vyšnių slyva Maskvos krašto soduose

Veisimo ir sėkmingų veislių vaisių veislių galimybės lėmė tai, kad daugelį metų Maskvos regione išauga visa galaktika iš puikių veislių vyšnių slyvų. Vidutinės juostos klimatinėmis sąlygomis gaunamos žiemos atsparios slyvos veislės, kurios gali atlaikyti žiemą šalta, vasaros karštis, ryškūs temperatūros svyravimai pavasarį. Kiekvienais metais surenkamos įspūdingos derliaus. Puikios vyšnių slyvos Maskvos sričiai, jos geriausios veislės sėkmingai gavo gerą sodininkų vertinimą kaip geriausius šio regiono vaisius.

Kokia vyšnių slyva auginama mūsų šalyje

Pažymima, kad didieji vaisiai yra malonus skonis. Tas pats taikoma ir santechnikams. Veislės su dideliais vaisiais ir geras atsparumas šalčiui.

Alycha Mara

vyšnių slyvaSparčiai augantis medis. Tai toleruoja šalnius. Mėga saulėtą, šviesią vietą. Vasarą, esant vandens sąstingiui, reikia nuvalyti dirvožemį, kad būtų išvengta perteklinio vandens. Be to, augalas gali mirti. Geriau išmeskite ant priemolio. Vaisiai yra apvalūs, iki 23 g. Sultingas, ryškiai geltonos spalvos. Akmenį sunku atskirti. Derliaus rugsėjo mėn. Po dvejų ar trejų metų po sodinimo, jis duoda gerą derlių. Didelis derlius gaminamas tik po 5 metų. “Arachi” vynuogių veislės Mara suteikia 35 tonų. Užkrėstos kitomis veislėmis. Patys negali užsikimšti.

Alycha Traveler

vyšnių plunga keliautojasAnkstyvas brandinimas, nepretenzingas įvairovė. Atsparus žiemai šaltai, atsparus daugeliui ligų toje vietovėje, kurioje ji auga. Vidutinis aukštis. Karūna nėra per stora, lapai yra šviesiai žalios, blizgios. Žydėjimas yra ryškus, kvapas iš gėlių skiriasi dešimtimis metrų. Gėlės yra baltos, didelės. Vaisiai yra apvalios, vidutinio dydžio, sveriančios 20-30 gramų, violetinės spalvos, sklandžiai liesti. Švelnus saldus-geltona sultingas minkštimas. Sunku atskirti kaulą. Šią veislę kasmet mėgsta didelis derlius. Prisitaikys prie bet kokio dirvožemio. Jis teikia pirmenybę ryškiam, vėjuotam reljefui su arti požeminiu vandeniu. Jis myli megztinį. Augalų pavasarį.

Related  Karališkoji Begonia – spalvų išsisklaidymas vienoje gėlių

Alycha Nayden

slyvų rastaNe didelis, o ne mažas, vidutinio storio medis su apvaliu, suplaktu vainiku. Inkstai žydi dviem gėlėmis. Kai ji nokriama, storos šakos yra pakabintos su dažais vaisiais. Vidutinio ir didelio dydžio vaisiai. Išorinė spalva yra raudonai violetinė, geltona. Sverkite 35 – 37 gramus. Plaušiena yra geltona arba oranžinė, plaušienos tankis yra vidutinis. Jis turi saldžią ir rūgščią, šviežią skonį. 3 metai pradeda vaisius. Vėliau nuo medžio nuimamas 30-40 kg derliaus. Atsparus temperatūros pokyčiams ir šalčio lygiui. Sausra yra beveik normali.

Alycha yra žiedadulkės su kitomis veislėmis. Tinka išsaugoti.

Alycha dovana Sankt Peterburge

vyšnių slyvų dovana Sankt PeterburgeJis lieka nesaugus 30 laipsnių žemiau nulio. Na išlaikyti temperatūros pokyčius. Medis nėra per didelis, iki 3 metrų aukščio, yra laisvas. Storas karūnas. Šviesiai žalia ovalios lapai, valtis. Lapų kraštai yra raštuoti. 4 metus pradeda vaisius. Jis pasižymi dideliu produktyvumu. Derlius yra geras kiekvienais metais. Vaisiai yra pailgi, sverianti iki 20 g. Išoriškai šviesiai oranžinė. Įsimintinas gero skonio. Viduje saldus rūgštis, minkštimas yra smulkiai pluoštinis. Tai patogu laikyti, gabenti.

Alycha Colon

vyšnių slyvaŠioje veisle yra surinkta viskas, kas yra daugelio vyšnių slyvų veislių. Mažas augimas. Kolonijinis karūnas. Medis užima mažai vietos. Jis auga iki 2,5 metrų. Atsparus kenkėjams, ligų įvairovė. Derlių su dideliais kiaušiniais vaisiais. Bordovo-violetinė, tankio, saldaus, su rūgštais vaisiais. Ripen rugpjūčio mėn. Derliaus gabenamas, tinkamas šviežiam vartojimui ir konservavimui. Žiedai vėliau nei visos veislės. Didžiausias derlius gaunamas iš apsodinto ploto. Bet yra trūkumų. Neapsaugo. Netoliese yra kitų vyšnių slyvų veislių, kurie padės apdulkinti.

Alycha Shtar

Alycha palapinėMažas medis, ne aukštas. Jis jaučiasi puikiai saulėtoje vietoje. Jis auga greitai. Jis žydi balandžio viduryje. Pradeda vaisius 4-5 metus. Vaisiaus svoris pasiekia iki 40 g. Vaisiai yra sunkūs, dideli. Viduje jie turi gelsvai žalią mėsą. Galima rinkti žiemą. Vienas medis paprastai pašalinamas iki 35 kg. vaisiai. Bręsta anksti, liepos pradžioje. Atsparus šalčiui. Vaisingos veislės, apdulkinimui reikalingos kitos veislės. Hardy užšalti pavasarį.

Ne labai atsparus dirvožemio sausumui, jis blogai auga be akultūracijos.

Alycha Huck

vyšnių slyvų hektaraiApvalus, sparčiai augantis kumpis su vidutinio tankio vainiku. Gėlės yra vidutinio dydžio, su baltais žiedlapiais. Vaisiai antroje vasaros pusėje. Vaisiai yra dideli, sveria iki 35 gramų, turi saldžiųjų rūgščių skonį. Išorėje vaisiai yra geltoni, elastingi ir liečiantys. Viduje yra tamsiai geltonos spalvos. Kaulus sunku atskirti. Ši veislė tinka visiems naudojimo būdams. Derliaus, žiemos atsparumas. Padidėjęs atsparumas nepalankioms sąlygoms. Kryžminis apvaisinimas aplinkinių medžių.

Related  Geriausios rūšies paprikos atvirame lauke

Alycha Kuban Comet

Alycha Kuban CometSlabsloe medis. Karūna yra suapvalinta, plokščia, su retais lapais. Kiekvienas inkstas žydi su dviem vidutinio dydžio gėlėmis. Jis žydi energingai. Po žydėjimo rekomenduojama šiai veislei paruošti kompostą. Kiaušidžių atsiradimas birželio mėn. Blush vaisiai iki liepos pabaigos. Be atramų, filialai gali nulaužti nuo gravitacijos. Pilna kolekcija – rugpjūčio mėn. Vaisiai yra dideli – iki 45 gramų. Skanus, prinokęs. Spalva raudona, bordo. Kūnas geltonas, aromatas aromatas. Veislė yra gerai gabenama. Yra daug nuopelnų. Trūkumas yra tas, kad jis subrendžia netolygiai.

Alycha Ruby

rubino slyvaDidelis, tamsiai raudonas, rubino vaisius, iki 30 gr. Pluoštinė minkštimas yra saldus ir rūgštus, aromatas. Vidutinio aukščio medis su plataus, sodrios, ovalios karūnos. Bręsta anksti. Dainuoja liepos pradžioje. Jis atlaiko šaltu oru, vasaros suši. Veislė yra stabili bet kokio temperatūros svyravimuose.

Alycha Skoroplodnaya

vyšnių slyvaImportuotas iš Kinijos. Vaisiai antrus metus po sodinimo. Nepaisant nedidelio aukščio, šalnos ne tik vidurinėje juostoje, bet ir šiaurėje. Stabili veislė. Daug vitamino C. Platus vainikas, tamsios žalumynai. Dainuoja vasaros pabaigoje.

 Aleksandro Vladimiro kometa

Aleksandro Vladimiro kometaMedis su plačiu vainiku, retais lapais. Vaisiai yra ovalios, smailios, maroon. Viduje yra tamsiai oranžinė saldus ir rūgštus kūnas. Vaisingas medis, dainuos jau liepos mėnesį.

Alycha Seyants Rockets

alycha sodinamosios raketosJis saugo iki -35, vidutinio dydžio medį. Karūna yra tanki, plazmusi, vaisiai yra dideli, iki 30 g. Raudona spalva, suapvalinta, pažymėta. Produktyvumas yra didelis.

Alycha Timiryazevskaya

vyšnių slyva Timiryazevskaya

Jie išvedė įvairovę į Timiryazevo institutą. Alycha auga iki 3 metrų, karūna platus, plinta. Kūgio formos medis, lapija atsiejama. Tai neparodo grybelinių ligų. Vaisiai yra maži, šviesiai raudoni, kūgio formos. Viduje prarasti kaulai lengvai atskiriami. Derlius yra iki 30 kg.

Skirtingo aukso vyšnių plunksnų įvairovė

Zlato sliekų vyšnių slyvaTai išskyrė K. A. A. akademija. Timiryazev. Vidutinis augimas, apie 2 metrus, krūmų tipo. Karūna yra plazmini, suapvalinta. Lapai yra dideli, pailgi, šviesiai žalios, dantytos. Gėlės žydi baltos spalvos. Vaisiai yra dideli, iki 36 gramų. Minkštimas geltona, pluoštinė. Lydymas saldžiųjų rūgščių skonio. Universali įvairovė skorio zlato vyšnių slyvų yra tinka viskam. 4 metus pradeda vaisius. Suteikia gerą metinį derlių. Skanūs vaisiai anksti subręsta. Jis gerai toleruojamas šalčiu.

Related  Karbamidas kaip trąša – didelis efektyvumas esant minimalioms išlaidoms

Trūkumai. Jis nedulkėtina pats. Būtina auginti kitas veisles apdulkinimui. Prastas vežimas.

Visos išvardytos veislės vyšnių slyvų, kurios yra naudingos Maskvos regione, gali atlaikyti šalčio, vėjo. Su nedidelėmis savybėmis ir nukrypimais. Apskritai, jie yra tinkamai pritaikyti prie mūsų centrinės Rusijos juostos. Jie duoda gerus derlius. Jas galima valgyti, konservuoti, transportuoti. Jie yra patogu, naudingi, pelningi. Šios veislės vyšnių slyvų jau seniai buvo priimtos mūsų žemėje. Jie mėgsta auginti mūsų sodininkus ir sodininkus.

Apie įvairius alyčus centrinėje Rusijos dalyje – video