Štai moliūgas gali augti ant lovosDaugelis moliūgų veislių leidžia auginti sveikus daržoves iš Archangelsko į Krymą ir nuo Tolimųjų Rytų iki Vakarų šalies sienų. Agrotechnikos nepretenzybumas ir gautos maistinės medžiagos masė daro mielką pageidaujamą ant bet kokio sodo pleistras. Bet kaip nustatyti moliūgo brandą į sodą, ar ne vėlu išvalyti nepatyrusią daržovių augintoją?

Kaip tinkamai pasirūpinti moliūgu prieš valymą?

Nepriklausomai nuo vaisiaus dydžio ir valymo laiko, yra taisyklių, kurios padės apsaugoti vaisius sode nuo skilimo ir kenkėjų. Esant drėgnam orui, nuolat liečiantis jo pusę, sąlyčio su žeme, didelė uoga gali sulenkti ir tapti netinkama. Netinkamai elgiasi tie, kurie moliūgo su supuvusiomis pusėmis bando apdoroti. Prieš vaisius pastebimai pažeistas, šerdis jau pasikeitė ir jo neturėtų valgyti.

Gourds gurmano name nameMelionas turėtų būti padėtas ant vzgorke ar specialiai pastatytas kalvos, pribaigti medinis arba faneros plokštės, per rudens lietūs padengti viršutinį filmą. Praėjusį mėnesį, kai moliūgas gauna laistymo saldumą, reikia sustoti. Šaknų ilgis, einantis iki trijų metrų gylyje, yra pakankamas, kad būtų galima gauti reikiamą vandens kiekį.

Moliūgų derliaus nuėmimas prasideda šaltu oruRodo, kad atėjo moliūgų derliaus nuėmimo laikas, pirmasis šaltojo snapo, nes net nedidelis šaltis daro vaisius netinkamais laikyti. Jūs vis dar galite laikyti vaisius sode sausame ore, nuo vėsių naktų.

Kada tu gali pasirinkti moliūgą?

Kai kuriais atvejais nuo lovų pašalinamas nenoguliuotas moliūgasGauti visiškai išaugintą moliūgą iš lauko gali būti tik karštuose regionuose, kai vaisiai natūraliai brandina lauką daugiau nei 4 mėnesius. Bet moliūgas yra geras tuo, kad, be to, ilgai, keletą mėnesių saugojimo, jis vis dar tobulėja.

Todėl, norint išsiaiškinti, ar moliūvis sulaukė, ir kiek ilgai jis vis dar gali būti ant kraigo, žinant pagrindinius daržovių paruošimo derliaus požymius:

  1. Bukso lapai tapo nudžiūvę, pasikeitė spalva geltonai, išdžiūvo. Jei anksčiau nebuvo antrakozės požymių, natūrali sveikos lapijos mirtis yra tikras augmenijos pabaigos ženklas.
  2. Peduncle tampa standus, viršutinis sluoksnis užkimštas, jis yra meduotos tuo pačiu metu kaip ir šėrimo stiebas. Moliūgų jau nebegalima keisti kitu būdu, nepažeidžiant kiaušinių vientisumo.
  3. Moliūgo spalva, nepriklausomai nuo jos, nuo pilkos iki geltonos spalvos tampa ryškesnė, modelis yra labiau pastebimas.
  4. Ant plutos neturėtų likti nykščio įbrėžimų pėdsakai. Dangtis sukietėja ir neatsiranda nuo spaudimo pirštais. Sulaukęs moliūgas reaguoja į medvilnę su skambesiu. Išvalyta moliūginė dengta matiniu dangteliu, o stiebas lengvai atskiriamas.

Rauginant moliūgą, reikia atsargiai jas elgtis, bandant nebrasinti. Jei atsiranda sunkumų, padėkite vietovę baktericidiniu tinku arba palikite sugadintą daržovę sandėliavimui.

Pirmasis moliūgų nokinimo ženklas - tai lapų ir lapų plikimasPašalinta vyšnova tamsioje kietoje ir sausoje vietoje gali subręsti maždaug mėnesį. Laikykite vaisius tokiomis sąlygomis gali būti ilgas, todėl žiemą galėsite naudoti šviežią ir naudingą produktą.

Skirtinguose regionuose labai svarbu naudoti skirtingo brandumo zonines veisles, kad būtų pasiektas biologinis brendimas. Tačiau netgi labiausiai anksti nokinamos veislės brandina apie 4 mėnesius. Todėl regionuose su vidutinio klimato sąlygomis naudojamas sodinukų auginimo metodas. Naujas būdas šiauriniuose regionuose pradėjo naudoti biologinių miniteplitsy šildomas, paliekant šaknų sistema nuolat šilta ir vytiniai per trumpą vasarą, leisdami grynu oru.

Moliūgas paruoštas brandintiRugpjūčio pabaigoje auginamos veislės, auginamos sodinukai. Tokios veislės yra plačiai paplitęs Gribovsko krūmas, freckles, Golosemyannaya. Jie turi ploną plutos, galiojimo laikas yra iki mėnesio.

Vidutinio nokinimo laikotarpio moliūgų – Šypsenos, medicinos, rusų – keturi mėnesiai. Derliaus derlius rudenį, bet prieš pirmą šalną. Šaldyti vaisiai netinka laikyti. Šių moliūgų veislės išlieka iki dviejų mėnesių nuo prinokimo pradžios.

Vertingiausi vaisiai yra vėlyvosios brendimo rūšys, auginamos pietinėje saulėje. Tai yra vitaminas, Maskatas, perlas. Šios moliūgai yra storio plutos ir saldaus minkštimo, kurios žaliavoje yra pridėtos prie salotų. Vėlyvosios veislės išlieka vėsioje patalpoje iki šešių mėnesių. Jie pašalinami vėlai, tačiau netgi pietų brandinimas trunka po mėnesio ar dviejų.

Laikas surinkti moliūgas gali būti nustatomas pagal veislesPakuotėje nurodytos subrendimo datos su sėklomis pateikiamos idealioms sąlygoms. Oras daro patikslinimus. Todėl, norint vaikščioti renkant moliūgų derlių, reikia orų, augalų būklės ir veislės biologinės brandos.

Valydami bet kokį moliūgą, svarbu, kad nebūtų pakenkta uodegos tvirtinimui prie krūtinės. Jei šioje vietoje yra atotrūkis, atsiras infekcija ir vaisiai bus puvę.

Derliaus nuėmimo taisyklės

Norėdami parinkti moliūgų iš sodo, pasirinkite saulėtą dienąValymas atliekamas sausame ore, po to, kai bateliukai gerai išdžiovinami nuo ryto drėgnumo. Jei blogas oras sumokėjo, jūs turite derlių šlapiame ore, tokie vaisiai turėtų būti gerai išdžiovinti. Tuo pačiu metu atskirkite sugadintas kopijas. Sausais, šiltu oru šakniavaisiai, nukirpti nuo pagrindinio stiebo, vis dar gali būti laikomi melione, po saule.

Visa tai sakoma apie moliūgų kaip maisto produktą. Kultūroje daugelis kitų moliūgų rapsų rūšių suteikia mums švelnius rankšluosčių drožlių ir tarnauja kaip užpildas baldų pramonėje. Ši moliūgų veislė paliekama augti po šalčio, kol ji tampa plona žievė.

Dekoratyvinės moliūgai naudojami amatams tautodailėje. Todėl šiek tiek užšaldymas neturi įtakos plutos būklei, o šių vaisių minkštimas yra beveik nenaudojamas. Todėl dekoratyviniai vaisiai guli ant lovos arba kabo ilgiau nei maistinių veislių.

Yra tam tikrų sąlygų, dėl kurių sunkvežimis ūkininkai vadovaujasi derliaus nuėmimo metu. Pietų regionuose, Kryme, moliūgų rinkimo laikas yra rugsėjo pabaigoje ir spalio pradžioje, galimas brandaus vėlyvojo veislių skaičius kambaryje. Iš esmės tai muskatas, labai skanus moliūgas.

Laiko valymas priklauso nuo augimo regionoPriemiesčiuose derliaus nuėmimas turėtų baigtis iki rugsėjo vidurio. Šiuo atveju reikia atsižvelgti į orų prognozę ir neleisti vėluoti pašalinti moliūgų šaltame ore.

Sibiras yra didelis, o čia, kaip Tolimuosiuose Rytuose, kai galima sugadinti moliūgą, tai priklauso nuo regioninių klimato sąlygų.

Vaizdo apie auginimo moliūgų