gervuogė priemiestyjeRusijos vasaros gyventojai mielai augina tokią uogienę kaip gervuogių auginimo, priežiūros, auginimo, reprodukcijos ir genėjimo, o tai nėra sunku. “Blackberry” yra daug naudingų medžiagų ir vitaminų, skonis yra geresnis nei aviečių, dažniau jis auginamas kaip gyvatvoris. Yra veislių, turinčių aštrių šuolių, tačiau kai kuriose gervuogių veislėse jų nėra ir jie vadinami lankais.

Blackberry Growing

prinokę gervuogesNorint gauti skanių uogų derlių, reikia išmokti auginti, dauginti, pasodinti ir rūpintis gervuogėmis. Ne paskutinė vieta uogų priežiūroje yra tinkamas krūmų ruošimas šaltuoju laikotarpiu. Nebūtinai turėti pavasarį ir rudenį derlių po mulčiuoti dirvožemį aplink šaknų sistemos per pjuvenų, durpių, ar kuri nors iš jų atskirai. Augalams apsaugoti nuo ligų, gervuogių šakos ir po jo dirvožemis apdorojami vario sulfatu. Norint išvengti kenkėjų atsiradimo, apdorojimas bus atliekamas akteliu.

Norėdami gervuogės nemirė žiemą ir kitais metais duoti vaisių gausiai, reikėtų kruopščiai paruošta šalta, kurti pastogę nuo stiprių šalčių.

paruošti gervuogę žiemaiJei regione augančių žiemos temperatūra nukris iki – 10 laipsnių ir žemiau, uogakrūmiai reikia padengti, tačiau tai nėra privaloma šalčiui atsparių veislių. Jei šalnos yra iš regiono – 20 laipsnių ir žemiau, turės susivynioti žiemą bet kokio pobūdžio, nes augalai negali turėti tai šilumos.gervuogių pastogė žiemai

Kaip padauginti gervuogių

gervuogių krūmai šalyjeRusijoje yra daugiausia dviejų gervuogių rūšių:

  • tiesus ar kumanikas dauginasi šaknies sluoksniais;
  • šliaužti arba rosyanika, jo reprodukcijai naudoti horizontalius sluoksnius arba apikosalus.

Žalioji dauginimo metodas patartina taikyti tuose atvejuose, kai gimdos krūmai yra nedaug, arba skubiai reikia paskleisti krūmus.

gervuogių reprodukcija iš kirtimųPagrindiniai gervuogių reprodukcijos būdai:

  • auginiai pavasarį;
  • šaknys palikuonys;
  • apical sluoksniavimas;
  • žalia spragas;
  • vegetatyvinis būdas;
  • sėklų metodas.

Norėdami paplitinti gervuogę su šaknų sluoksniu, turite rasti stipriausią kietąjį krūmą. Laukiama rudens, kai jauni ūgliai turės savo šaknų sistemą, o tada kasti juos kartu su žeme. Jei norite atkurti gervuogę su sluoksniais, tai turėtų būti padaryta pavasarį.

Related  Vasaros klausimas: rožių sodinimas ir priežiūra

Gervuogių kopijavimas pagal sluoksnius

Įkvėpimas apykaltos niežėjimoReprodukcijai gervuogių auginiai viršūnių viršutinėje dalyje (apie 30 arba 35 cm atstumu nuo galutinio) žievės negiliai įpjovomis žiedą, inkstuose. Visi yra išlenkti į žemę, presuoti į anksčiau paruoštą tranšėją nuo 4 iki 5 cm gylio, tvirtinami ir palaidoti žeme.

Už Žemės lygmens ir už jo drėgmės žiūri, laistomi ir papildomi laiku. Prieš pradedant užšalimą padengti pjuvenomis ar durpėmis. Iki kito pavasario šerdys įsišaknys, jas reikia nukirsti nuo motininio augalo, iškasti ir pasodinti toje vietoje, kur jie nuolat augs.

 

gervuogių auginiai su šaknimisPo to, kai atsiranda 2-3 lapai, galite paversti gervuoges su žaliais augalais. Norėdami tai padaryti, jie išjungti po žeme esant 3-4 cm po žeme gylyje, yra perkeliami į šiltnamį ir ten pasodinti pagal filmą drėgmės lygis visada buvo didelė. Praėjus metams, rudenį, jūs turite įdėti ją ten, kur bus paruošta nuolatinė vieta.

Vegetatyviniai ir sėklų dauginimo metodai

įsišakniję auginiaiVasarą ar rudenį gervuogė dauginasi vegetatyviniu būdu. Dėl šios krūmas kasti, atskirti šaknis siūlais, kad kiekviena dalis buvo 15 cm, arba šiek tiek mažiau nei, ilgis, pusė centimetro storio. Jie yra pasodinti ir apvynioti prieš žiemą. Jei ji yra neįmanoma iškrauti iš karto paruoštą medžiagą, maždaug 10 cm į griovelio gylis, o po to išpilamas į jų žemės drėkinamas, sutankintas dirvožemio.

Norėdami auginti gervuogių, turite išmokti. Reprodukcija, genėjimas ir slauga reikalauja įgūdžių, taigi sėklų dauginimo metodas yra retai naudojamas dėl blogo daigumo. Tuo pačiu metu kultūra nepraranda savybių.

Kad padidėtų daigumas, turėtų būti sugadintas kietasis sėklų korpusas.

Sėjami upės smėlio, iš anksto pilamas, palaidoti 6 cm, plius arba minus 1 cm. Kai bus lapų pora, augalai neria į vazonus galima sodinti į savo vietą. Žiemai jauni ūgliai turės būti apsaugoti. Pirmosios uogos pasirodys tik po 3 ar 4 metų.

Related  Mielas krūmas su sveikomis uogomis – igra

Blackberry apipjaustymas

pavasarinis genėjimas gervuogėKaip pasodinti gervuogę pavasarį, galite išmokti iš vaizdo įrašo, padaryti tai varginantis, bet būtinas. Augalas yra apdailintas grioveliais bet kuriuo metų laiku, išskyrus žiemą. Kumaniki aukštis yra apie 3 metrus, kartais didesnis, panašus į avietą, jis suteikia daug ūglių. Tiesioginiame gervuoge – Kumany, vaisių dvejų metų ūgliai.

dvigubas genėjimasKai sniegas tirpsta, klausimas, ar kyla pavasarį pasėlių gervuogių reikalo klausimas, atsakymas yra akivaizdus, ​​kad tai būtina. Nors inkstai nėra pažadintas, švarus, sausas ir sužeisti bėgikai, vienerių metų sodinukai sumažinti dvigubai padidinti šoninių ūglių augimą. Tai daroma gegužės perpjovus maždaug 6 cm viršūnes ir ūgliai regrown remiantis daugiau nei pusė ilgio liepos sutrumpinti pamatyti 7-10. 6 arba 8 gabalai, galingiausi, atostogos, kiti iškirpti. Prieš nuimant gervuoges rudenį po derliaus nuėmimo, iš tikrųjų tai yra sanitarija.

gervuogių krūmo formavimasKai genėjimo gervuogių pavasarį schemos forma rodo, kad subrendusių augalų pašalinamos ne tik paveikti žiemos šalčio filialo, bet taip pat neveikia ir silpnas. Palikite keletą vienetų, nuo 4 iki 10, galingiausių. Šoniniai ūgliai sutrumpinami iki 20-40 cm ilgio, paliekant kiekvieną nuo 8 iki 12 gerų pumpurų. Norėdami gauti didelį derlių, jums reikia žinoti, kaip sumažinti gervuogės pavasarį, vasarą pašalinti papildomų smūgiavo iš krūmo pusių, paliekant pavasarį.

gervuogių viršūnių genėjimas Tiesiog jie patirs gausų derlių, nes pirmųjų metų ūgliai nesudaro vaisių. Pruning gervuogių pavasarį pradedantiesiems sodininkams nebus sunku, jei pažvelgsite į vaizdo įrašą, kaip tai padaryti teisingai.

Augantis gervuoges iš specialisto – vaizdo įrašas