Derlių iš jauno vynuogių krūmoAukštos kokybės vynuogių veislės gali būti sodinamos ant senojo krūmo. Taigi vienu metu pasiekiami keli rezultatai: jie pagerina uogų skonį, derlius pasiekia kuo trumpesnį laiką, didina veislės augalo pasipriešinimą ligoms. Procedūros unikalumas taip pat yra tas, kad vienoje senoje krūmoje galima sodinti kelias skirtingas veisles. Pomidorų vynuogės yra patrauklus ir naudingas dalykas. Yra keletas būdų, kaip atlikti šią procedūrą.

Pavasario skiepijimas

Vakcina buvo pasodinta ant senojo krūmoVėlyvą pavasarį galite pabandyti auginti jauno augalo žievės žaliąsias patalpas. Paprastai tai daro tie vynuogių augintojai, kurie negalėjo iš anksto parengti būtinų kirtimų. Taip pat svarbu, kad kaimynai iš savo svetainės pasidalintų jaunaomis skanių uogų skiedromis.

Nors šis metodas yra gana populiarus ir nesudėtingas, vis tiek reikia parengti parengtį:

 • Būtinai laikykitės sezoninių sąlygų – gegužės pabaigoje bus padaryta geriausia. Šiuo metu vynuogių augimas pagreitėja, o sultys aktyviai juda.
 • Krūmas, kuris bus atsargas, poilsio metu (ankstyvą pavasarį ar rudenį) nutraukiamas. Pjovimas atliekamas žemiau dirvožemio lygio 5 cm, po to jis yra apdorojamas sodo varos tirpalu.
 • Paruošta šaudyti turėtų būti gerai laistyti ir padengti šiaudais. Iš viršaus, jūs vis tiek galite ištempti plėvelę, todėl dirvožemis bus sušilęs greičiau, o nauji ūgliai augs sparčiau.
 • Krūmas bus paruoštas skiepijimui, kai ūgliai taps stipresni ir bus ralis, jų ilgis bus apie 25 cm.

Privoj yra pasodintas pabėgimas. Poskiai yra vynmedžio dalis, kurioje yra inokuliacija.

Veiksmų seka “nuo žalios iki žalios”

Turėti naują vynuogių krūmą

 1. Senajame vynuogyne palikite tik du stipriausius daigai. Likusi dalis turi būti ištrinta. Likusieji yra sutrumpinti aštriu peiliu. Tiesi pjovimas atliekamas pagal antrąjį mazgą. Lapas, augantis virš pirmojo mazgo, gali būti paliktas. Bet jei palikuonys pradėjo vystytis jame, jis turi būti atsargiai pašalintas.
 2. Skiepijimas skiepijantTik vienai akiai pakanka stalo. Todėl žalią kotelį supjaustyti trumpi ruošiniai (apie 3-4 cm). Lapas paliekamas 1,5 cm ilgio, o po jo – 2 cm. Lapas nuleistas pusiaguliu.
 3. Kitas skilimo skersmuo yra pagamintas iš pleišto iš apatinės dalies. Tai reikalinga tankiam įėjimui į poskiepio griovelį.
 4. Paskutinė proceso dalis – izoliuoti gyvojo pjūvio vietą. Jis įpakuotas filme, padengtoje sodo marle ir dedamas į plastikinį butelį. Prieš pradedant naują filialą, jis neturėtų būti pašalintas.

Medžiagos, skirtos medienai, turi būti šviežios. Jie skirstomi vakcinacijos dieną.

Žiurkėjimas su vienos ašaros supjaustymu žaliame šūvyje

Žiurkėjimas su vienos ašaros supjaustymu žaliame šūvyjeVasaros vakcinacija taip pat įmanoma, naudojant senyvo vienakaus pjūvio pagalbą. Jei procedūra sėkmingai vykdoma, galima gauti derlių dar anksčiau nei naudojant “žalią žalią” metodą. Skirtumas yra tas, kad transplantatą reikia nuimti nuo rudens.

Rudens auginiai turėtų būti laikomi žiemą ir neišdžiūti.

Patikrinus spygliuočius pavasarį, atrenkami stipriausi ir įdedami į vandenį, papildant šakniastiebius. Po dviejų dienų mirkymo, paruošta medžiaga džiovinama ir supjaustoma į gabalus, esant vienai kilmei. Iškirpimo kraštai uždaromi šiltu parafinu.

Prieš suplakant supjaustytą parafiną, įsitikinkite, kad jis yra sausas, kitaip parafinas nulupus.

Iškirpti parafino apdoroti auginiai laikomi iki vasaros pradžios +4 +6 laipsnių temperatūroje (pavyzdžiui, šaldytuvo apačioje). Paauglių medžiaga geriausiai dedama į atskiras pakuotes, o veislės pavadinimas turi būti pasirašytas. Birželio viduryje stiebas išimamas iš vėsios vietos. Apatinė dalis supjaustoma pleišto formos, po kurios ji įterpiama į jaunos šakos skilimą. Veiksmai šiuo atveju yra panašūs į “žalia žalia”.

Jaunų vynuogių priežiūra

Naujoji veislė senuose krūmuose augoKai atliekamos visos vakcinacijos, prasideda labiausiai varginantis laikas – laukia rezultatų. Kad visos naujos veislės sėkmingai įsitaisytų, reikia pasinaudoti šia priemone ir rūpintis augalu. Norėdami tai padaryti, pakanka sekti keletą paprastų patarimų:

 1. Nuo pat pradžių būtina griežtai laikytis visų nurodymų dėl skiepijimo technologijos. Galų gale kiekvienas metodas turi savo ypatybes, vykdymo laiką, medžiagos surinkimo procesą ir atsargų paruošimą. Jei sąlygos nesilaikoma, nereikia tikėtis teigiamo rezultato.
 2. Pjovimo aikštelės apdirbimas taip pat yra svarbi sėkmės sąlyga. Tai turėtų būti griežta, hermetiška. Jei sulčių išgaunama iš apvijų, tai ji nėra įvykdyta teisingai. Augalas praranda gyvybinę energiją ir gali mirti.
 3. Iš pabėgimo neturi būti papildomų augimo taškų. Visos augalo jėgos turėtų būti nukreiptos į prieskonių augimą. Jei vynuogynas yra saulėtoje vietoje su derlingais dirvožemiais, ši taisyklė yra ypač aktuali. Vynuogių augintojas turės iškirpti visus nereikalingus palikuonius.
 4. Būtiniausia sąlyga yra ir žemės ūkio technologijų ir motininių augalų priežiūros taisyklių laikymasis. Vynuoges reikia laistyti laiku, gauti pakankamai apšvietimo.
 5. Taip pat privaloma laikytis temperatūros režimo. Jei vasara pasirodys šalta, vilkai nebus vystomi.

Related  Kanados rožės – nepakartojamos sodo gražuolės

Mes taip pat turime užtikrinti, kad piktžolės neaugotų aplink krūmą, dirvožemis tarp laistymo buvo laisvas. Šiuo laikotarpiu nepriimtina nužudyti vynmedį grybais ar ligomis.

Kaip tinkamai sodinti vynuoges?

Augkite jaunus krūmus priovoeNorint tinkamai atlikti vasaros ir pavasario skiepijimą, reikia ne tik sekti technologijas, bet ir pasirinkti šiltą dieną su dideliu drėgmės kiekiu. Karštame ore, pjaustymo vieta gali išdžiūti. Norint to išvengti, rekomenduojama susukti sekciją šlapiu audeklu po plėvele. Vasarą reikės stebėti filmo būklę – turi būti kondensatas. Jei to nėra, tada audinys išdžiūvo ir jį reikia sudrėkinti. Pašalinti vyniojimą galima tik po naujų stiprių ūglių atsiradimo.

Dabar jūs žinote, kaip vynuoges auginti pavasarį ir vasarą. Be šių metodų, vasaros gyventojai aktyviai naudoja rudens vakcinacijas.

Vaizdo įrašas apie vynuoges krūmuose