Kukurūzai apie dirbtinį šėrimąTriušių triušiai domina klausimu: “Kaip maitinti triušius be triušių?”. Galų gale, ne palikuonių praskiedimo jie dažnai susiduria su tuo, kad dėl kokios nors priežasties Panelių arba atsisako vados arba negali suteikti jam tinkamą mitybą. Gana sunku pašarų triušį be triušio.

Kūdikiai be motinos pieno yra pasmerkti nuo pirmųjų gyvenimo dienų. Bet nesijaudinkite, tinkama priežiūra ir dirbtinė mityba padės jiems pakelti kojas. Kaip rezultatas, stipresni, sveiki triušiai jus atsakys su dėkingumu – graži išvaizda.

Triušiai: priežiūra pirmosiomis gyvenimo dienomis

Triušis išmetė naujagimiusVaikai gimė visiškai nuogas ir aklas, šiek tiek pūkelis pradeda padengti kūną tik po 5 dienų, akys atsiveria tik 10 gyvenimo dienos. Gyvūnai gimimo svoris yra tik 90 gramų, bet po savaitės tinkamą priežiūrą ir šėrimą, jie pradeda augti dydžio ir priaugti svorio. Todėl motinos atsisakymas iš palikuonių gali sukelti nepataisomų padarinių – palikuonių mirtį.

Ką šiuo atveju maitinti triušiais, kad jie visiškai ir laiku vystytųsi? Vienas asmuo, priklausomai nuo amžiaus, gėrė 5-10 ml mišinio per dieną. Po to dalis išauga iki 20 ml. Naujagimius reikia šerti iki 4 kartų per dieną, nes jie dar neturi įgūdžių valgyti.

Dirbtiniai šėrimo triušiai: kaip pakeisti moters pieną?

Dirbtinis maitinimas padės auginti triušiusJei naujagimiai neturi galimybės gauti motinos pieno, galite išbandyti keletą kitų variantų:

  1. Natūralus šviežias ožkos pienas, kurio sudėtis yra panašus į triušius, bet šiek tiek atpalaiduojantis riebalų kiekiu.
  2. Dirbtiniai mišiniai gyvūnams šerti, yra visų reikalingų maistinių medžiagų ir vitaminų.
  3. Galite naudoti mišinį kūdikiams, atstovaujantiems įvairiose vaistinėse tinkle.

Kūdikio triušio maitinimas

Rūpinimasis kūdikiais po jų gimimo

Jei norite tiekti maitinimą, švirkštas ar pipete yra tobulas. Vadovaujantys triušių augintojai rekomenduojama tiekti triušius 20 gramų švirkštu, kurio pabaigoje yra guminis antgalis iš mažos skylių pipetės. Pirmosiomis gyvenimo dienomis triušių priežiūra turėtų būti nuolatinė. Geriau, jei našlaičiai yra šiltame patogiame kambaryje.

Triušis aktyviai įsiurbia pienąKai maitinti triušio atidžiai atsižvelgiant į rankas ir pradėti burnos švirkštu lėtai sušvirkšti arba pieno mišinio, įkaitintą iki 37 laipsnių, kad jis nėra soties. Niekas neįvyks, jei pirmasis bandymas nepavyks, kaip norėtumėte.

Related  Avys kaip verslas pradedančiam ūkininkui

Pirmiausia jaunieji pripranta valgyti tokį neįprastą būdą. Negalima kartu suleisti daugiau kaip 1 ml maisto, todėl naujagimio pilvulys neturėtų perpildyti. Jei bandymas nesėkmingas, pakartokite iš karto ir netrukus jauni žmonės išmokys valgyti teisingai. Ir klausimas: “Kaip maitinti kūdikių triušius be triušių?”, Jus nebesitiks.

Prieš pradėdami pašarų, gydykite savo tummies minkštą medžiagą, sudrėkintą šiltame vandenyje, tačiau jos niekuomet nenuspaudžiant. Jums reikia pradėti nuo nugaros su sklandžiu perėjimu prie užpakalinių kojų. Tai daroma siekiant išvalyti triušius iš išmatų, nes jie negali sau leisti, todėl jie visi yra moterys.

Dirbtinis šėrimas triušiais reikalauja specialaus požiūrio. Paruoškite mišinį į švarų indą. Pasibaigus šeriant snukis, nepamirškite nuvalyti minkštu skudurėliu.

Suaugusieji triušiai maitina subalansuotą maistąJei apleisti triušiai yra 20 dienų, tai net jų nereikia pamiršti, nes nuo to amžiaus jie jau valgo save. Kaip viršutinį padažą galite naudoti šieną, maitinkite granulėmis, morkomis. Tačiau pienas neturėtų būti pašalintas iš dietos, jis turėtų būti iki pirmojo žmogaus gyvenimo mėnesio pabaigos.

Kas maitina triušius ir maitinimo dažnį priklausomai nuo amžiaus

Triušiai valgo žolęKai žmogus auga, masalo kiekis ir jo kiekiai pasikeičia:

  1. Per pirmąsias 7 gyvenimo dienas – 2 ml šėrimo. Rekomenduojama dozė yra kelis kartus per dieną. Jei gyvūnas maitina daug mažiau, tada būtiną pieno kiekį reikia šerti 3-4 kartus.
  2. 7-14 dienų amžiaus 5-7 ml keletą kartų per dieną. Prieš maitinimą ir po to, kai lengvas pilvo masažas atliekamas, geresniam maisto virškinimui.
  3. 2-3 savaites gyvenime 7-13 ml mišinio 2 kartus per dieną. Bet dabar jūs galite palaipsniui įdėti kietą maistą – šienas granulių ir litavimo pavidalu paprastu vandeniu.
  4. Trukstai 20 dienų nei pašarų dabar? Visas tas pats pienas, tačiau didinant dozę jau yra iki 13-15 ml.
  5. Po šešių savaičių atskiriamas nuo spenelio. Gyvūnas pradeda pamažu pereiti prie visaverčio dietos. Šiuo metu būtina stebėti, kaip augintojas suvokia vieną ar kitą maistą, nepamirštant jo virškinimo.

Related  Ligos kalakutai ir jų gydymo būdai

Ką maitinti triušius per mėnesį?

Naminių gyvūnų senesnė, stipresnė ir sustiprėjo, o dabar mes atsisakyti pieno ar mišinio ir pereiti prie kieto aukštos kokybės maistas – granulių, žalia masalas, avižiniai dribsniai dribsnių, šienas, kuri visada turi būti sausas ir gaivus, be grybelių, pvz pelėsių ir puvimo . Vaikui visada turėtų būti prieinamas prie švaraus vandens.

Kaip maitinti triušius be triušių? Būkite kantrūs, nes rūpinantis kūdikiais reikia daug laiko ir žinių.

Kaip maitinti kūdikius triušius – video

1 dalis

2 dalis