Medunitsa veislės obuoliaiDaugelio metų sovietinės veisėjų mokyklos darbo rezultatas tapo dešimtimis puikių veislių, kurios net po daugelio metų mylėjo ir teigė sodininkai. Medelionas Medūnica atsirado 1935 m. Garsaus mokslininko S.I. pastangomis. Isaevas, kuris nusprendė veisti vešles iš Kanados, ir pirmiausia rusų cinamono juostelėmis.

“Medunitsa” ne tik perėmė geriausias tėvų augalų savybes, bet ir ilgą laiką tapo vasaros rusų veislių lyderiu.

Apibūdinimas ir nuotrauka obelų Medunitsa

Javų medžio derlius MedunitsaAugimo metu Medunikos obelys prasideda nuo 4-7 metų, priklausomai nuo regiono ir auginimo sąlygų. Ir nors vienu metu veislė, veisiama ant plantacijų VNIIS juos. Michurina netoli Tambov, nebuvo Zonos kitų šalies regionų, iš vaisinės pasodintų priemiestyje choras, į Kuban regione, ir net Sibire, iki Krasnojarsko, pažymėjo daug kartų sodininkams.

Kultūra turi puikų žiemos atsparumą ir derlių iki 180 kg šviežių vaisių iš medžio sezono metu. Jaunosios Medunitsy obelys derlių duoda derlių kasmet, tačiau, kai auga daugybė vaisių, tikisi laukti tik metus. Šiuo atveju medžiai ir vaisiai retai pasireiškia viena iš dažniausiai pasitaikančių vaismedžių ligų – šašas, veislė yra atspari puvimui ir nėra pernelyg jautrus požeminio vandens atsiradimo aukščiai.

Centrinėje Rusijos dalyje obuoliai Medunica brandina iki rugpjūčio vidurio ir be nuostolio pristatymo ir kokybės gali būti gabenami ir saugomi maždaug per mėnesį. Kai atvėsinama, vaisiai gali likti nepakitę iki 4-5 mėnesių.

Lietus plauti obuoliai MedunitsyPačios vaisiai, atsižvelgiant į Medunica obelų aprašymą ir nuotrauką, yra vidutinio dydžio ir vidutiniškai nuo 100 iki 150 gramų. Ekspertų skonio šviesa arba kreminė sultinga obuolių minkštimas Medunitsa nusipelnė įvertinimas 4,3 balais. Dėl aukšto iki 14% cukraus kiekio ir itin mažo vaisių rūgščių kiekio, dažnai nesveika vaisiai yra naudojami maistui.

Bet tik su visu brendimo gali mėgautis išties medų, net šiek tiek aštrus kvapas ir saldumo ploskookrugloy geltona-žalia obuolių ir okupavusios pusėje vaisių sodrios raudonos dryžuotas arba margi skaistalai.

Related  Vasaros klausimas: rožių sodinimas ir priežiūra

Medunica veislės obelų sodinimas ir priežiūra

Kaip ir daugumoje vaismedžių Medunice reikia gerai apšviestos zonos, kurioje yra neutralus arba šiek tiek rūgštus laisvas dirvožemis, galintis užtikrinti augimą ir derėjimą.

Teisingas sodinimo sodinimasJei drėgmės ir dirvožemio derlingumo kuklių medžių trūkumas gali kompensuoti obelis, dirbtinio laistymo ir tręšimo priežiūros, tada saulės trūkumas reaguoti sumažėjimą vaisių skaičius, prastesnės kokybės ir mažiau cukraus kiekį. Medelionės obelų medžiams svarbu pasirinkti vietą, kurioje medis nepakenktų vandens sąstingiui dirvožemyje. Labiausiai tinka auginti obuolius dirvožemiai gali prisiimti laisvus priemolio, priesmėlio, salpa dirvą, juodžemio ir miško zoną. Dėl smėlio dirvožemio obelys reikalauja įvedimo daugiau nei įprastų trąšų kiekio ir reguliaraus laistymo.

Technologija sodinti duobę ir sodinti Medunica obelų sodinukus į žemę neturi jokių ypatingų savybių. Prieš sodinant prie medžio, galite:

  • pašalinti daugumą lapų, paliekant tik kelis lapus ant ūglių viršaus;
  • laikyti pirmąjį formavimo genėjimo;
  • kai panardami obuolių sodinukai duobėje, ištiesinkite visas šaknis.

Medunitsa veislės žydėjimasTai turės teigiamą įtaką augalų įsišaknijimui ir aktyviojo augimo pradžiai. Svarbiausia, kad augalo šakninis kaklas nėra palaidotas, o po užpildymo dirvos mišinys liko virš žemės. Jauni obelų priežiūra prasideda nuo sodinimo momento. Kadangi per pirmuosius metus po sodinimo Medunica obelų dar nėra atsigavusi nuo aklimatizacijos ir yra silpna vaisių auginimui, geriau pašalinti visus suformuotus gėlių žiedinius pumpurus. Taigi, obelų daigai taps geresni ir greičiau.

Gerai laikomas Medunitsa medisPer artimiausius kelerius metus būtina atlikti derliaus normalizavimą, iš dalies nutraukiant kiaušidę, kuri pasiekė penkių rublių monetos dydį. Likusieji vaisiai bus ne tik didesni ir saldesni, jų nedidelis kiekis padės medžiui geriau pasirengti žiemos laikotarpiui.

Dėl suaugusių obuolių Medunitsa normalizavimas leidžia keliais lygiais sumažinti derlingumą ateinančiais metais po gausiai vaisių.

Shtamb apsaugoti naujai pasodinti medžius nuo šalčio, kai dar nebuvo nustatyta sniegas, medžių kamienai tankiai padengtas mulčiuoti komposto, pušų spyglių, pjuvenų arba lapų. Pačiame stiebe taip pat yra izoliuotas ir apsaugotas nuo kenkėjų, naudojant medžiagas, kurios gali išgyventi šaltuoju ir gerai praeiti orą.

Related  Augalinių agrastų savybės šalyje

Laistymas ir apipavidalinimas obelų vasarą ir pavasarį

Rūpinimasis vaismedžiaisDėl gausios obelų derlingumo ir augimo, priklausomai nuo augimo ir auginimo ypatybių, reikalingas kitoks kiekis maistinių medžiagų ir drėgmės. Energingas rūšių, įskaitant Medunitsa ir maitinami iš zonos 20 iki 25 kvadratinių metrų, o “Apple” ir nykštukinės veislės tik nuo 9 – 10. Bet kuriuo atveju, be reguliaraus taikymo trąšų negali padaryti.

  • Pirmoji viršutinė apdaila vykdoma pavasarį. Į dirvą dedama 30-40 gramų amonio nitrato ir tokio paties kiekio nitroamofoso.
  • Laikotarpiu, kai dėl obuolių Medunitsa kiaušidžių pradeda formuoti, augalai turėtų gauti 120-145 gramų superfosfatas, nuo 8 iki 10 kg humuso, supuvę kompostą ir apie 45-55 g kalio chlorido vienai medžio.

Tręšimo obuolių vasarą yra di- arba tri-pakeistas 2-3 kibirų skysto azoto įvedimo, kurių sudėtyje yra trąšos, kaip kurie gali būti naudojami vandeninio infuzijos humuso, vištienos mėšlas, arba mėšlo.

Saldūs kvepalai MedunitsaGerai vaismedžiai reaguoja į kraujagyslės kumpio laistymą su dilgėlių, alavo ir kitų augalų infuzija, taip pat į keletą sauja medžio pelenų. Reikėtų tik prisiminti, kad azoto turintis padažu vasaros viduryje sustojo taip, kad nebūtų išprovokuoti naujų ūglių, kad žiemos nebus laiko gauti stipresnis ir brandesnis augimą.

Per auginimo sezoną prie obuolių Medunitsa baldakimu dirvožemis turi likti laisvi, kuri yra naudojama kaip grunto purenimo ir 5 cm sluoksniu mulčiuoti, oro pralaidus, bet drėgmei išlaikyti garavimo. “Medunitsa” obelų priežiūros programa apima savaitinius medžių laistymą 10-18 litrų medyje. Ypač svarbu, kad vaisių pildymo metu augalui nebūtų drėgmės, pradedant liepos mėn., Kol vaisiai bus užpildyti. Per šį laikotarpį brandina ne tik obuoliai, bet ir kitų metų gėlių pumpurų klojimas.

Rugpjūtį laistymas yra ribotas ir reguliuojamas priklausomai nuo oro, užtikrinant, kad dirvožemis po karūną neišdžiūtų.

Obelių vainiko formavimo ypatybės ir schema

Obelų vainiko formavimasMedunica obelų pakankamai aukšti medžiai išsiskiria plataus karūnos piramidės formos. Šiuo atveju suformuojamos ne labai daug ūglių, o pagrindinis vaisių auginimas vyksta dviejų metų ir vyresnių šakų. Dauguma Medunitsa kiaušidžių yra suformuoti ant žiedų, o tik nedaugelis obuolių gamina vaisių lazdeles. Todėl pagal obuolių vainiko formavimą, kuris pagal schemą trunka iki 12 metų, numatoma, kad ir išplitimo šakos perteklių, ir sutrumpinimas ūglių.

Related  Augti gerovės simbolis – mandarinas iš duobių namuose

Šiuo metu svarbu, kad obelys aktyviai augtų dirigentų ir pavaldžių skeleto šakų. Kai obuolių veislė Medunitsa pasiekia 2,5-3 metrų aukštį, vertikalus augimas ribojamas, pjaudant viršutinę laidininko dalį per stiprią šoninę šaką. Nuo šio momento pagrindinis genėjimo uždavinys yra:

  • pernelyg didelio karūnų tankio prevencija;
  • viršūnių pašalinimas;
  • medienos sanitarinės būklės palaikymas.

Sulaukia vienos iš labiausiai skanių obuolių veisliųKai suaugęs medis pradeda mažėja produktyvumas, kiaušidės koncentruotas daugiausia viršutinėje dalyje karūną, o to paties amžiaus ribotos augimo ūglių 20-30 cm, būtina galvoti apie atjauninti genėjimas obelis plautė.

Pavasario pradžioje, prieš pumpurus pumpurus, švelnios skeleto šakos pjaustomos virš šoninio šakos, o rutulio vieta yra kruopščiai apdorojama baru. Šis metodas sukelia maistinių medžiagų įvedimą ir miegančių pumpurų pabudimą.

Obuolių sodasTodėl tuo pačiu sezono metu karūnos plotas suteikia keletą naujų ūglių, iš kurių turėtų būti palikta ne daugiau kaip 4 galingiausių ūglių. Remiantis jų pagrindu ir vėl bus atliekamas pagal obelų ir šoninių šakų formavimo schemą. Kaip substrato ūgliai, galite naudoti ir viršūnės, dažnai formuojamos šakose, prarandant jėgą ir gebėjimą prisiimti vaisių. Ir tai, kad genėjimas nesumažina medžio, geriau nuimti didelius šakas ne vieną sezoną, o per dvejus metus.

Obuolių medeliai Medunica – video