Moliūgų plantacijaTarp melionų ir moliūgų moliūgas gamina išskirtinius vaisius. Žinomas rekordo savininkas, moliūgas sveria 300 kg, kurį gauna ūkininkas Centrinėje Amerikoje. Mūsų pietų regionuose neįprasti milžiniški vaisiai sveria 100 kg. Moliūgo kultivavimas atvirame lauke nėra lengva užduotis, tačiau būtina laikytis tam tikrų sąlygų geram derliui gauti.

Moliūgų privalumai

Moliūgoje naudinga tiek minkštimas, tiek sėklosKaip ir visos melionos, moliūgas yra termofilinis, o natūraliai per sėją į dirvą nokėris tik pietuose Europos dalies Rusijoje. Vidurinis diržas ir rytiniai regionai gauna derlių tik su lauko auginančiais daigais.

Moliūgų viskas naudinga – vaisių, sėklų ir plutos minkštimas. Net vidinė pluoštinė dalis yra vaistas. Yra gamtoje retai randama moliūgas, vitaminas T. Moliūgų mėsa naudojama virimo, ji gamina puikius sveikus patiekalus. Moliūgų sėklos naudojamos aliejui gauti ir yra naudojamos išsiunčiant kirminus.

Linksmas atostogos “Helovinas” negali išsiversti be džiovintų moliūgų, iš kurių atsiranda mitinių herojų vaizdai.

Ypač vertinamas saldus muskato moliūgas. Manoma, kad ši veislė yra skanesnė nei kiti. Jis pilamas, sukuria įvairias formas ir turi skirtingą vaisių spalvą. Žiemą patogu laikyti mažesnius vynuogynus.

Moliūgų sodinimas ir lauko priežiūra per daigynus

Moliūgo sodinukų auginimasYra du būdai auginti termofilinius daržoves:

  • sodinukai;
  • sėti sėklos.

Moliūgai gali būti auginami per sodinukus bet kurioje vietoje, čia ir ten, apimančiame nuo ankstyvųjų šalčių.

Sėklos turi būti iš anksto paruoštos, šildomos, įmirkytos pelenais arba augimo stimuliatoriai. Kartais pernelyg išdžiūvusios, nepasirengusios sėklos negali patekti. Todėl geriau sodinti sėjamąsias medžiagas samanoje, pjuvenose ar šlapioje skudurėlėje ir auginti su daigtomis daigėmis.

Sodinukai yra derlingi, puodeliai yra dideli. Dėl daigumo reikalinga maždaug 20 laipsnių temperatūra, tačiau žemę neįmanoma nuslopinti. Todėl, laistyti šiltu, pastoviu vandens vandeniu bus naudinga. Cotyledon lapai greitai ištraukti, todėl reikia palikti vietos kraiko, bet pirmiausia ilgas stiebas ridenti žiedas, ir pabarstyti dirvą. Šis metodas vadinamas sodinukų sodinimu. Dėl pietinio lango šilumos sodinukuose nereikia apšvietimo. Iškraunama žemėje su pastovia šiluma. Moliūgų mėgsta laikyti jį ugnies nuo veisimo biologijos augalų liekanų, senas pjuvenų, Deviņvīru jėga dumblo žiemos vada nuo gyvūnų. Reikalavimai dirvožemiui:

  • derlingi plaučiai, pirmtakai neturėtų būti melionai;
  • Atidaryta saulėta vieta su kuliska iš aukštų augalų šiaurinėje pusėje;
  • pakilimas su gilia požeminio vandens būkle.

Čia tokie pasėliai gali būti auginami ant lovosSodininkystė ir priežiūra moliūgų atvirame lauke yra apsaugoti nuo kenkėjų ir ligų. Tos pačios ligos, sunaikinančios agurkų derlių, gali pakenkti ir moliūgui. Todėl augalų laistymas atliekamas atsargiai, tik šiltu vandeniu ir žiedu, be dirvožemio šaknies drėkinimo. Supilkite moliūgius nuosaikiai, padidinkite vandens srautą pildant ir sustabdydami brandinimo laikotarpį. Šaknys palieka į žemę iki trijų metrų, o netgi sausros metu moliūgai turi pakankamai drėgmės.

Augalas mėgsta organinių ir mineralinių padažu. Tręšimo drėkinimas atliekamas kas savaitę, keičiant azoto ir fosforo-kalio trąšas. Liano tipo augalas nemėgsta artimos kaimynystės su kitais sodo augalais. Ji išmeta spurgą, o tarpduriuose jie išleidžia papildomas šaknis, maitina augalą. Tačiau pasėlių reikia reguliuoti. Kuo mažiau moliūgų pritvirtinamas, tuo daugiau jie bus. Moliūgų žandikaulis, taip pat agurkų plakta, neleidžia jam augti. Giant vaisiai auga, jei liko viena ar dvi kiaušidės.

Ryto šalčio prasme, paliekant moliūgų be dangtelio sode, yra pavojinga. Todėl laikina palapinė ant jo arba milžiniškos uogos yra nukirpta. Kai moliūlis nokina, jo pluta tampa kieta, o uodevis susitraukia. Bet net nepatyrusi, ji po kelių savaičių atvyksta į šiltą kambarį. Ir šiek tiek moliūgų po Naujųjų metų taip pat yra geltona sultinga minkštimas.

Menkių sėjai ir melionų priežiūra

Padidina sėjamą moliūgąKai kurios ankstyvos brandos veislės gali būti auginamos sėjant dirvą Rusijos vidurinėje juostoje. Norėdami šią klasę įeina Butternut, subręsta per 100 dienų ir Maskatas, tačiau ji gali augti tik sodinukus. 800 moliūgai mėgstamos saldžios veislės yra šiek tiek daugiau 40. Pietryčių auginami Aušros, Gribovskaya žiemos Rising iki 12% cukraus. Labai saldaus vidutinio nokinimo laikotarpis yra Svirnas, Marmuras, Migdolas.

Moliūgų veislės auginamos Rusijos regionuosePavyzdžiui, Pietų regionuose, Kryme, melionams su moliūgai suteikiama didelė žemės ūkio paskirties žemė. Augalai sėjami skylėse kelioms dalims, paliekant vieną, galingiausią augalą. Žemė pagal moliūgą yra laisva, neutrali rūgštingumo aplinkoje. Pirmininkai gali būti bet kokie pasėliai, išskyrus melionus, kad nebūtų perduodamos ligos ir kenkėjai su jais susijusiems pasėliams.

Pagrindinis šios kultūros reikalavimas yra šiluma. Dienos metu temperatūra turėtų būti vidutiniškai 30 laipsnių, o naktį. 18. Kai moliūgai yra auginami lauke, privalomas žiupsnelis. Peraugusi žali masė perneša maistą iš vaisių. Tačiau taip pat svarbu vykdyti augalų apsaugos priemones. Didelėse kooperatyvuose apsaugos priemones pasirenka specialistai namuose, kad geriau panaudotų populiarius kovos metodus.Kenkėjų kirminai

Privačiuose ūkiuose gali būti naudojamos šiuolaikinės priemonės, kurias leidžiama naudoti savo dukterinėse ūkiuose. Ypatingai trukdo strypeliai, kurie yra kovoja, sklaidymo aplink augalų kalkių, superfosfato, pušų adatos, arba sukuriant gaudyklės.

Antrikozė ant moliūgoKlaidinga ir tikra miltligė gali užmušti pasėlius per kelias dienas. Todėl purškimas prieš antracozę ir amerikietišką riebalą yra privalomas. Kai moliūvis nokina, tai priklauso nuo plutos būklės. Jį negalima nuspausti rankomis, o uodega turėtų išdžiūti. Terminas priklauso nuo veislės ir gali pasireikšti po 90 ar 150 dienų. Vėlyvosios veislės turi laiko kaupti daugiau naudingų medžiagų ir cukrų. Net nesuvokęs nesugadintas vaisius bus geltonas ir turės visas naudingas ir skonines savybes.

Viskas apie augančius moliūgai jūsų sode – video