bulvarinis kraujo vabalasSodinti bulves mūsų žemėje, mes tikimės, kad artimiausiu metu gausime didelį derlių. Tačiau gana dažnai mes turime kovoti už tai per visą nokinimo laikotarpį, tiesiog atrenkant būsimas bulves nuo bjaurių vabzdžių. Tokiais atvejais mūsų pagalba teikia įvairias chemines medžiagas ir “močiutės receptus”, dažniausiai jie yra neveiksmingi ir kenkėjas jų net nepastebi. Tačiau šiuolaikinėje insekticidų rinkoje yra įrodyta priemonė, galinti apsaugoti pasėlius, tai yra “Tabu iš Kolorado vabalo”.

Kompozicijos savybės ir jos taikymas

insekticidinis tabu prieš Kolorado vabaląProduktas parduodamas 10 ml plastikinėse kapsulėse ir didelėse talpyklose, 1 tūrio ir 5 litrų talpos. Veiklioji medžiaga, kuri yra vaisto dalis – imidaklopridas. Tai labai toksiškas insekticidas, kuris, kaip tikimasi, užmuša vabzdį. Po kontakto su kūno vabalo tai sukelia dirginimą centrinės nervų sistemos vabzdžių paralyžius, ir traukuliai receptorių ir, kaip pasekmė – už dieną mirties.

Prieš taikant “tabu Kolorado vabalų ir wireworms” turėtų kreiptis į naudojimo instrukcijose, apskaičiuoti reikalingą apdorojimą sodinamąja medžiaga, ar žemės dozėmis, taip pat dalyvaus su asmeninėmis apsaugos priemonėmis.

Sodinimo bulvių perdirbimas

bulves prieš apdorojimą ir po joSvarbūs etapai:

  1. Vaisto ampulę praskiedžiama viename litre gryno vandens. Gaunamas tirpalas yra pakankamas 125 kg bulvių, paruoštų sodinti, perdirbimui.
  2. Ištirpintas vandenyje, nerekomenduojama laikyti vaisto ilgiau nei vieną dieną.
  3. Šakniavaisiai turi būti sveiki, be defektų ir sausi.
  4. Iš anksto paruoškite vietą, kurioje jūs perdirbsite bulves. Paruoštą sodinamąją medžiagą pasklindykite ant drėgmei nepralaidžios medžiagos.
  5. Pasirūpinkite asmeninėmis apsaugos priemonėmis – pirštinėmis, kaukiu ar medvilniniu marlės tvarsčiu, akiniais.
  6. Specialūs purkštuvai ženkliai sumažina produkto suvartojimą ir leidžia juos vienodai taikyti gumbavais ir kuo veiksmingiau jas gydyti.
  7. Po perdirbimo bulvės turi išdžiūti.
  8. Specialus dažiklis, kuris yra “Tabu” iš vabalas, užtikrins, kad produkto taikymas yra netolygus.

Related  Populiarios aviečių veislės su nuotrauka ir aprašymu

Siekiant maksimaliai efektyviai vartoti vaistą, bulvių sodinimas atliekamas tą pačią dieną po apdorojimo.

Agentas gali būti naudojamas įvairiems augalams ir šakniavaisiams. Jie gali apdoroti skirtingas kviečių, kukurūzų, saulėgrąžų ir netgi braškių rūšis. Šis vaistas yra toksiškas daugeliui kenkėjų, taip pat apsaugo pasėlius nuo įvairių ligų.

Žemės apdorojimas ir papildoma apsauga nuo vielinių kirminų

bulvių kenkėjų kirminasJei būtina apsaugoti ateities pasėlius nuo antrojo prieštaringo šakniavaisio – stiebo, iš Kolorado vabalo “Tabu” priemonės prieš sodinimą papildomai apdorojamos žeme. Skiedimas toje pačioje narkotikų proporcijoje yra purškiamas į jau iškastuosius iki reikalingo gylio. Patartina auginti bulves iškart po žemės auginimo, nes po saulės preparatas greitai išgaruoja, prarandamas jo savybės. Maždaug 150-200 litrų tirpalo už hektarą dirvožemio sunaudojama.

bulvių perdirbimo sistemaKolorado vabalo tabako vaistas veiksmingai apsaugo pasėlius iki pusantro mėnesio. Jei reikia, galite juos gydyti jaunais sodinukais, jei pastebėsite vabaliukų lervas, taip išvengsite masinio kenkėjų atsiradimo ir leisdami ūgliai augti ir augti. Šiuo atveju, sliekams ir kitiems naudingiems vabzdžiams, vaistas nėra pavojingas.

Jaunųjų bulvių negalima gydyti vabalo “Tabu” priemonėmis, nes insekticidas išsiskiria po pusantro ar dviejų mėnesių po purškimo. Per šį laiką, po priverstinio perdirbimo, šakniavaisius neturėtų būti naudojamas gaminti!

bulves yra saugomas narkotikų tabuVisi, kas kada nors pasodino bulves, žino, kad Kolorado vabalas yra didžiulis pavojus derliaus nuėmimui. Greitas kenkėjas, galintis sugadinti visą pasėlių kenkėją, nebėra problema, nes yra Colorado vabalo ir kirpimo “Tabu” šalutinis poveikis!

Tabu taikymas bulvėms – video