Holland Rose Black BaccaraOlandijos rožės yra laikomos pardavimų tarp visų žinomų veislių rožių lyderiu. Jų populiarumas yra dėl gražių visų atspalvių ir atspalvių spalvų su subtiliu kvapu net ilgų ūglių. Įvairių spalvų paletė nuo maroon beveik juodos iki minkštos baltos spalvos leidžia jums pasirinkti veislę pagal savo skonį.

Olandijos rožės netgi nėra veislės, bet priklauso valstybei, kuri jau seniai laikoma visame pasaulyje veisiama sostine. Nyderlandų veisėjai yra geriausios, gražios ir tvarios veislės, naudojančios naujas technologijas ir modernius metodus.

Šiandien vasaros kurortuose galite susipažinti su gerai žinomomis olandų veislėmis:

  • Grand Prix (GrandPrix) – elegantiškas bordo grožis ilgu stiliumi iki 1 m arbatin ÷ s hibridin ÷ s atrankos.
  • Aqua (Aqua) yra alyvinė-rožinė gėlė, kurios skersmuo 11 cm ant kamieno be erškėčių.
  • Talea (Talea) yra graži dramblio kaulo spalvos grazus grožis.
  • Juoda Baccara (BlackBaccara) – juodos spalvos kontūrai su tamsių bordo pumpurų fone su smailiais žiedlapiais.
  • Terakota (Terracota) – dviejų spalvų koralų-oranžinės spalvos pumpurai su švelniu rožiniu atspalviu stebina nuostabų aromatą.

Olandų rožių auginimas

Olandų rožių puokštė jau seniai laikoma meilės simboliu, didelio pagarbos ir dėkingumo simboliu. Kaip dažnai mes norime, kad mūsų sodo nuostabi rožė būtų puiku, kuri puoselėjo mūsų vaizduotę puokštėje. Bet kokia olandų veislė puikiai padaugėja iš auginių, tačiau reikia žinoti keletą taisyklių ir pasirinkti tinkamiausią reprodukcijos būdą.

Olandijos rožių Osirijos ir Taleos nuotrauka

Jei nusprendėte auginti mėgstamą rūbų rožių iš dovanoto puokštę šaltuoju metų laiku, būkite pasiruošę, kad išaugęs krūmas būtų mažiau užšalęs nei paskiepytas. Augalams tinkami naudoti šviežiai išpjautos rožių iš netoliese esančių šiltnamių, nes importuotos olandiškos rožės yra chemiškai apdorotos konservantais, sustabdamos jų vulkanizavimą ir išsaugo gėlių išvaizdą.

rožės

  • Norėdami kirsti kirtavietes, mes imamės tik tos šaudymo vietos, kur lapai turi penkias plokštes – tai yra perspektyviausia stiebo dalis. Paruošiame auginius trimis pumpurukais, nuolankus apatinis pjūvis yra pagamintas iš inkstų 3-4 cm. Virš viršutinės inkstų per 1 cm ištieskite tiesiai. Apatinis lakštas yra visiškai pašalintas, likusios plokštės išstumtos pusiaguliu.
  • Paruoštuose plastikiniuose skaidriuose stikluose įpilkite tirpalo ar filtruoto vandens, pridėdami augimo preparatus ir įdėkite jų žievėles, apsaugodami juos nuo tiesioginių saulės spindulių. Po 4 savaičių įstrižai atsiranda sustorėjimas – šaknų šaknis.
  • Auginti auginius į vazonus su dirvožemiu ir padengti juos atlaisvintais stiklais. Per mėnesį pasirodys pirmieji ūgliai iš inkstų, bet neturėtumėte apsistoti. Subtilūs ūgliai gali mirti lauke.
  • Jei atplaukimo į atvirą žemę laikas netinka ir ant kirpelių pasirodė pumpurai, jie turėtų būti pašalinti ir išsiplėsti šaknys.

Svarbu: auginant olandiškas rožes iš spin- dimų kambario, dažniausiai jas purškiant pirmąsias savaites 5-7 kartus per dieną, po to 3 kartus.

Paprastas būdas augalams

Lengviausias būdas atgaminti yra rudens žolės, kai parduodamos skirtingos veislės rožių. Sodinti mes parenkame pusiau brandžius ūgliai ir nupjauna auginius, ant kurių yra 4-5 pumpurų. Auginamos sėklos iš anksto pasodinamos į nuolydį į paruoštą dirvą, į jį įpilama smėlio, durpių, medžio pelenų, superfosfato ir kalio nitrato. Mes padengiame visus auginius plastikiniais buteliais ar stikliniais indais ir palikite juos žiemai. Pavasarį mes pradedame rūpintis išsiskyrusiomis augmenimis: vanduo, mes atlaisviname dirvą ir sukuria palankias sąlygas šaknies sistemai kurti.

Augančios Olandijos rožės šiltnamyje – video