duonos vaisiaiAr beržas yra mitas ar realybė? Ar Žemės planetoje tikrai yra medis, verbiantis duoną ar tiesiog vadinamas augalu, kuris vaidina svarbų vaidmenį žmonių gyvenime? Tiesą sakant, Žemėje yra vienas medis, vadinamas duona, nes jo vaisiai yra labai panašūs į duonos kepimą.

Tačiau yra ir kitų augalų, kartais vadinamų duonos medžiu, tačiau šiuo atveju ši frazė yra vartojama figūrine prasme.

Šiame straipsnyje pateikiama nuotrauka ir aprašymas duonos vaisių, kurie auga kai kuriose Ramiojo vandenyno salose, taip pat pasakoja apie kitus augalus, kurie kartais vartoja šią išraišką.

Tikroji duona

tikroji duonaŠis augalas auga kai kuriose salose Ramiojo vandenyno, ypač jo vakarinėje dalyje

Medis yra apie 20 m aukščio. Didžiausi šio medžio egzemplioriai siekia 30 metrų aukščio

didelis duonmedisKai kuriose vietose medis yra amžinai žaliuojantis, kitose jis periodiškai atmetė lapus, šiuo klausimu tai labai priklauso nuo vietovės, kurioje šis augalas auga, klimato.

Šio augalo gyvenimo trukmė yra apie 70 metų.

Pirmiausia ji žydi žaliomis žaliomis spalvomis, o po kiaušidės formavimo pradeda augti vaisius. subrandinkite vaisių vaisiusKai jie brandinami, jie atrodo kaip melionas. Jie gali turėti tokios spalvos kaip geltona spalva ir rudos atspalvių.

Vieno kiaušidės vaisiai gali sverti nuo 3 iki 30 kg. Džiūstančių vaisių mėsa naudojama duonos kepimui, todėl medį pavadino duona.didelis duona

Prinokių vaisių mėsa naudojama ne tik duonos kepimui. Tai, kad skonis primena bulves, šie vaisiai yra svarbi šioje vietovėje gyvenančių žmonių mitybos dalis. kūnasĮdomu tai, kad ruošiniai, pavyzdžiui, sausainiai, pagaminti iš celiuliozės, gali būti saugomi kelerius metus be blogėjimo. Tai yra labai svarbus duonos vaisių vaisių turtas, kuris leidžia kuo daugiau naudoti šį augalą.

bisqueIš tiesų vaisių naudojimas šio augalo gamyboje yra labai įvairus ir platus. Pavyzdžiui, vaisiai gali virti, išdžiovinti, kepti, valgyti žalią ir net saldainiai. vaisiai yra plačiai naudojami virimoBe to, augalų mėsa naudojama duonai gaminti tešlą. Kepta forma, produktai yra naudojami garnyrui.

Be to, šio augalo sėklos taip pat yra naudojamos maistui, pavyzdžiui, prieš skrudinimą.

Duona, priklausanti šilkmedžių augalų šeimai, naudinga ne tik auginant vaisius. Šių medžių lapai yra šeriami gyvūnais, o mediena naudojama statyboms. Iš jo paruoštos valtys, baldai taip pat naudojami pastatų statybai.

Manoma, kad ši mediena yra labai atspari parazitų užpuolimui.

Taigi, terminas “duonos vaisių medis” dažniausiai suprantamas kaip augalas, kuris faktiškai auga. Kartais ji taip pat vadinama džemperis. Pagal šį pavadinimą, medžio vaisius yra labiau žinomas. Tačiau ši išraiška taip pat vadinama kitais augalais. Trumpai apie juos bus pasakyta kitame skyriuje.

Related  Pievus persikas – sodo medis šiltam klimatui

Vadinamieji “duonos medžiai”

kedrų miškasKartais išraiška breadfruit kreipėsi į kedro, kuris auga Sibire. Kaip žinoma, dėl to, kad Sibire temperatūra yra labai sunkiomis sąlygomis, ir jie yra labai sunku dėl žmonių, gyvūnų ir augalų išlikimui. Daugeliu atžvilgių dėka kedro gyvenimas tokioje aplinkoje yra įmanomas. Be medienos, kuri kedro yra labai vertinama, pušų miškuose mikroklimatas yra toks, kad yra augantys grybai, uogos, gyvūnai gyvena laisvai, ir tai yra svarbu atšiaurių Sibiro sąlygų.

Kalbant apie kedrą, žodis “duona” reiškia, kad šis medis pažodžiui maitina Sibirą ir jos gyventojus.

Be to, didelė Sibiro gyventojų dietos dalis yra kedrų riešutai. kedro riešutaiBe jų didelio kaloringumo kiekio, jie turi daug naudingų savybių, mineralų ir vitaminų, kurių reikia žmogaus organizmui. Dėl to, kad šioje srityje trūksta šviežių vaisių ir daržovių, dėl to, kad kedro riešutai, žmogaus kūnas gauna daug maistinių medžiagų ir kalorijų.

Breadwood kartais vadinamas vienas namas augalas, dar vadinamas pahir. Šis augalas atrodo kaip džakuzis.

PahirŽinoma, jis nesudaro vaisių ir duonos medžio. Nepaisant to, šie du augalai yra artimi giminaičiai. Tam, kad tokia duonos mediena jaustųsi patogiai namuose, jai reikia ypatingos priežiūros ir maitinimosi.

Kaip galima matyti iš aprašyta šiame straipsnyje, informacija, pasakymas “duona medis” gali reikšti kelis augalus augančius įvairiose pasaulio šalyse. Paprastai dalyvauja duonvaisių – medį, kad neša vaisių vaisių, kaip duonos kepalas su skaniu kūne, skonį ir maistinę sudėtį panašus į bulvių. Be to, kambarinių augalų taip pat galima vadinti duonos medį. Perkeltine šio žodžio prasme duona vadinamas kedro – medžio, kuris maitina Sibirą.

Kaip pjaustyti duonos vaisių vaisius – video