Vynuogės priemiesčio rajoneVynuogių pasodinimas yra veikla, kurią reikia kruopščiai paruošti. Atsižvelgiant į vynuogynų zonos ypatumus, reikia pasirinkti sodinimo laiką, vietą ir užtikrinti derlių ateityje, pasirinkus zonuotą veislę. Teisingai baigę iškrovimą, po dvejų metų bus galima gauti pirmuosius vynuogių šepetėlius iš naujo krūmo.

Kaip teisingai sodinti vynuoges?

Vynuogių krūmas užima didelę plotą, todėl būtina skirti pakankamai derlingą dirvožemį augalų mitybai. Be to, daugelį metų būtina statyti augalą geriausiomis sąlygomis. Sumanus planavimas padės jums nustatyti reikalingą sodinimo medžiagą. Reikėtų atsižvelgti į gebėjimą apdulkinti ir moterų gėlių dominavimą vienoje veislių grupėje ir kitų žydėjimą.

Naujos plantacijos įdėjimas arba vienos krūmo sodinimas priklauso nuo įstatymų, sudarančių palankias sąlygas augalų vystymuisi, ir apima:

  • sodinimo vietos pasirinkimas;
  • sėdynės paruošimas;
  • sodinimo laikotarpio pasirinkimas;
  • sėklų paruošimas;
  • augalų sodinimas;
  • pirmųjų vegetacijos metų sodinukų priežiūra.

Jei ši veikla yra vykdoma atsižvelgiant į klimato sąlygas ir, vadovaujasi sodinti vynuoges vaizdo patalpintą išteklių pamokas, ačiū vynuogių derlių.

Paskirties vietos pasirinkimas

Vynuogių auginių pasodinimas priemiesčio teritorijojeAteities plantacijos turėtų būti ant saulės spindulių atviros, be šešėlinių kaimyninių sodų. Jei ketinate patalpinti krūmas priešais sienos, ji turi būti įrengtas į pietus ir per atstumą nuo fasado yra ne mažesnis kaip 70 cm. Kiekvieno vynuogių lapų būtina sąlyga vykdant kultūrą apšvietimas.

Sodinimo medžiaga

Sodinimo medžiagos paruošimasRudenį sodinamoji medžiaga gali būti derinama nepriklausomai nuo gerai subrandinto sveiko vynmedžio. Tai yra atsakingas įvykis patyrusiems vynuogių augintojams. Sulaikyta medžiaga laikoma specialiomis sąlygomis, kad paruoštų krūmynų auginimo metu gyvi.

Landing gali būti padaryta ir krūmas, kuris jau įsišaknijęs, bet vis dar jaunas. Taigi geriausia vynuogyną auginti vasarą, kurį pageidautina baigti birželio mėnesį.

Sėjamosios gali būti iškasti iš lazdelės iš vynmedžio, kuris rugpjūčio mėn. Suteiks šaknų sistemą ir bus paruoštas sodinti. Veisimo medžiaga yra vynmedis, kurio dalis yra rankovės. Dauginimasis gali būti sėklos, taigi naujos kultūros veislės.

Related  Moliūgų auginimas atvirame po Maskvą

Vynuogių sodinimo sąlygos

Vynuogių auginių pavasario sodinimasKai jūs galite persodinti vynuoges į nuolatinę vietą, priklauso nuo klimato zonos ir sodininko patirties. Rudeniniai sodinukai yra pavojingos žiemos žiemos arba naujos, neužšąlintos augalų. Tačiau pavasarį išgyvenantis krūmas vystosi greičiau, kol žemė sušaldė, ji sugebėjo gerai įsitvirtinti. Žiemai naujoji gamykla yra izoliuota ir apsaugota nuo pelių. Rudenį galite įsigyti tinkamų rūšių sveikų sėjinukų.

Apsaugotos vynuogės apsaugo nuo šalčiųPavasarį sunku gauti kokybiškos sodinamosios medžiagos. Pavasario sodinimas turėtų būti atliekamas tik šiltoje žemėje. Jei sėjinukai turi lapus, prieš sodinimą reikia sodinti jaunus augalus. Pavasario sodinti reikia atsargiau laistyti, nes silpnas šaknis dar negali suteikti maisto, o drėgmė išlaiko chibouk išdžiūvimą. Vasarą pasodinti vynuogiai reikalauja šešėliai ir pastovaus laistymo, kitaip augalas mirs, o ne įpratęs.

Vynuogių sodinimo vietos paruošimas

Drenažo duobė po vynuogių sodininkaisVynuogių sodinimas atstumu tarp krūmų 2 ir tarp eilučių 2,5 metro. Tuo atstumu ruošiami iškrovimo duobes. Kuo mažiau derlingas dirvožemio sluoksnis ir kuo gruntines gruntas, tuo giliau duobė paruošta. Gylis ir plotis kinta nuo skaitiklio iki 60 cm. Šiuo giliau sluoksnis laistymo augalai ir maitinimo nutekėjimo į tolesnį sluoksnio yra sukurta į duobę, jis įpilamas į vamzdelį, kurios galas yra visada virš paviršiaus.

Gilus gėrimas per vamzdį leis tiekti maistines medžiagas šaknų sistemai.

Derlingos dirvožemio sluoksnio formavimasPo to susidaro derlingos dirvos sluoksnis. Mišinio sodinimo mišinys su derlingu dirvožemiu sudaro 2 kiaušiniai humuso, 0,5 kg superfosfato, 2 litrai medienos arba daržovių pelenų. Gerai sumaišytas maistinių medžiagų mišinys užpildo du trečdalius duobės, kur vynmedžių šaknis auga amžiuje. Miegoti ant viršaus bus be trąšų.

Sėklų paruošimas ir vynuogių sodinimas

Vynuogių sodinukaiPasirinkti galingiausi daigai, jie sudaro pagrindinę sistemą. Palikta tik šaknys ant kulno, kuri turėtų vystytis. Likę šaknys iš viršutinės inkstų kamieno pašalinamos. Augalas yra veikiamas vandens kelias dienas, jame yra medaus ar kito stimuliato. Kaip sodinti vynuoges iš žalių sluoksnių, paruoštų vasarą, išsamiai apibūdinamos svetainėje. Tačiau šis metodas nesiskiria nuo sodinukų įsišaknijimo, gautų naudojant kitus reprodukcijos metodus.

Related  Burokėlių ligos ir kontrolė: nuotraukos ir aprašymai

Užtikrinti teisingą vynuogių šaknų sistemos laistymąToks krūmas pasodintas į tinkamą vietą, kad kulnas šaknys buvo ne 45 cm gylio, sluoksnis palankiausiomis už šaknų sistemos išsaugojimą žiemą. Sėjamosios yra išdėstytos įstrižai, kad vėliau būtų galima įdėti vynmedį žiemos atšilimui. Sodinant, šaknys ištiesinti, apibarstyti žeme ir laistyti geresniam sąlyčiui su dirvožemiu.

Diegdami sodinukus duobėje, būtina jį nustatyti taip, kad inkstai, iš kurių vynuogių formos, būtų nukreipiami išilgai eilės ir būtų sustiprintos ant atramų. Pasvirusi sodinuko padėtis padės lengviau pašalinti vynmedį žiemos patalpoms.

Jaunų vynuogių priežiūraVėliau duobė pasiekia kraštus, sutirština ir laistoma daugiau. Sėjant kiekvieną krūmą, reikia užpilti 4 kibiras vandens, taip pat įsitikinti, kad dirvožemio šaknys buvo šlapios. Virš pasodinto krūmo padengtas, kad išlaikytų drėgmę ir reikiamą mikroklimatą. Apsauga pašalinama po dviejų savaičių.

Pirmieji vynuogių auginimo metaiVynuogių priežiūra pirmaisiais gyvenimo metais susideda iš 2-4 ūglių formavimo, priklausomai nuo krūmo stiprumo, jų užspaudimo. Rugpjūtį gąsdina ūgliai, o šaknies sistema – tai nuimama šaknys, kurios išleidžiamos virš kulno. Dėl to stiebas iškasamas į du pumpurus. Šie šaknys ant paviršiaus vis dar bus užšaldyti.

Vaizdo įrašas apie patvirtintą ir patikimą vynuogių sodinimo būdą