arachinių erkė ant rožių krūmoKiekvienas floristas ir sodininkas žino voro erkę savo veidu. Tai labiausiai kenkia vabzdžių, augalų įpinti interneto ir iščiulpti visą iš jo sultis, kuriuo lapai ir žiedai pamažu išdžiūti ir mirti.

Šio kenkmo ypatumas yra sugebėjimas sunaikinti visiškai bet kokius augalus – gėlių, medžių, krūmų.

Tokiu atveju rožės nėra išimtis, o priešingai – skaniausia vabzdžių augalas.

Šeima erkių, mintančių sula augalų ląstelių apima polyphages asmenims, kurie nėra sutvarkyti maisto ir atakuoja jokių žalių augalų, taip pat konkrečias rūšis, pirmenybę teikia tik vienos rūšies augalų.

Žala, padaryta bet kokios rūšies rožėms ir rūšims, padaryta voratinklio erkėmis, lemia lapijos praradimą ir žydėjimo krūmo jautrumą kitoms augalų ligoms.

Dažnai laiku nepriimtos kovos su erkėmis priemonės lemia rožių nykimą ir sodinukų džiovinimą.

Žiedo erkės aptikimo rože metodai

Piktybiniai vabzdžiai nėra taip lengva atpažinti pirmaisiais jo reprodukcijos etapais. Tačiau tai įmanoma naudojant didinamąjį stiklą. erkės aptikimas su didinamuoju stiklu Žmogaus erkė yra labai maža ir mėgsta dauginti lapų apačioje, palaipsniui kolonija užpildo visą lapo paviršių. Piktžolių erkių kolonijinės šeimos skaičius gali sudaryti kelis šimtus žmonių, iš kurių didžioji dalis yra moterys. erkės ant rožių lapijos Pirmasis ženklas apie erkių lapų buvimą yra voratinklis. Jei nesiimsite kokių nors kovos priemonių, tuomet rožė po kelių dienų laikys tą patį, o tai labai kenkia augalui ir nėra visiškai estetiška. pažeista gėlių žiedynas

Geriausia kenkėjų veisimo aplinka yra pastovus karštas oras ir daug žalumos šioje vietovėje.

Jei kai kurie sode ar gėlyną erkių augalų jau nustatyta, tuomet po kelių savaičių, jis gali būti gausiausia gyventojų, visiškai kitoks degustacija meniu iš žalios erdvės prieinama sodo kraštovaizdžio arsenale lapų. Žmogaus erkė dauginasi perinti skirtų kiaušinių pagalba, kurios taip pat yra labai sunkiai pastebimos vizualiai.

Todėl, pastebėjo pirmieji požymiai gyventi ant rožių pažymėkite turėtų iš karto pamatyti visus lapus ant krūmo rožių ir pašalinti tuos, kurie sėdi esamų erkių. Rekomenduojama sudeginti visus surinktus užkrėstus lapus.

Kontrolės priemonės, susijusios su rožių krūmais gyvenančiais vorinių erkių

  • Cure rožių krūmų iš kolonijinio įsiveržimai voratinklinių erkių yra įmanoma, bet labai sunku vasarą, nes sode pilna žalumos, kuris yra kokybiškai procesas sunku. Bet vėlai rudenį – tai laikas, kai jums reikia įsitikinkite, kad surinkti visus nukritusius lapus nuo medžių ir krūmų, kur voras erkių slepiasi žiemai, o ne suteikiant jam galimybę išgyventi. Štai kaip turėtų atrodyti gerai sutvarkytos rudens gėlių lovos, kad pavasarį būtų galima užkirsti kelią erkėms.

gėlių rožė

  • Bijau iš erkių šalto oro ir lietingų sezonų. Kovos su kenksmingais vabzdžiais padeda paukščiams puikiai, dėl kurių erkės yra skanus gydymas.
  • Daugelis sodininkų ir gėlių augintojai nori kovoti su erku gamtiniai natūralūs metodai – gausios laistymo rožės. Tai nežudo kitų tipų vabzdžių, dėl kurių erkė yra maistingos dietos pagrindas išgyvenimo grandinėje.

Apdorojus rožių krūmus su pesticidais, jūs galite nužudyti naudingų vabzdžių gydytojų, kurie valgo erkes.

  • Musės ir vorai – yra pagrindiniai priešai erkių, todėl jūs turite būti atsargūs, kai žiūrima iš krūmo su interneto atsiradimo, tai gali būti, kad tai yra bendras interneto, austi iš vorų šeimai. Būtina atkreipti dėmesį į skirtingą erškėlio ir voratinklio tinklo audimą.
  • Jokiu būdu nereikia elgtis su rožių krūmų medžiagų, kurių sudėtyje yra fosfatų, kurie pagerins konkretų indekso azoto ant lapų, kurie yra labai palanki aplinka tolesnei stabiliai atgaminimo vabzdžių kenkėjų.
  • Jei ant Rosebush daug erkių, reikia, pirma, pirmenybę purškimo krūmus su muilo tirpalu, putos susidaro ant lapų neleidžia erkutės sklaida įvairiomis kryptimis ir iš oro stopband išlaidos sukelia jų mirtį. Purškimas yra pageidautinas mažo karščio metu, kad tirpalas išdžiūtų nedelsiant. Kokybiškam rožių krūmų purškimui naudojamas purškimo pistoletas arba vadinamasis sodo purkštuvas.  purškimasApdorojant patartina atkreipti dėmesį į lapų apačią.
  •  Patyrę augintojai riešutų krūmų gydymui nuo erkių patinka “Fito” ūkininkavimui. fitofitmas nuo erkėsPurškimas šios medžiagos tirpalu atliekamas keletą kartų, praėjus dešimčiai dienų, kol visiškai naikinamas nepageidaujamas kenkėjas. Ne mažiau veiksmingi yra Actellik, Neoron, Agraverin, Nissaran.

Insekticidai dėl Voragyviai gyvenime neturi įtakos, todėl jums reikia naudoti priemones, klasės ar miticidai insectoacaricide, kuri apima pirmiau minėtus vaistus.

Laiko pagalba rožių krūmams suteikia tokį puikų rezultatą pabaigoje.

sveika rožė

Vaizdo įrašas: “Spider Mite on roses”