Aromatinis saldus melionasMes nemanome apie produktų suderinamumą, patekdami į šventinį stalą. Vėliau mes skundžiame dėl nesklandumų, kalbėdami apie prastos kokybės maisto gaminimą. Tiesą sakant, valgėme daugybę skirtingų skonių ir už tai sumokėjome. Specialus efektas su tokiu neskaitymu yra meliono naudojimas kaip desertas. Su tuo, ko negalima valgyti meliono ir kodėl, mes išsiaiškinsime.

Ką žinoma apie produktų suderinamumą

Melonas gerai nesimaišo su kitais produktaisProduktų nesuderinamumo lentelė jau seniai išvystyta. Ji nurodo, kad galite valgyti vieną kartą valgio metu ir kokie patiekalai geriau suskaidomi. Vertindamas įprasto vartotojo kalbą, reikšmė yra tai, kad produktų suskaidymas į komponentus kiekvienam produktui reikalingas skirtingas skrandžio sulčių sudėtis. Jie buvo sujungti į grupes rūgštingumu ir skilimo gebėjimu. Šiuo atveju maistas lengvai suskaidomas ir skrandis nėra perkrautas.

Jei tuo pačiu metu tiekiami maisto produktai, kuriems reikalingos skirtingos skrandžio sulčių sudedamosios dalys, jie viena kitą neutralizuoja, o virškinimas yra lėtas, yra sunkumo ir kitų problemų. Todėl jie kalba apie produktų suderinamumą tuo pat metu priimant.

Geriausia valgyti melioną atskiraiProduktų tipai, įtraukti į meniu:

 • Baltymas, reikalingas virškinti rūgštinius fermentus;
 • rūgštiniai augaliniai produktai;
 • šiek tiek rūgšti, nekrakmolingi augaliniai produktai;
 • krakmolo produktai, fermentuoti šarminėje terpėje.

Tradicinis antrasis patiekalas, mėsa su košės ar bulvių garnyru, yra labai suvirškinama, o kopūstais – garnyras. Netinkamai suvartojus maistą, jis yra prastai virškinamas, dauguma maistinių medžiagų patenka į atliekas.

Puikus vitaminų žalumynai salotoms ir špinatams su druskos papildymu visiškai prarandami. Žalioji arbata su pienu yra nenaudinga kombinacija. Kava ir sumuštinis tarpusavyje naikina naudingumą.

Melonas nesuderinamas su bet kokiais produktais. Ji yra valgoma tarp kitų maitinimų, kurie yra ne mažiau kaip dvi valandos. Tiems patiems nesuderinamiems produktams yra šviežias pienas. Tai yra baltyminis produktas, bet rūgštinėje aplinkoje jis yra supilamas į sunkiai suvirškintą masę.

Kodėl valgyti meloną su kitais produktais?

Naudok meloną tuščiu skrandžiuMelonas priklauso moliūgų šeimai ir agurkų artimam giminaičiui. Kadangi pati pasirodymas ant bajorų lentelių, ji tapo mėgstamu desertu. Tada niekas nežinojo, kad neteisingai meliono valgymas gali sukelti mirtį. Po to, kai kito maisto mylėtojo mirtis įvyko, nužudytųjų tarnai buvo sunaikinti. Vėliau supratome, kad melionas negali būti desertas. Jos skonis ir aromatas naudojamas tuo metu, kai skrandis yra iškraunamas ir pasirengęs priimti naują maisto dalį.

Related  Išsamios instrukcijos pomidorams auginti ant palangės žiemą ir vasarą

Pasirodo, kad saldūs daržovės liktų skrandyje kelias minutes, meliono masė bus virškinama žarnyne. Jei jai užkirsti kelią, sulaikyti skrandį, problemos nebus sugrįžtos. Čia ji greitai fermentuoja, ne virškinama, su visomis pasekmėmis – vidurių pūtimas, viduriavimas, kolika, pykinimas. Todėl jūs turite visiškai pasimėgauti Chardjou meliono skoniu, kad ištuštintumėte skrandį ir lėtai įdėtumėte gabalėlį į burną, uždarydami akis malonumu. Šis maistas bus labai naudingas. Štai kodėl reikia valgyti meloną atskirai nuo kitų maisto produktų.

Melionas su pienu sukels daug problemųMažas kalorijų kiekis yra 35 kcal 100 g, bet yra:

 • energijos komponentai daugiausia yra angliavandeniai;
 • maisto pluoštai;
 • vitaminai ir mineralai.

Tačiau melionų geležis yra 10 kartų daugiau nei vištienos ir pieno. Kalio sudėtyje yra 120 mg, daug nikotino rūgšties, vitaminas C. Dėl didelės folio rūgšties koncentracijos preparatas rekomenduojamas žmonėms su sutrikusia smegenų veikla, vyresnio amžiaus žmonėms. Melionas taip pat naudingas kepenų ligos, anemijos, širdies ir kraujagyslių sistemos ligų atvejais. Sulfuroksidismutazės medžiaga, esanti melione, atkuria ramybę, mažina nuovargį.

Melionas medusTuo pačiu metu saldaus produkto nerekomenduojama svorio mažinimui, diabetu sergantiems pacientams. Medicinos tikslais melioną įveda į dietą prižiūrint gydytojui. Remiantis tuo, kad melionas yra nepriklausomas produktas, kuris yra nesuderinamas su kitais, mes pateiksime organizmo reakciją į skirtingų komponentų priėmimą vienu metu:

 1. Melionas su pienu arba rūgštaus pieno produktais sukels silpną atpalaiduojantį poveikį. Todėl nedėkite jogurto su melionu vaikams. Nepaisant gamintojų garantijų, jei gaminiai yra natūralūs, viduriavimas nelauk tavo.
 2. Neįmanoma visiškai valgyti meliono tuščiu skrandžiu, prasidės tinimas ir pykinimas. Tai pavojinga tiems, kurie turi problemų su virškinimo trakte.
 3. Alkoholis ir melionas nesuderinami. Čia yra trys problemos sprendimo būdai. Kai kurie skundžiasi stipriais vidurių užkietėjimu, o kiti perduoda TRP standartus kelyje į tualetą. Taip pat yra keletas žmonių, kurie greitosios pagalbos paima skrandį.
 4. Slaugos motinos neturėtų valgyti melonų. Kūdikiui neišvengiamai atsilaisvins kėdė. Visos motinos tai bijo, kai tik ateina vaiko organizmo dehidracija.
 5. Taip pat nerekomenduojama gerti meliono su vandeniu, netrukus gali atsirasti fermentacija, kolika ir viduriavimas.

Related  Kaip ir kodėl kalkinti dirvą ant lovos ir sode

Derinys sukelia sunkumų ir paaiškina, kodėl negalima valgyti meliono su kitais produktais. Ypatingoje vietoje yra dviejų vaistų, medaus ir melionų sąveika skrandyje.

Kodėl valgyti meloną su medumi?

Melionas su medumi gali sukurti akmenį žarnyneNuo senų laikų priimta tvarka, nevalgyti meliono su medumi. Tomis dienomis žarnyno obstrukcija vadinama žarnos posūkiu. Taigi manoma, kad medus su melionu sukuria akmenį žarnyne, pažeidžia praeinamumą ir žmogus laukia baisaus kankinimo.

Tačiau yra žmonių, kurie vienu metu valgo medaus ir meliono be pasekmių. Gydytojai mano, kad melionų ir medaus suderinamumas net ir su sveikam žmogui. Tiems, kurie patyrė tuščią operaciją ir turi spindesčių ir randų, jie gali gauti žarnyno obstrukciją. Todėl, kad rizikuoti savo sveikata ir paversti du vaistus į sprogių mišinių organizmui nėra verta. Žmonės, kurie visada valgo meloną su medumi ir neturi nemalonių pojūčių, yra vienas. Prieš atlikdami eksperimentą, galvokite apie tai, kam to reikia?

Vaizdo įrašas apie saulėgrąžų