Inkubatorius su automatiniu kiaušinių sukimuNorėdami auginti paukščių jauniklius reikia aukštos temperatūros ir drėgmės. Renkantis inkubatorių reikia atsižvelgti į tai, taip pat turėtų būti kiaušinių keitimo mechanizmas. Inkubacijos metu kotukas reguliariai paverčia visus kiaušinius, kad jie būtų sušilti tolygiai. Pagal tekinimo principą, vištienos kiaušinių inkubatoriai yra automatiniai, mechaniniai ir rankiniai.

Rankinis inkubatorius reikalauja žmonių dalyvavimo. Sunku paversti kiaušinius savarankiškai, jei jų yra daug, tačiau vietiniams inkubatoriams tai nėra tokia problematiška. Bet tai turės būti padaryta kelis kartus per dieną, o tai nėra labai patogu.

Mechaninė revoliucija pašalina poreikį pasukti kiekvieną kiaušinį. Naudojant mechanizmą pasikeičia visos plokštės padėtis. Tačiau būtina reguliuoti kiaušinių nepriklausomumą nuo apyvartos, temperatūros, drėgmės.

Inkubatoriai buitiniai automatiniai visiškai nemokamai savininkas nuo įsipareigojimo stebėti kiaušinių būklę. Automatika taip pat kontroliuoja temperatūrą ir drėgmę.

Taip pat skaitykite: vištienos kiaušinių inkubavimas ir tinkamas temperatūros režimas!

Bet kurio inkubatoriaus kriterijai

Nepriklausomai nuo kiaušinio sukimosi tipo, renkantis inkubatorių, remtis toliau išvardytais parametrais.

Kiaušinių skaičius

Buitinės plastmasės inkubatoriusPramoniniai inkubatoriai gali talpinti kelis šimtus ir net tūkstančius kiaušinių. Tačiau namų verslą pakanka 50-70 kiaušinių inkubatoriaus. Jie yra pakankamai kompaktiški, kad tilptų butas. Atminkite, kad gamintojai įdėjo kiekį, orientuotą į vištų kiaušinius. Žąsų ar pledų kiaušiniai reikalauja kitokios vietos. Todėl jums reikės pakeisti jų skaičių inkubatoriuje ir galbūt naudoti dėklus.

Ventiliatorius

Kad kiaušiniai būtų šilti tolygiai, ventiliatorius sukelia karšto oro cirkuliavimą per kamerą. Nauda yra akivaizdi, bet inkubatorius sunaudoja daugiau energijos. Taip pat pabandykite pasirinkti bevielius įrenginius.

Lengva valyti

Po inkubavimo laikotarpio išperinti viščiukai palieka daug mažų pūkų ir kiaušinių lukštų. Visas šis purvas užsikimšo vėdinimo angas, sunkiai pasiekiamas inkubatoriaus vietas. Fotoaparatą reikia išvalyti ir sterilizuoti, todėl būkite atsargūs, kad tai būtų lengva padaryti. Dabar visi gamintojai planuoja inkubatorius, todėl kameros valymas nėra sudėtingas.

Related  Rauginų ypatumai avių ir ožkų nugalėjimo atveju

Paslauga

Laikui bėgant, kiekvienas prietaisas suskaido, todėl nepamirškite, kad vieną kartą kiaušinių inkubatorių reikės ištaisyti automatiškai. Visų pirma, daugiausia dėmesio skiriama Rusijos įmonėms, todėl šiuo atveju detalės tampa daug lengviau.

Automatinio inkubatoriaus pasirinkimas

Automatinis inkubatorius sukasi kiaušinius iki 4 kartų per dienąKiaušinių inkubatorius automatiškai patiekia kiaušinius 2-4 kartus per dieną. Galima reguliuoti sūkių skaičių per dieną, taip pat temperatūrą ir drėgmę. Inkubatorių valdymas paprastai yra intuityvus, nesudėtingas. Jie turėtų būti šiltomis sąlygomis, kitaip temperatūros matavime bus klaidų. Visi vietiniai inkubatoriai apskaičiuoti, kad jie bus laikomi kambario temperatūroje ir drėgmei.

Be to, automatinio veikimo klaidos yra neišvengiamos, kai dėklas yra iš dalies užpildytas. Jei kiaušiniai yra nedideli, į tuščiuose dėžutės ląstelėse įdėkite polistirolo ovalus. Kai kurie inkubatoriai yra pagaminti iš polistirolo putų. Medžiaga yra porėtos ir gerai praeina orą, bet greitai tampa užteršta, tampa patogenų židiniu. Tokiems inkubatoriams reikia reguliarios dezinfekcijos.

Vištienos kiaušinių inkubatoriai automatiškai padalinami į tekinimo metodą. Pirmasis būdas yra riedėjimas su grotelės judėjimu. Antrasis – grotelės nuolydis esant 45 ° C temperatūrai. Trečias būdas yra pasukti volelius po kiaušine. Kiekvienas metodas neturi ypatingų pranašumų.

Kadangi jie visi daro viską ir yra visiškai priklausomi nuo automatikos, pirmenybė yra pirkti inkubatorius su avariniu energijos šaltiniu.

Inkubatorių su automatiniu kiaušinių keitimu kaina prasideda nuo 3000-4000 rublių. Tokie gaminiai yra patikimi, juose yra įmontuotos baterijos (bet ne visos). Yra brangesni modeliai – už 7000-12000 rublių. Tokie inkubatoriai gali talpinti daugiau kiaušinių ar turėti skirtingus atnaujinimus. Pvz., Aeronizatorius ar bioakustinis stimuliatorius.

Inkubatorius

Specialus padėklas su automatiniu kiaušinių sukimuKad savo rankomis atliktumėte automatinį inkubatorių, jums reikia specialaus padėklo su automatine kiaušinių rotacija. Žinoma, galite tai padaryti be jo, bet tuomet kiaušinius reikia paversti rankomis. Kadangi tai reikia atlikti 3-4 kartus per dieną, problema yra akivaizdi. Todėl savarankiški automatiniai inkubatoriai yra dažni. Tačiau populiarūs ir savarankiški prietaisai su rankiniu kiaušinių sukimu.

Related  Namų vištų veislės sodyboms

Savarankiškam inkubatoriui reikia:

 • inkubatoriaus kamera;
 • ventiliatorius;
 • kaitinamosios lempos 25 vatai;
 • termoreguliatorius.

Termoreguliatorius

Tai prietaisas temperatūros ir drėgmės reguliavimui. Savininkas pakoreguoja termostatą pagal reikiamus kiaušinių parametrus, o prietaisas siunčia garsinį signalą pažeidimo atveju.

Atkreipiame dėmesį į tai, kad temperatūra inkubatoriuje turi būti kalibruojama dideliu tikslumu iki +/- 0,5 ° C, kurių namų temperatūros reguliatoriai negali duoti.

Paprastai termometras taip pat negali tai padaryti, nes reikia labiau kontroliuoti drėgmę. Tuo pat metu paprasto higrometro su nuotoliniu ekranu kaina bus tik 600 rublių, o jos tikslumas atitinka aukščiausius reikalavimus. Yra brangesni termostatai su daugybe papildomų funkcijų.

Inkubatorius

Namų inkubatoriusPačios kameros gali būti pagamintos iš improvizuotų priemonių: kartoninės dėžutės, televizoriaus, šaldytuvo. Bet kokiam įrenginiui tenkinami tie patys reikalavimai:

 • Statinio viršuje ir apačioje yra skylučių, leidžiančių tekėti gryną orą;
 • kameros dugne dedamas gilus dubuo su vandeniu, garuojantis skystis suteikia norimą drėgmę;
 • Padėkliu Aš galiu kelis kiaušinius sudėti į kelias eilutes
 • oro šildymui naudojami ne mažiau kaip 25 vatų žibintai;
 • laidai jiems praeina per atskiras šonines angas;
 • Minimalus atstumas tarp lempų ir kiaušinių yra 15 cm, bet jis yra geresnis 25 cm plote;
 • mažos durys 40×40 cm, kad atidarant temperatūrą ir drėgmės parametrus nepasikeitė;
 • Padėkliukai pagaminti iš metalinės akies, kad drėgmės garai ir oras cirkuliuoja aplink kiaušinius;
 • Visi įtrūkimai kruopščiai apdorojami sandarikliu.

Inkubatorius iš šaldytuvo

Savarankiško inkubatoriaus komponentaiIšnagrinėsime konkretų pavyzdį, kaip kurti inkubatorių savo rankomis. Kaip fotoaparatas veiks senas šaldytuvas. Medžiaga yra idealus, užsandarintas, talpi, lengvai valoma, pašalinus viščiukus. Be to, yra puikios grotelės padėklams. Jiems reikia tik sijonų. Žinoma, pageidautina įrengti inkubatorių su dėklais su automatiniu kiaušinių pasukimu.

Padarykite inkubatorių iš šaldytuvoŠaldymo kamera išmontuojama, to nereikės. Šaldytuvo durelėse mes pasistatome langą stebėjimui. Mes uždarome jį tvirtu stiklu ir nuimame lizdus sandarikliu. Viršuje ir apačioje mes pagaminsime du skylės, kurių skersmuo yra 3 cm, tai yra fotoaparato ventiliacija. Dugne nustatykite temperatūros reguliatorių ir vandens dubenį.

Related  Avys kaip verslas pradedančiam ūkininkui

Kadangi šaldytuvas yra vertikali konstrukcija, oras gali cirkuliuoti be ventiliatoriaus pagalbos. Bet tai geriau įdėti. Žemiau yra keletas skystųjų kristalų lempų skyles. Imk 4 žibintus, kurių galia yra 100 vatų, nes kamera bus pakankamai didelė. Jie turėtų būti įrengti žemiau, kad šaltas oras sušiltų iškart prie įėjimo.

Savarankiškas inkubatorius su automatiniu kiaušinių sukimu – video