rassada-klubnikiPopuliarumas remontantinis braškės, rūpintis, kad kiekvienas gali išmokti, nes ji suteikia du ar net tris derlius per sezoną. Tai leidžia mėgautis uogų skoniu ir aromatu nuo pirmųjų karštų dienų iki šalto oro atsiradimo. Šios veislės skiriasi nuo sodo, nes jų krūmai yra mažesni. Tačiau braškių skonis ir jo naudingumas neturi įtakos. Augalai greitai suformuoja naujus pumpurus po to, kai buvo išaugintos ankstesnės pasėlių, dėl kurių augalui reikia daug energijos. Dėl šios priežasties šių veislių braškių priežiūra yra ypatinga.

Braškių ir jų veislių savybės ir priežiūra

braškių gėlėRemonto augalai gyvena mažiau, palyginti su įprastomis. Du metai yra jiems įprastas laikas. Sėjamieji, turintys patirties, tai žino ir į juos atsižvelgia, taip pat bando pasirinkti stipresnes veisles. Tai yra rūšys su mažais ir dideliais vaisiais. Jie taip pat skiriasi viena nuo kitos reprodukcijos būdais. Yra veislių, kurios nesuteikia antenų, todėl šie braškių tipai dauginasi sėklomis. Skirtingų veislių sodinimas ir priežiūra yra labai panašūs. Tačiau yra daug skirtumų.

Veislės su nedideliais vaisiais yra nepretenzingas, atsparus šilumai ir šalčiui. Jų sodinimas yra lengvesnis dėl to, kad jie nesuteikia antenų. Pranešimai “ДСД” arba “НСД” gali būti iššifruoti kaip klasės ilgai ir neutraliai visą šviesos dieną. Įgyjant bet kurią veislę, jūs turite žinoti apie tai, kaip ji yra dauginama, auginama, apie atsparumą kenkėjams ir ligoms. Kai kurie sodininkai renkasi hibridus – rūšis, gaunamas kirsdami skirtingas veisles. Jie retai sergantys ir mažiau linkę paveikti kenkėjų, o hibridai turi didesnį derlių. Jų trūkumas – gebėjimo daugintis stygius. Pažymėkite hibridus, pažymėtus F1.

Kai kurių populiarių veislių savybės yra išvardytos šiame sąraše:

  • Aleksandrija yra braškių rūšis su mažais vaisiais, dauginanti sėklų metodu. Jis turi puikų šalčio atsparumą ir gerą “imunitetą”.
  • Ali-Baba įvairovė daugeliu atžvilgių yra panaši į Aleksandriją pagal savo savybes. Duoda gerą derlių. Šios veislės braškės yra labai skanios.
  • braškių veislė sniego baltaSniego baltumas taip pat yra mažai daržytas braškinys, kuris dauginasi sėklomis. Pelningumas yra gana gausus. Tokios patys uogos skonio, kaip ananasai, turi baltą minkštimą, dėl kurio jie gavo savo vardą.
  • Amerikiečių veislė braškių Diamant ekspertai yra pasirenkami dėl savo atsparumo ligoms ir šalčiams, taip pat didelių uogų. Jie turi pailgą formą, oranžinės-raudonos spalvos, būdingą blizgesį ir siaubingą skonį. Šios veislės derlius taip pat yra didelis.
  • Bima rima įvairovėVeislė kilusi iš Nyderlandų Vima Rina taip pat išsiskiria dideliais vaisiais, atspariu sausrai ir ligomis. Tai gali būti pripažinta tamsi, šiek tiek susuktų lapų. Vimos Rinos uogos yra smailios, raudonos, raugintos. Šių uogų tankumas leidžia jiems sėkmingai transportuoti.
  • Karalienė Elžbieta yra Rusijos veislė su didelėmis uogomis, ji puikiai tinka neutraliai šviesos dienai. Jis turi aukštus krūmus, keletą ūsų, uogos turi kūgio formą ir turi rūgščių ir saldus skonį. Jų minkštimas yra tankus, todėl jas lengva transportuoti. Šios veislės derlius yra didelis – sezono metu galite gauti iki 3 kg uogų iš kiekvieno krūmo.
  • Laurento laipsnis“Laurent” veislė yra pažymėta F1, ty ji yra hibridas, ir ji taip pat žymi IDC. Šio tipo krūmas yra galingas, turi didelius tamsiai raudonos spalvos lapus ir uogas su saldžiu, šiek tiek rūgščiu skoniu. Jis gali būti auginamas vidurinėje juostoje.
  • Žemaičių neišmestų – vokiečių veislė. Jo krūmus galima atpažinti dideliais tamsiais lapais. Vaisiai yra labai skanūs, dideli. Antroji uogų iš šių krūmų kolekcija yra palyginti pavėluota, todėl šios uogos yra patogiai sušaldytos žiemai.

Related  Ar ant lovos turite unikalų artišoką?

Auginimas, auginimas ir priežiūra supjaustytų braškių

Braškių sodinimas turėtų būti nuolat atnaujinamas. Paprastai tai atliekama liepos pabaigoje arba rugpjūčio pradžioje. Prieš rudenį krūmai sugeba įsikurti ir pasiruošti žiemojimui. Taigi, jūs turite pasirinkti rows su gerai išvystytais rozetėmis ir juos auginti. Ant jų atsirandantys skilviai turi būti pašalinti, kad kitą sezoną krūmai duotų ankstyvą derlių. Vasaros pabaigoje turite pakartoti pasodinimą. Tai, kaip auginti braškes, geriau praktikuoti su NDT veislėmis.

Braškėms reikia lengvo dirvožemio su neutraliu pH. Augalų paprastai augina pavasarį, tačiau tai galite padaryti rugpjūčio pabaigoje. Sodinimo metodas – lizdas. Supjaustytas braškinis, auginimas ir priežiūra yra šiek tiek sudėtingesnis nei sodo braškių priežiūra, todėl reikia daugiau vietos. Būtina, kad ir nauji daigai galėtų įsitvirtinti. Vietovė prieš žemdirbystę yra iškasta ir tręšiama. Pavasario (balandžio mėn.) Braškių priežiūra yra dirvos paruošimas – tai duoda mėšlą. Smagioje dirvožemyje taip pat pridedamas smelis. Gegužės viduryje sodinami augalai. Tarp skylių palikite mažiausiai 65-75 cm. Jauniems krūmams reikia kasdien laistyti. Ir rudens nusileidimas iš tikrųjų vyksta pačioje vasaros pabaigoje.

Braškių genėjimasSuremontuotas veisles reikia dažnai laistyti, šia prasme vanduo turėtų būti šiltas. Naudinga braškėms infuzuoti žolių – dilgėlių, pochopučių ir aštrų. Jie sumaišomi ir užpilami vandeniu, paliekami saulėje ir po 7 dienų naudojami drėkinimui. Po laistymo ar gero lietaus, reikia švelniai atlaisvinti dirvą prie šaknų. Slaugant svarbias ir genėjimo braškes.

Reguliariai apipjaustyti ūsus. Rudenį reikia paruošti krūmus žiemai – pašalinti visus skilves, nukirsti lapus.

Taip pat būtina patikrinti, ar šaknys nėra palaidos. Žemė turi būti atlaisvinta, o tada medžiai turi būti padengti lapuočiu humusu. Krūmai padengia žolę tik nuo šalčio atsiradimo. Kova su vabzdžių kenkėjais ir ligų prevencija vykdoma pavasarį ir rudenį. Be to, kaip ir sodo braškes, būtina rūpintis ir remontuoti klases. Dar intensyvesnis. Bet derlius yra turtingesnis.

Related  Nuotrauka ir aprašymas rūšių ir nuostabių veislių moliūgų

Rekomenduojame pažiūrėti į braškių remontantinių veislių auginimą: