Vario sulfato naudojimo įvairiose srityse instrukcijos

vario sulfato kristalaiUnikalus įrankis, naudojamas įvairiose gyvenimo srityse ━ vario vitriolis, naudojimo instrukcijos priklauso nuo konkretaus atvejo. Ši medžiaga veiksmingai kovoja su grybais, bakterijomis ir kitais kenkėjais. Mums pavyko įvertinti sodininkų ir statytojų sudėtį. Vaistas parduodamas vaistinėje, o tai rodo jo naudingumą medicinoje. Daugelis jau perka tai įvairiems poreikiams.

Vario vitriolis nuo pelėsio nuo grybelio ant sienų

vario vitriolis nuo grybelio ant sienosNorėdami atsikratyti šių nemalonių padarinių, padėsite gydyti užkrėstą paviršių vario sulfatu. Be to, kad būtų laikomasi vario sulfato naudojimo instrukcijos, būtina paruošti sieną būsimam gydymui:

 1. Pašalinti tapetą ir kitas dekoratyvines apdailos medžiagas.
 2. Naudokite šluostę, kad pašalintumėte sluoksnį su pažeistu tinko tinku.
 3. Prieš taikydami vario vitriolą iš pelėsių ir grybų, tai turėtų būti padaryta švitriniu popieriumi arba šepetėliu ant metalo pagrindo. Kartu su tuo svarbu naudoti chloro produktus, pavyzdžiui: 5 litrus vandens, 500 gramų druskos, 500 gramų sodos ir 5 šaukštai vandens. l skudurai iš buitinio muilo.

Naudokite vario sulfatą prieš grybelį ant sienų rekomenduojama tik po visų ankstesnių procedūrų. Su mediniais paviršiais galite tai padaryti. Tačiau verta apsvarstyti, kaip medžiaga yra užteršta.

Kas naudinga vario sulfatui medicinoje?

vario sulfato tirpalasMedicininiais tikslais vaistus naudoja ir rekomenduoja gydytojai šiais atvejais:

 • gydant gimdos kaklelio eroziją;
 • atsikratyti grybo ant nagų ir kojų;
 • kai diagnozuojama psoriazė.

Ginekologija ir vario vitriolis

Vario vitriolis yra naudojamas medicinoje, siekiant pašalinti gimdos kaklelio eroziją. Gydymas yra toks: vieną šaukštą medžiagos turi būti ištirpinama 1 litru verdančio vandens. Kompozicijai, kuri turi būti: 1 šaukštai l gautą koncentraciją, praskiestą 0,5 litro vandens temperatūra apie 40 laipsnių. Procedūros metu svarbu kruopščiai nuplauti vidines genitalijas.

Douching turėtų būti kartojamas kasdien maždaug 2 savaites vakare. Po procedūrų eigos, norint patikrinti, turite susitikti su ginekologu.

Ginekologinės ligos gydymas vitrioliu turėtų būti atliekamas mėnesinių ciklo viduryje. Per kritines dienas tai griežtai draudžiama.

Vario vitriolis padės sustoti ir nagų grybelis

grybo gydymas ant nagųGrybelis ant nagų – tai ne tik nepatogumai, bet ir liga, paveikianti odą ir nagų plokštelę. Prieš nagų grybą naudojamas vario sulfatas.

Jūs galite elgtis taip:

 1. Paruoškite vitriolio sudėtį. Vieną šaukštelį šios medžiagos reikia įpilti į 1 litrą virinto vandens.
 2. Kitas žingsnis yra praskiedimas, norint paimti vonią. Jis turėtų būti šildomas 10 litrų vandens iki 40 laipsnių temperatūros, įpilama 0,1 litro tirpalo ir kruopščiai sumaišoma. Kvotos turi būti dedamas į gautą skystį 30 minučių.
 3. Po procedūros, pėdų nuvalyti sausu rankšluosčiu, ir, jei pageidaujama, gali sukelti tepalą ir kremą, kuris yra rekomenduojamas gydančio gydytojo.

Gydymo kursas turi būti bent 2 savaites. Jau nuo pirmųjų dienų rezultatas bus pastebimas.

Psoriazė ir vario sulfatas

vario sulfatas medicinojePsoriazės gydymui šios medžiagos pagalba veikia apsauginės kūno funkcijos. Kad pasiektumėte efektą, turite atlikti šio elemento vonias. Norėdami tai padaryti:

 • Padaryti tirpalas iš 3 šaukštų vitriolio ir 200 litrų vandens, kurio temperatūra neviršija 45 laipsnių;
 • susidariusiose kompozicijose turėtų likti 20 minučių, tada atsargiai nuplaukite kūną ir padėkite minkštą apatinį trikotažą.
 • visas gydymo kursas yra 16 seansų.

Kitas psoriazės gydymas yra tepalo su vario sulfatu vartojimas. Paruošimui:

 • reikia išpjauti 25 g veršiuko ir 50 g vario sulfato sumalti į mažesnes daleles;
 • pridėti 0,15 kg kiaulienos riebalų;
 • Gautos sudedamosios dalys sumaišomos ir pašildomos vandens vonioje 15-20 minučių.
 • Kompozicija turėtų būti taikoma paveiktoms kūno vietoms kasdien 30 dienų.

Prieš naudodami tepalą, pasitikrinkite alergijos atsiradimą. Norėdami tai padaryti, įdėti šiek tiek medžiagos alkūnės. Jei po šios srities dienos odai nėra nemalonių pojūčių ir efektų, kompoziciją galima saugiai naudoti.

Sodas, daržovių sode ir vario sulfatas

vario sulfatas sodui ir soduiVario vitriolis yra naudojamas sodo ir daržovių sode kaip dirvožemio trąšos. Receptas yra toks:

 • Prieš naudojimą medžiaga turi būti malta.
 • už 1 kvadratinį metrą reikės ne daugiau kaip 1 g kristalų;
 • vaistas ištirpsta vandenyje ir laistomas šia sodo kompozicija.

Dirvožemio makiažas rekomenduojamas ankstyvą pavasarį ar rudenį.

Vario sulfatas taip pat yra puikus būdas apsaugoti medžius nuo kenkėjų, jei jie dedami į kalkes.

Statyba ir vario sulfatas

Vario sulfatas yra naudojamas statyboje, kad būtų pašalinti korozijos ir druskos poveikiai ant betono, plytų, gipso ir kitų paviršių. Tai yra geras būdas apsaugoti nuo bakterijų ir puvimo, kokių medinių paviršių taip pat reikia. Be to, medžiaga tampa atsparesnė ugniai ir ilgaamžė.

Kitas vitriolio naudojimo statyboje variantas – pašalinti nutekimus, taip pat papildomą impregnavimą prieš apdailos darbus.

Kaip sukurti kompoziciją

Statybinėse instrukcijose dėl vario sulfato naudojimo yra tokios:

 • Prieš pradedant darbą, būtina sušildyti paveiktas vietas specialiu plauku džiovintuvu;
 • vaistas yra ištirpinamas paprastame vandenyje 25-30 gramų litre;
 • susidariusi kompozicija yra gausiai pritaikyta visai sienai.

Jei paviršiaus pažeidimai yra pernelyg gilūs, jums reikia parengti galingesnį nuoseklumą. 10 litrų vandens ━ 1 kilogramas vitriolio.

Nepaisant šios medžiagos pranašumų, jei ji patenka ant odos labai koncentruotoje kompozicijoje, gali sudegti deginimas. Todėl, dirbant su vario vitrioliu, rekomenduojama naudoti pirštines ir kitus apsauginius įtaisus.

Viskas apie vario sulfatą – video

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Adblock
detector