moto kultivatoriusŠiandien daugelis mūsų tautiečių yra sodo sklypai, kiekvienas asmuo naudoja savo žemę už tam tikrą paskirtį ir tikslus. Tačiau, nepriklausomai nuo paskirties šalies svetainę – auganti sodą, sodininkystė, atsipalaidavimą ir aktyviai žaisti, kiekvienas žmogus yra labai naudinga modernus kultivatorius, kuris bus ne tik atlaisvinti lovas greitai, tačiau tvarkingai nupjautos žolės. Platus pasirinkimas įvairių modelių šių prietaisų dažnai kelia žmogų į aklavietę, todėl sužinoti apie pagrindinių tipų kultivatoriai, jų funkcijų ir metodų naudojimo bus labai įdomu daugeliui žmonių.

Bendroji informacija apie kultivatorius

Kultivatorių kiemo mašinos 21АА40МTaigi, perkant kultivatorių, visų pirma, eikite iš žemės sklypo ploto, taip pat išauginto dirvožemio tipo. Yra tiek profesionalūs kultivatoriai, galintys kultivuoti žemę iki 2 hektarų, o gana įprasta, elektrinė rūšis, kuri bus gera už 4-5 akrų. Geras kultūrininkas, kurio atrankos taisyklės būtinai turi atsižvelgti į savininko poreikius, turėtų gerai išspręsti jam patikėtą užduotį – būtent reguliariai arklio, akėčių ir kasti žemę. Norėdami tai padaryti, turite pasirinkti modelį, kuris būtų optimalus kainos, kokybės ir funkcionalumo požiūriu.

Vasaros kotedžų kultivatorių apžvalga

Elektrinis kultivatorius Texas EL TEX 1000Norėdami atsakyti į klausimą, ar geriau nusipirkti vaiko kultivatorių, turėtumėte atidžiai išnagrinėti jų pagrindines veisles, daugiausia dėmesio skiriant jų skirtumams.

Jei imsim elektrinius modelius, jų pagrindiniai privalumai:

 • Lengvas svoris;
 • Mažos veiklos sąnaudos;
 • Lengva naudoti;
 • Vidutinio triukšmo;
 • Kenksmingų išmetamųjų teršalų nebuvimas.

Tarp jų veislių galima nustatyti:

 1. Su maitinimu per tinklo kabelį;
 2. Iš baterijos.

Antroji parinktis yra patogesnė, tačiau, renkantis modelį, reikia atsižvelgti į tai, kad baterija turi būti kokybiškos, priešingu atveju po 1-2 metų ji paprasčiausiai sustabdys laikymą. Tačiau, neatsižvelgiant į maisto rūšį, šis įrenginys tinka tiems, kurie jų mažą žemės sklypą naudoja ne nuolat, bet kartais.

Tačiau elektrinis kultivatorius, skirtas sodai, ne visada sugeba susidoroti su kietu ir molio dirvožemiu ir apdoroti sklypą daugiau kaip 12 šimtų dalių, nes jo didžiausia galia yra 2 kW.

Variklinių kultivatorių savybės

Jei savininkas nori turėti patikimą ir galingą jo namų ūkio padalinį, geras variklio blokas benzinui padarys tai geriausią. Geros dachos kultivatorių apžvalga rodo, kad, nepriklausomai nuo modelio, visi variklių blokai turi tokius privalumus:

 • Ilgas tarnavimo laikas;
 • Didelė traukos jėga;
 • Gebėjimas kasti giliai ir aukštos kokybės žemės (bet kokio tipo dirvožemis);
 • Gebėjimas dirbti kelias valandas be pertraukų.

Related  Pagrindiniai agrastų sodinimo būdai

Moto kultivatorius Alpina Crono 360 G NuotraukaNepaisant to, kad benzininio kultivatoriaus keliamas triukšmas yra didesnis nei iš elektrinio, daugelis mūsų tautiečių nori pirkti benzinus. Kai kurie modeliai, turintys didelius ratus ir didelės galios (iki 9 AG), gali būti naudojami net ir mažoms apkrovoms, todėl taip pat labai patogu.

Rankinis važiuoklės kultivatorius ir jo privalumai

rankinis kultivatoriusNegalima atnešti naudos ir gana įprastas rankinio dacho kultivatorius, kuris, nors ir labai skiriasi nuo mechanizuotų analogų, gavo gana gerą reputaciją tarp mūsų tautiečių. Dėl savo dizaino paprastumo, jo lengvumo ir mažo kainos, jis yra gana prieinamas kiekvienam žmogui, todėl vis daugiau ir daugiau žmonių nori turėti savo sodo įrankius.

Vidaus kultivatorius Molė

Šienapjovė kultivatoriusPuikus pasirinkimas daugeliui žmonių yra kultivatorius duoti molinių, kuris yra puikus plėtra vidaus talentingų dizainerių. Su keturiais galingas pjaustytuvas, tai galima ne tik atlikti gilus arimas dirvožemio, bet ir atsikratyti piktžoles, Bulves bulvės, pjauti žolę, taip pat atlikti ravėjimas.

Gana paprasta, bet tuo pat metu patikima konstrukcija kartu su prieinama kaina, pritraukia dėmesį mūsų tautiečiams, kurių daugelis jau įvertino modelį.

Kaip pasirinkti tinkamą vaiko kultivatorių?

Honda FF 500Pasirinkdami šį sodo bloką, turėtumėte atsižvelgti ne tik į sklypo dydį, bet ir į jo funkcines savybes, tai yra į galimybę tinkamai apdoroti žemę. Jei atsakysite į klausimą, kaip pasirinkti tinkamą dacho kultivatoriaus tipą, tikslingiau nustatyti kainų intervalą, kuriuo savininkas ieškos sodo įrankių. Kartu su vietiniais vienetais taip pat labai populiari Vokietijos ir Pietų Korėjos modeliai, kurie pasirodė labai geri.

Analizuojant modelių technines charakteristikas, būtina atsižvelgti į variklio galią, reduktoriaus patikimumą, ratų skersmenį, konstrukcijos stiprumą ir patogumą. Čia geriausia ne skubėti, bet atidžiai išanalizuoti vasaros kultivatorių apžvalgas, nes tai gali suteikti didelių privalumų objektyvaus konkretaus modelio įvertinimo požiūriu. Geri šiuolaikiški įrenginiai leidžia pjauti, šiauštis, auginti šakniavaisius, atsikratyti žemės ir net pjauti žolę.

Produkto patikimumo priklausomybė nuo produkto kainos

Bolens BL 5081 GT nuotraukaSvarbu atkreipti dėmesį į tai, kad, nepaisant didelės įvairovės gamintojų modelių, pateiktų vidaus rinkoje, ypatingą dėmesį reikėtų atkreipti į patikimumą ir kokybę, pasirinkus vienetą. Šiuo atžvilgiu svarbų vaidmenį turi ne tik teigiami atsiliepimai, bet ir kokybės sertifikatai bei visiškas techninis atitikimas. Vakarų Europos ir Azijos šalyse gaminami aukštos kokybės prietaisai, kurių patikimumas buvo patvirtintas pagal laiką, tačiau daugelis vidaus modelių taip pat nepritaria eksploatacijos trukmei ir nepretenzybei.

Related  Apsauga nuo Colorado vabaliukų preparato Prestige

Daugelis supranta, kad geras sodo įrankis negali būti pigus, todėl rekomenduojama pasirinkti gana brangius modelius. Tik kokybiška priemonė gali trukti ilgą laiką, todėl labai svarbu ne parduoti pernelyg pigiai. Atsižvelgiant į visus pirmiau minėtus faktus, kiekvienas žmogus galės tinkamiausiai pirkti tiksliai pritaikytą kultivatorių.

Teisingas kultivatoriaus pasirinkimas yra tikrai svarbus

Apibendrinant tai, kas išdėstyta pirmiau, galima teigti, kad norint kompetentingai ir subalansuotai pasirinkti kultivatorių, nuo pat pradžių reikia nustatyti savininkui reikalingą darbą ir tada atidžiai išanalizuoti rinką. Šiandien yra visiškai įmanoma pasirinkti optimaliausią modelį, kuris labiausiai atitiks savininko poreikius aiškiai įgyvendinant užduotį. Nebent verta įveikti brangiausius ir pažangesnius modelius, jei žmogus turi paprastą 6-8 hektaro žemės sklypą, tačiau čia taip pat nereikėtų taupyti. Reikėtų prisiminti, kad kultivatorius įsigyjamas ne vienerius ar du metus, bet keletą metų į priekį, todėl turėtų būti pasirinkti tik kokybiniai ir laiko išbandyti modeliai.

Patarimai pasirenkant vasaros rezidencijos kultivatorių – video