Zásobník ohrievača vody Electrolux vám uľahčí životPohodlný život do značnej miery závisí od prítomnosti teplej a studenej vody v dome. Ohrievač vody Electrolux s elektrickým a plynovým ohrevom je zastúpený švédskou spoločnosťou Electrolux. Spoločnosť vyrába prietokové a skladovacie zariadenia s rôznymi kapacitami, horizontálne a vertikálne.

Hlavné rozdiely medzi kotlami Electrolux

Účelom tohto preskúmania je získať predstavu o výrobkoch s elektrickým napájaním označením ewh produktov. V splyňovaných oblastiach je výhodné inštalovať ohrievač vody Electrolux, ktorý pracuje s plynovým horákom. Napriek drahej inštalácii a potrebe inštalácie odsávača bude ohrievač ekonomickejší ako elektrický spotrebič.

Ak je nutné pod drez nainštalovať malý ohrievač vody, je potrebné si kúpiť zariadenie s označením U, vodotesným krytom. Ak chcete inštalovať zhora, použite zariadenie s indexom O.

Ak to bude treba v horúcej vode v letných mesiacoch, môžete nastaviť prístroj zabudovaný. Potreba letných obyvateľov, aby sa ich život pohodlnú spoločnosť vzala do úvahy. Použiť rad prietokových ohrievačov môže Electrolux metropoly rezidentmi a obcí za predpokladu, že zaťaženie elektrickej siete umožňuje použitie s vysokou spotrebou energie spotrebiteľa.

Kotol Electrolux v kúpeľniÚložné zariadenia vždy predstavujú nádrž na teplú vodu pripojenú k zberným miestam. Nádrž je kovová nádoba vyrobená z nehrdzavejúceho materiálu alebo je vnútri umiestená potravinárskym plastom. Mimo nádoby je zaoblený tvar s trvanlivým povlakom. Ohrievače vody Electrolux sú pripojené k stenovým panelom vo vertikálnej a vodorovnej polohe.

Rôzne modely ohrievačov vody obsahovali jeden alebo dva tepelné celkovej kapacite najviac 2 kW, čo umožňuje inštaláciu iba domácej siete s napätím 220 V.

Ohrievač vody Electrolux EWH 50 Quantum pro

kompaktný model, vhodné v uzavretých priestoroch, pričom obrys rohu 38h38, výšky 70 cm. Pracuje kúrenie Electrolux EWH 50 Quantum Pro s jedným TAN 1,5 kW, ohrev nádrže 75 za 98 minút.

Vnútorná nádrž je vyrobená z ich špeciálnej kompozície smaltu aplikovanej pri 850 ° C v atmosfére inertných plynov. Takýto povlak má rovnaký koeficient rozširovania a nevytvára a neumožňuje vznik ohniskovej korózie. Hrúbka kovu vo vnútri nádrže je 2 mm. Prídavok horčíkovej anódy slúži ako dodatočná bariéra proti korózii.

Aby bola zaistená jeho bezpečnosť, je lepšie kúpať sa s vypnutým ohrievačom vody. Pokyny nie sú, ale odborníci radia.

Ohrievač vody Electrolux EWH 50 Quantum proZariadenie má elektronický ovládací panel, na ktorom rukoväť nastavuje teplotu výstupu horúcej vody. Ak znížime teplotu vykurovania na 55 stupňov, získame ekonomické výdavky na energiu. V každodennom živote sa teplá voda s vysokou teplotou používa iba na umývanie dezinfekciou. Stojí to za to ohrievať vodu, potom ju zriediť studenou vodou?

V núdzových prípadoch je ochrana ohrievača vody zabezpečená pre Electrolux 50 litrov vypnutím napájacieho obvodu:

 • keď je ohrievač vody zapnutý bez vody;
 • pokles tlaku v potrubí napájacej vody je nižší ako 0,7 Ati;
 • zvýšený tlak v potrubí nad 6 Ati;
 • blokovanie v prípade prehriatia ohrievača pod hnilobou.

So všetkými pozitívnymi vlastnosťami sú náklady na ohrievač vody nižšie ako ostatné modely s objemom 50 litrov.

Ekonomický plochý ohrievač vody EWH 50

Ekonomický plochý ohrievač vody EWH 50Zariadenie je určené na ohrev 50 litrov vody na teplotu 75 ° Cpri pretlaku v potrubí studenej vody 0,7 – 6,0 bar. Veľkosť ohrievače Electrolux EWH 50 Centurio dl je 860h433h255 ml mäkké obrysy. Zariadenie sa ohrieva dvoma ohrievačmi, každý s výkonom 1 kW. Celková hmotnosť zariadenia je 12, 2 kg.

Vnútorná nádrž z austenitickej ocele sa vyrába metódou zvárania argónom, ktorá nerozoberá konštrukciu v zváranom švom. TEN sú pokryté plášťom medi a meďou niklom. Na zníženie korózie v zložení vykurovacieho prvku je namontovaná anóda zo zliatiny horčíka, spotrebného materiálu.

Prítomnosť dvoch elektród umožňuje nastavenie rýchleho vykurovania a úspornosť až na 55 Mimochodom, ekonomický režim je hlavným rozlišovacím znakom modelu. Baktérie po dosiahnutí 50 Umieranie a intenzívne zrážanie váhy na elektródy ešte nenastane. Menej často je potrebné vyčistiť vykurovacie telesá, menej energie sa spotrebuje.

Efektívna izolácia vnútornej nádrže ohrievača Electrolux 2 cm s vrstvou penového polyuretánu zvyšuje hospodárnosť zariadenia.

Vykonajú sa ochranné funkcie:

 • termostat;
 • bezpečnostný ventil;
 • RCD – s netesným prúdom;
 • ochrana pred suchým kúrením;
 • vypnutie pri nízkom tlaku v sieti.

Kompaktný ohrievač vody 50 litrov s X-Heat

Kompaktný ohrievač vody 50 litrov s X-HeatNavrhovaný model Electrolux EWH 50 Formax využíva vykurovacie prvky novej generácie. “Suchá” TEN predstavuje dizajn, v ktorom každá špirála je uzavretá v banke a nemá priamy kontakt s vodou. Výsledkom je, že nerozpustné soli sa na povrchu prvku nezrážajú a nedochádza k žiadnemu zmenšeniu. Antikorózna ochrana kovu je vyrobená so špeciálnou sklovito-fosforovou sklovinou a zvyšuje účinok použitej magnéziovej elektródy. Zahŕňa 2 vykurovacie prvky. Ak niekto zlyhá, druhý sa naďalej zahrieva. Nahradenie poškodenej časti nespôsobuje problémy.

Pozitívne funkčné vlastnosti ohrievača vody Electrolux:

 • univerzálna montáž – zariadenie môže byť inštalované horizontálne a vertikálne;
 • existuje ovládací panel s možnosťou regulácie teploty a funkcia “ECO”;
 • bezpečnosť je zabezpečená bezpečnostným ventilom, RCD, termostatom aktivovaným pri 85 ° C0 S.

Výmena vykurovacích teliesDoba ohrevu plnej nádrže s vodou do 75 ° C bude 108 minút s zahrnutím prvkov s kapacitou 0,8 a 1,2 kW.

Zásobníkový ohrievač vody Electrolux EWH 80 Royal

Zásobníkový ohrievač vody Electrolux EWH 80 RoyalElektrický kotol s nerezovou vnútornou nádržou zo špeciálnej ocele a poniklovaných vykurovacích telies dodá teplej vode veľkej rodine. Argonové zváranie poskytuje dlhodobú prevádzku vnútornej nádoby. V nádrži sú 2 vykurovacie telesá pre 1 a 2 kW, ale pracujú striedavo a zaťaženie v sieti nepresahuje 2 kW. Tvar vodného ohrievača Electrolux EWH 80 Royal je plochý, rozmery 493x290x990 mm. Vykurovacia voda do 75 ° C0 – 2 hodiny a 10 minút.

Pohodlný ovládací panelPrístroj je vybavený ochranou a ovládaním:

 • snímač teploty vody;
 • ochrana pred “suchým” zahrievaním elektród;
 • vypnutie pri tlaku nad a pod menovitý (0,7 – 7,0 bar):
 • bezpečnostný ventil;
 • RCD.

Pohodlný ovládací panel umožňuje inštaláciu ohrievača v jednom z troch režimov vykurovania, ovládanie činnosti zariadenia.

Ohrievač je upevnený vertikálne k stene pomocou kotviacich prvkov. Inštalácia a ladenie prevádzkového režimu musí byť zverené servisnému stredisku alebo v súlade s návodom na obsluhu. Pri nákupe skontrolujte dostupnosť častí komponentov v zozname.

Technické charakteristiky ohrievača Electrolux 30 litrov

Ohrievač vody Electrolux na 30 litrovMalý ohrievač teplej vody sa stane nepostrádateľným asistentom v živote krajiny. Zariadenie s rozmermi 43,3х25,5х54,6 cm sa zmestí do výklenku, ohrieva vodu až do 750 počas 50 minút. Hmotnosť zariadenia je 9 kg, inštalácia je jednoduchá.

Ohrievač vody Electrolux EWH 30 Royal napriek svojej malej veľkosti má dobrú funkčnosť:

 • nerezová vnútorná nádrž z potravinárskej ocele;
 • dva generátory s výkonom 1 kW sú vyrobené z medi s depozíciou niklu;
 • Existuje spôsob používania jedného prvku a plného výkonu;
 • termostat, “suchá” ochrana, poistný ventil, RCD – ochranné prostriedky.

Kompaktná jednotka je v lete v bytovom dome nepostrádateľná. Je ľahké zahrnúť do schémy zásobovania vodou a skladovať až do budúceho leta.

Všetky ohrievače vody, o ktorých sa hovorilo, majú záručnú dobu 7 rokov. Náklady na zariadenia so smaltovanými obalmi sú nižšie ako u nehrdzavejúcej austenitickej ocele. Cena je ovplyvnená objemom ohrievača a dodatočného vybavenia.

Videozáznam ohrievača vody Electrolux EWH 50 Centurio H