Vynuogių laukasDabar vasaros rezidencijoje nenuostabu pamatyti sodo plantacijas. Kulinarinių receptų ir ruošinių įvairovė leis jums mėgautis skaniais patiekalais, o jo naudingos savybės padės išlaikyti sveiką gyvenimo būdą.

Yra daug metodų, apibūdinančių vynuogių dauginimąsi sluoksniais vasarą. Šie metodai turi gerą rezultatą ant žemės plotų, kurie nėra užsikrėtę filoksera, kuri daro įtaką vynuogių augalo šaknims. Prieš tiesioginį krūmų sodinimą turėtumėte įsitikinti, kad dirvožemyje nėra kenksmingo vabzdžio. Kas yra Dolma? – skaitykite mūsų straipsnyje!

 Vynuogių reprodukcija pagal sluoksnius – kas tai yra?

Motinos krūmas ir vaisių guoliaiVynuogių reprodukcija su vaisiaus pagalba leidžia sutaupyti nemažai pinigų ir tuo pat metu sukurti dekoratyvinį meno kūrinį. Pvz., Naudojant šį metodą, pagrindinis krūmas gali būti nukreiptas į konstrukciją arba konstrukciją, sukuriant skliautą arba naudojant atramas, kad būtų sukurta fontano forma.

Vynuogių reprodukcijai sluoksniais vasaros metu reikia naudoti tik sveiką ir gerai deramą motiną krūmą. Jo apatiniai ūgliai neturėtų būti nududę galai ar lapai, tada tikimybė, kad jie nesusitauks, padidėja.

Šalia krūmo, mažiausiai dvidešimt centimetrų atstumu, kasti ilgą skylę, kurioje yra keturiasdešimt laipsnių horizontalus nuolydis ir vertikalios sienos. Gylis neturėtų būti mažesnis nei penkiasdešimt centimetrų. Tada sumaišykite į skylę, kurią sudaro mėšlas ir chernozem lygiomis dalimis, ir kasti gerai. Vėl pakreipkite pasvirimo kampą prie vaisių guolio krūmo. Prieš tiesioginį šūvio įsiskverbimą pašalinkite iš jo visus lapus, išskyrus tris gabalus, turinčius augimo tašką. Tada šiukšlinė turėtų būti padengta viršutiniu dirvožemio sluoksniu, gerai sutankintas ir švelniai pilamas vandeniu. Mažiausias laistymo kiekis yra dviejų kibirėlių. Laukdami vandens įsisavinti, skylė turi būti užpildyta likusiu dirvožemiu, lyginant dirvą.

Reguliarus laistymas atliekamas priklausomai nuo oro sąlygų. Jei yra karštas oras be kritulių, tada pageidautina vynuogių krūmą išgerti kiekvieną dieną. Kai kontūrai auga, ant jos pasirodys paukščiai. Jie turėtų būti pašalinti, kad būtų išvengta beformių krūmo. Palikdami tik augimo ūgliai, iki vasaros pabaigos augsite iki trijų metrų aukščio vynuogių. Prikabintas pavadėlį leis atskleisti atskirus krūmus tiek tolesniam dauginimui, tiek naujo krūmo pašalinimui vietoj senojo.

Sluoksnių transplantacijos ir priežiūros taisyklės

Jaunas krūmas išaugo

  1. Pabėgimas, kurį naudoja paleisti, turi būti sveikas ir gyvybingas, o ne per trumpas. Transplantacija atliekama 50×20 cm dydžio dėžėse, pageidautina medinėse.
  2. Akys žemiau žemės lygio yra aklios. Tai būtina siekiant išvengti nereikalingų ūglių. Skaičiuotuvai virš žemės turi būti ne mažesni kaip trys.
  3. Visi naujai išgraviruoti sluoksniai turėtų gauti pakankamai saulės spindulių.
  4. Sluoksnių priežiūra – tai kasdienė laistymas, žolių ir piktžolių atsipalaidavimas ir pašalinimas. Optimalus laistymo intervalas yra kas 10 dienų, tačiau jį galima dažniau atlikti sausame ore.
  5. Pastarojo laiko sluoksnių išlaipinimo procesas turėtų būti atliekamas vakare.
  6. Negalima pašalinti čiaupų iš dėžutės, kad nebūtų sugadinta šakninė sistema. Norėdami tai padaryti, dėžutė yra palaidota žemėje, po kurios dėžutės sienos yra atsargiai išimamos po vieną, o suformuota erdvė užpildyta.

Related  Nuotrauka ir aprašymas vienos iš seniausių veislių obuolių Melba

Žalioji kelias – skyrybų žalieji sluoksniai

Vynuogių krūmo dauginimasis sluoksniuJei krūmas turi ilgas ūglių su inkstais, galite naudoti žalią metodą. Dėl šios priežasties laidai tvirtinami sinusoidinės bangos forma: viena dalis yra palaidota maždaug penkių centimetrų gylio skylėje, antroji dalis lašėja virš žemės, po to vėl eina skylė ir žemės dalis. Šaudymo zona, palaidota žemėje, turėtų būti pritvirtinta viela. Po kasimo krūmas ir daigai kruopščiai laistomi reguliariai.

Trumpas kelias – skyrybų trumpi sluoksniai

Vynuogių krūmo kopijavimas išilgai dramblioTrumpas vynuogių šakas taip pat gali būti naudojamas reprodukcijai. Šalia krūmo iškasti skylę penkių centimetrų giliai ir kruopščiai girdomi. Trumpo šaudymo dalis nuleidžiama į ją, todėl yra 15 cm atstumu nuo dirvožemio lygio. Be to, skylė turi būti uždenta žeme ir atsargiai sutankinta. Išlenktoji sluoksnio dalis pritvirtinta prie išsikišusios formos ir yra tvirtinama. Sluoksnio nustatymas užkirs kelią bagažo lenkimui ar lenkimui žemėje.

Šis metodas leis vynuoges padauginti vasarą ir pirmąjį derlių nuvežti rudenį.

Oro kelias – santuokos nutraukimas oro sluoksniais

Oro linijosŠis reprodukcijos būdas egzistuoja labai ilgai ir nepraranda savo populiarumo. Tai paprastai vyksta pavasario sezono metu. Eskizas, kuris jau turi žievę, padės sukurti naują šaknų sistemą. Jo viršūnė yra išvalyta iš lapų. Tada, atsitraukiant nuo jo maždaug dvidešimt centimetrų, išilgai bagažo skersmens, sudaro pusę centimetro apskritimo pjūvis. Nuogas kruopščiai suvynioti į drėgną samaną ir suvynioti juodu polietilenu. Tai prisideda prie naujų šaknų išsiveržimo. Rudens laikotarpiu visi ūgliai su jaunais šakniavaisiais yra nutraukti.Netrukus bus jauni šaknys

Jų išlaipinimas turėtų būti atliekamas tik vėsioje vietoje, nesvarbu, ar tai šiltnamio efektas, ar didelis puodas. Galutinis pervedimas į nuolatinę vietą atliekamas tik kitą pavasario laikotarpį.

Odrevesnevshy kelias – skyrybų su lygaus sluoksnių

Lyginamųjų vynuogių pamušalasŠis reprodukcijos tipas taip pat gaminamas pavasarį, ypač rudenį. Susiformavusi skylė turėtų būti apie 60 cm gylyje ir ji turi būti iki mažiausio šūvio iš krūmo. Į angą pilamas mėšlo ir chernozemo mišinys, viskas kruopščiai kasti ir tik tada palaidota partija. Ir ant paviršiaus turėtų būti pabėgimas su trimis akimis.

Related  Koliuroninės kriaušės, ypatinga priežiūra

Nauji vynuogių krūmai iš horizontalių sluoksniųJei krūmas yra skubiai reikia atgaminti rudenį, viršutinė dalis iš auginių paliktas ant paviršiaus, padengtas dirvožemio sluoksnio dvidešimt centimetrų. Paprastai per pirmuosius metus linijos auga naujos šakos, ir netgi galima surinkti dalinį derlių. Atskirimas nuo pagrindinio krūmo atliekamas tik po trejų metų.

Kataviak metodas

Šis rūšis vynuogių skyrybų nėra panaši į visas ankstesnes, nes pašalinimas atliekamas su visais krūmais, o ne vienas šaudyti. Tokiu būdu persodinant galima rekonstruoti visą vynuogyną. Visi krūmai, augantys be paramos, persodinami kartu su būtinomis struktūromis ar sienomis.

Be to, Kataviak metodas yra būtinas sodinant vyrų vynuoges, kurios negali augti be paramos.

Kinijos kelias

Kinų vynuogių veisimo būdasKinijos metodu sveikas ir prinokęs šūvis yra parenkamas iš apatinės krūmo dalies, kuri yra palaidota dvidešimt centimetrų skylėje, anksčiau apibarstyta mėšlo ir chernozem mišiniu. Lankstus kruopščiai pritvirtintas viela ir padengtas viršutiniu dirvožemio sluoksniu. Žemutinėje fotografavimo zonoje, pakilusi virš žemės, pašalinamos visos akys.

Kai sluoksniai auga, svarbiausias dalykas yra laiku užpildyti skylę su žeme, kuri skatina vienodą visų jų mazgų atkūrimą.

Vynuogių reprodukcija sluoksniais reikalauja kruopštaus dėmesio ir kantrybės. Transplantacija, atlikta pagal visas taisykles, ir reguliari priežiūra užtikrins tvirtą ir sveiką krūmą, taip pat gausų derlių.

Vynuogių reprodukcija – video