Apitherapy

Bičių vaškasKas yra bičių vaškas ir kaip tai veikia. Šie dirbtiniai šerdys gamina medieną iš vidinių liaukų. Vienam kilogramui vazos reikia 3,5 kg medaus. Vaškas turi sudėtingą organinę sudėtį, 75% sudaro esteriai ir 15% riebalų rūgščių. Šviesos sudėtis netirpsta vandenyje arba alkoholiuose. Vaškas naudojamas odos ligoms ir kosmetikai. Norėdami apdoroti bitininkystės produktus, paruoškite odos vašką.

Surinkta žiedadulkė ​​yra produktas, kurio naudai analogų nėra. Bitės renka žiedadulkes, supilkite jas į rutulį ir nuneškite į avilį. Vienam lėktuvui vienas bukas tiekia 10 mg žiedadulkių. Ir silpnintam žmogui nėra naudingesnio produkto. Per tris savaites žiedadulkes su medumi arba gryna forma, pacientui atliekamas apikeracijos kursas. Vaisto trukmę nustato gydytojas.

Tarp bitininkystės produktų ir jų naudojimo reikalingas ypatingas dėmesys. Pirma, galima surinkti gaubtelius nuo korių tik medaus pumpavimo metu. Antra, ši medžiaga nesukelia alerginių reakcijų. Trečia, tai yra tiesiog skanus ir kramtytas su malonumu vaikams. Ir išgelbėti zabrusą nuo daugelio infekcinių ligų, padidina imunitetą ir netgi stiprina susilpnėjusius raumenis. Iš viso ir 4 kartus per dieną 10 minučių kramtyti šaukštą medikamentų miltelių.

PropolisPropolis yra žinomas gydomasis produktas. Bitės ją sukūrė, kad ištaisytų avilį, o žmogus naudojo vaistą odos ligų ir vidaus organų gydymui. Sudėtyje yra vaško, daržovių dervos ir unikalus balzamas. Netgi tuberkuliozė gali būti nugalėta su propoliu sudėtingame gydyme.

Konsultacijos su gydytoju yra būtinos karamelinių želių gydymui ir naudojant bičių nuodus. Tai stiprūs alergenai ir yra kontraindikacijų vartoti.

Motinos pieno priėmimas atliekamas kapsulėse, kurios ištirpsta po liežuviu. Skrandyje naudingoji kompozicija skilinama. Kapsulių priėmimas padidina kūno toną, aktyvina nervų sistemą, mažina anginos ir astmos pasireiškimą. Bičių nuodų naudojimas apsiriboja keliomis kontraindikacijomis. Iš esmės, vaistai gydomi sąnariais ir raumenimis. Pastebėta, kad bitininkai neturi reumato, tačiau jie gyvena ilgai. Labiausiai tikėtina, kad sudėtingas gryno oro poveikis, susijungimas su gamta ir bitininkystės vaistų naudojimas.

Bitininkystės produktų pasirinkimas – vaizdo įrašai