Kaukazo augalas - vyšnių slyvaAugalas atėjo pas mus iš Kaukazo, kur jis išaugo į pusę, pusę krūmo. Šiuolaikinė slyva, nuotraukos jus įtikins, yra kruopščių veisėjų darbų rezultatas. Atsiranda tokios įvairios veislės, skiriasi paties medžio skonio, spalvos, dydžio ir dydžio. Netgi XX a. Pradžioje slyva nebuvo plačiai paplitusi, o tik praėjusio amžiaus 70-80 m. Ji aktyviai auginama kolektyviniuose ir privačiuose ūkiuose.

Santechnikų veislių įvairovė

Pirma, medis buvo naudojamas dekoratyviniams tikslams, tada vaismedžiams skiepyti. Alychai buvo skiriamas ypatingas dėmesys tik antroje XX a. Pusėje, pradėjo dirbti vyšnių slyvos auginimas ir atranka. Iš veislių veislių išskiriame keletą populiariausių:

 • Kubos kometa;
 • Liepa pakilo;
 • Lama;
 • Caras;
 • Huck;
 • Dovana Sankt Peterburge;
 • Persikas;
 • Nesmejana;
 • Kleopatra;
 • Soneika;
 • Žemės rutulys.

Rūšiuoti Kubos kometą

Alycha Kubos kometaRusijos selekcininkas Alychi Kometa išvedė Ereminą G.V. Vidutinio augimo medis su vaisių nokinimo liepos pabaigoje. Pati vaisius yra gana didelis (35-40 g), apvalios arba šiek tiek ovalios formos, nuo rausvai bordo iki šviesiai raudonos. Vaisiaus kūnas yra gana saldus, gelsvos spalvos, o skonis yra geresnis už kitų vyšnių slyvų veislių. Trūkumas yra tvirtas akmens tvirtinimas prie plaušienos, tačiau tai netrukdo naudoti veislės pramoninėje gamyboje ir namų konservavimui.

Vaisiniai medžiai yra stabilūs, turi didelį derlių. Yra tendencija pertekliuoti šakeles vaisiais, o tai turi įtakos jų dydžio mažėjimui. Norint gauti kokybišką derlių reikia sistemingai teisingai genėti.

Kryžminis apdulkinimas nereikalingas, veislė yra savaime apvaisinta, ji toleruoja žiemos laikotarpį.

Pateikta alycha Kuban Comet įvairovė laikoma geriausiu atrankos deriniu.

Rūšių slyvų veislė liepos mėn. Pakilo

veislė liepą pakiloAlycha July rose yra anksčiausiai iš veislių, jos vaisiai pradeda bręsti liepos pradžioje, palankiomis gamtinėmis sąlygomis ir anksčiau. Vaisiai yra tamsiai raudonos, apvalios arba šiek tiek ovalios formos, kurių masė 30-35 g. Slyvos minkštimas yra pluoštinis, gelsvas su ryškiu saldžiųjų rūgščių skoniu. Alycha Kuban Comet įvairovė tapo išvestine priemone plėtojant liepos upę. Šių veislių savybės yra panašios, vaisių išvaizda taip pat yra beveik vienoda.

Plum Llamos įvairovė

vyšnių slyvų rūšis LamaXX amžiaus viduryje pažymėtas darbą atrankos vyšnių slyvų, per šį laikotarpį ir rūšies vyšnių slyvų Lama, aprašant save kaip žiemos šalčiams atsparūs, atsparus biologinio agresijos buvo pradėtas, su patobulinta apetito stokos.

Ši veislė puikiai jauta ne tik Vidurio Rusijos dalyje, ji auginama Tolimųjų Rytų regione.

Medžiai, kurių aukštis nuo 1,5 iki 2 metrų, išvis nėra linkę į gamtines sąlygas ir aplinkos agresiją. Vaisiai yra saldūs su vos pastebimu migdolų poskoniu. Kūnas tamsiai raudonas, gerai atskirtas nuo akmens. Ši veislė turi daug privalumų, tačiau taip pat yra ir trūkumų: medienos metinis genėjimas, siekiant padidinti pasėlių skaičių, vaisių kritimas nokinimo laikotarpiu.

Veislė vyšnių slyvų Tsarskaya

veislė Alycha Tsarskaya vidutinis nokimo laikotarpis, medis su kompaktišku vainiku, auga iki 2,5 metrų. Palyginti su kolegomis, vidutinio dydžio vaisiai yra nuo 20 iki 25 gramų, turintys gausios geltonos spalvos odą. Sultinga geltona masė “Tschycha vyšnios” turi saldžiųjų rūgščių skonį. Šios veislės privalumas yra geras vaisių išlaikymas, atsparumas šalčiui, ligoms ir kenkėjams.

Karališkosios slyvos trūkumas yra savotiška vaisių rūšis, o tai reiškia, kad šalia jo auga slyvos ar kiti slyvų medžiai.

Alycha Huck

vyšnių-slyvų rūšis HuckHibridizacija Kinijos slyvų ir vyšnių slyvų Otlichnitsa davė rezultatų į vyšnių slyvų veislių HUCK pradžioje 90-ųjų XX a formą. Medis su vidutiniškai svorio vaisių nokimo ir prieš “35 Flesh mažo sultingumo, geltonos kaip vaisių apvalkale, kartais yra subtilus rožinis skaistalai. Vaisiai turi geros skonio savybes, yra atsparūs transportavimui, aukšto derlingumo laipsnio, naudojami švieži ir naudojami išsaugoti. Trūkumas slyvų Huck – sunkiai išlupamais, metu nestabilumo liga (pelėsiui) reikalauti, apdailos sistemingą ir nuolatinės priežiūros.

Įvairių vyšnių slyvų gausa

veislėDėl kryžminimo iš Kinijos slyvų Burbanko ir vyšnių slyvų Tavricheskaya gausiai pasirodė nuostabus vyšnių slyvos mišinys. Medis nėra aukštas, net 10 metų retai pasiekia 2,5 metro aukštį. Didelių dydžių vaisiai, tai galima pamatyti šios veislės vyšnių slyvos nuotraukoje. Tinkamai pasirūpinus ir geromis natūraliomis sąlygomis, vaisiaus svoris gali būti nuo 35 iki 55 g. Apvalios formos vaisių ir jų tamsiai violetinės spalvos pritraukia akis. Saldūs ir rūgšti, turintys sultingumą, atitinka išvaizdą. Jau rugpjūčio pradžioje galite surinkti aukštą vyšnių slyvos derlių.

Rūšis vyšnių slyvų Dovanos Sankt Peterburge

įvairovė Dovanos Sankt PeterburgeDėl kryžminio veislių Alychi Pioneer ir kinų slyvų Sankt Peterburge buvo pristatyta vyšnių slyva. Suaugusio medžio aukštis yra 3 metrai. Mažas ovalo formos vaisiai su 12-15 nuotraukoje vyšnių slyvų masę galima matyti, kad vaisius yra mažas dydis, bet jie yra gausiai žerti filialai laikomi derlus įvairovė. Ryškiai geltonos spalvos vaisius, kartais su rausvu atspalviu, turi vidutines skonio savybes, kaulai iš minkštimo nėra atskirti.

Alycha dovana Sankt Peterburge yra vienas iš šalčiui atsparių hibridų, labai atsparus grybelinėms ligoms ir kenkėjams.

Alycha Peach

vyšnių slyvų rūšis persikasNaujas rūšiuoti vyšnių slyvų persikelis, aprašymas ir nuotraukos padės jums su ja susipažinti. Augalas nėra savaiminio apvaisinimo, todėl apdulkinimo reikia jį auginti šalia slyvų ar kitų veislių slyvų. Vaisiai, sveriantys iki 40 g, turi puikių skonio savybių. Ankstyvo brandinimo klasės medį nuo liepos vidurio palankiomis gamtinėmis sąlygomis galima derliaus nuimti. Savitas vaisių savybes yra saldaus skonio ir persikų skonio.

Alyčos Nesmejano įvairovė

Alycha veislė NesmejanaAlycha Nesmeyana nurodo ankstyvos brandos veisles, atsparias pagrindinėms ligoms ir nepalankioms aplinkos sąlygoms. Sprawling aukštas medis yra kilęs iš Kubos kometos. Vaisiaus paviršius yra lygus, dydis yra didelis, žievė yra šviesiai raudona. Kūnas yra tokios pačios spalvos kaip ir saldžios ir rūgštos skonio odai.

Alycha Cleopatra

vyšnių-slyvų rūšis CleopatraLaisvai apdulkinti veislės Kubos kometą leido veisti ir išauginti įvairius vyšnių plunksnus Kleopatra. Didelis našumas ir ištvermė, prieštaravimas klasikinėms ligoms yra pagrindinės šios veislės savybės. Kalbant apie vaisius, jie yra dideli, iki 40 gramų, apvalaus ovalo formos, tamsiai raudonos arba violetinės spalvos, padengtos vašku. Rausvos atspalvio minkštimas su saldžiu ir rūgščiu maloniu skoniu.

Plum Sauerik įvairovė

veislė SoneikaAlycha Soneika nurodo veisles su vėlyva nokinimo laikotarpiu, derliaus nuėmimas prasideda rugpjūčio pabaigoje. Iš pradžių vaisių spalva yra žalsvos, šiek tiek raudonos, bet brendimo metu jie tampa geltoni. Pati vaisius yra gana didelis (iki 50 gramų), malonaus skonio. Kaulai iš celiuliozės neatsiranda.

Norint gauti aukštos kokybės ir aukštos kokybės derlių su maksimalia vaisių verte, visose slyvų hibridų veislėse turi būti kasmetinis šakų genėjimas, kad būtų galima teisingai formuoti vainiką.

Vaisinių slyvų Globus įvairovė

veislė GlobeAlycha Globus laikomas vienu iš geriausių hibridų, atsižvelgiant į visas palygintas charakteristikas. Buitinė veisėjai gavo puikų rezultatą, kryžminio slyvų gausiai su savo aukšto pajamingumo, su antruoju hibridas, gautas kaip atrankos vyšnių slyvų kultūros raudona ir abrikosų rezultatas. Rezultatas buvo slyvų Globe “, jo vaisiai pasiekti 100 gramų svorį ir tamsiai raudonos spalvos su violetinės atspalviu. Saldus geltonos spalvos minkštimas su maloniu poskoniu. Veislė yra atspari šalčiui, liga, vaisiai gerai toleruoja transportavimą.

Alycha Globus, nuotrauka, kurią matote pagal visus išorinius duomenis ir skonį, yra daugiau kaip slyva, todėl ji dažnai painiojama su slyvų rūšimis.

prabangus slyvų žydėjimasPuiki žydėjimo vyšnių slyvų medžiai daro nepaprastai graži, todėl kartu su vaisių auginimo, mažai augančių veislių sodinami ant perimetro tvora, naudoti žydinčių šakų dekoratyviniais tikslais.

“Plum Stuff” veislės gausios ir “Huck” – video