Vynuogių priežiūra vasarąVasarą, vynuogių žiedai, kekės sodinami ir brandinami, taip pat ūgliai ir miegančios pumpurai, kurie bus išauginti kitais metais. Aukšta temperatūra ir gausa saulės spindulių lemia greitą vynuogių augimą ir vystymąsi, ir daug dirbti su krūmais.

Vynuogių žydėjimas

Vynuogių žydėjimasVynuogės yra vėją teršianti kultūra. Insektai nedideliu mastu taip pat padeda perduoti žiedadulkes, bet ne jų pagrindinį vaidmenį. Birželio mėn. Vynuogės žieduoja maždaug 2 savaites. Pagal skirtingas augimo zonas, metus, veislių yra nukrypimų. Paprastai procesas vyksta be asmens dalyvavimo, tačiau kartais jums reikia pagalbos.

Vynuogių kiaušidžių šlifavimasJei lietus ir šaltas oras yra žydėjimo metu, tada uogų pririšimas yra mažas. Priežastis: lietingą orą pašalina lipni paslaptis, prie kurios žiedadulkės lieka. Gana žema temperatūra žymiai padidina daigumo laiką. Visa tai vynuogių vynuogių vynuogių vynuoges, kai prie grotelių yra ir mažų bezdžių vabalas.

Iš miesto labai paveikta teptukų išvaizda, kuri yra svarbi stalo veislėms: ne prekių rūšis. Nors visoms veislėms nepakankamas apdulkinimas mažina derlių! Ir veislės su funkcionaliai moteriškomis gėlėmis, kuriose jų pačios žiedadulkės yra sterilios, be papildomo apdulkinimo ir be pernešimo žiedadulkių iš kitų veislių uogų beveik nepateiks.

Dirbtinis apdulkinimasŠiuo atveju atliekame dirbtinį apdulkinimą. Mes gaminame du medziagos arba faneruotos medziagos, kurios pritvirtintos sztukliniu ar mažu vziu su triušio odeliu. Jūs galite paimti dvi triušių uodegas ir nagus prie lazdos.

Dabar pakaitomis su šviesos dėmėmis mes renkame žiedadulkes iš apdulkintosios veislės žiedynų ir perneša į apklotų urvas. Periodiškai lopšeliai yra atskirti vienas nuo kito, atsikratyti spausdintų sterilių žiedadulkių. Veiksmas atliekamas sausiems žiedynams po lašėjimo arba iš lietingų lašų nusausinimo.

Laistyti vynuoges vasarą

Tinkamas laistymas krūmoPriklauso nuo oro sąlygų, sodinimo sąlygų, dirvožemio. Pabarstykite purškimu, lašais į šaknų zoną, duobėse prie krūmų arba išilgai griovelių. Mes pasirenkame tinkamą drėkinimo metodą pagal vietos sąlygas. Dachoje, kurioje yra nedidelis vynuogynų plotas, patogu kasti pasodinti vamzdžio gabalą arba plastikinį butelį. Taigi mes vandens iš esmės vynuoges, o ne piktžolių šalia, ir mažomis dozėmis: vanduo patenka į reikiamą vietą, neproduktyvus garavimas yra minimalus.

Related  Galite rinkti gerą žirnių derlių, jei žinote, kada jį auginti atvirame lauke

Vynuogynų laistymo būdasDrėkinimo kiekis – priklausomai nuo augalo poreikių ir orų. Jei apatiniai lapeliai pradeda geltonai, mes juos nedelsdami nuplaukite. Dėl lengvų dirvožemių drėgmė greičiau prasiskverbia į gylį, tačiau ją reikia dažniau laistyti, nes ji blogėja. Dėl lietaus sezono sunkių dirvožemių yra drėgmės perteklius. Šiuo atveju reikia nutekėti, atlaisvinti dirvožemį oro patekimui, kad būtų išvengta šaknų mirties.

Patogiai derinti laistymą ir papildomas trąšas, naudojant organinių ir mineralinių trąšų, o ne vandens tirpalą.

Purškimo drėkinimas turi didelį nepalankumą, nes vasarą tinkamai laistyti vis dar atspindi purškalus iš žemės. Būtent yra oidijos patogenų, kurie patenka ant lapų su lašais …

Trąšų

Vynuogių derlių vasarąKultūra iš dirvožemio pašalina daug maistinių medžiagų, jas reikia kompensuoti trąšomis. Organinės trąšos įvedamos rudenį, vasarą – išskyrus laistymą, kai į vandenį pridedame praskiestą šlapimą, saldainį ar kitą. Švelniai vynuoges įvedus liepos ir vėlesniais metais, mineralinis azotas nėra pridėtas: vegetatyvinis laikotarpis padidės, uogos bus nokinamos, augalas išmes masę ir neturės laiko patekti į poilsio etapą. Žiemos kietumas bus kaip banana. Gal šiek tiek didesnis, tačiau vis tiek nepakanka …

Kalio pašalinimas yra didelis, dažniausiai imamas trąšų be chloro formų – chloras kenkia vynuogėms.

Fosforas reikalauja daug, mes atsižvelgiame į jo prieinamumą dirvožemyje. Tas faktas, kad didelis kiekis vario, mangano dirvožemyje, kalkių sumažina fosforo prieinamumą augalams, šaknys negali “ištraukti” iš žemės. Dalis yra gera pateikti lapinės viršutinės padažo forma, tai yra, pabarstyti lapus fosfato druskų tirpalu.

Apskritai, lapinės padažu metodas turi keletą privalumų: baterijos naudojamos ekonomiškiau, nes jos nėra surištos dirvožemiu ir patenka tiesiai į augalą. Geležies sulfato tirpalu patogu maitinti geležimi: jo fiksacija sutrikdoma fotosintezės, sukelia chlorozę. Ypač geras lapuočių padažas su mikroelementų tirpalu, kurio augalui reikia nedidelio kiekio, bet be kurio neįmanoma padaryti. Šio tirpalo pridėjimas prieš žydėjimą padidina uogų skaičių. Tokiu atveju tirpalas turi būti atskiestas, o jo rūgštingumas yra beveik neutralus, kad būtų išvengta lapų nudegimų.

Related  Vynuogių Veleso aprašymas ir nuotrauka

Vynuogių apsauga nuo kenkėjų ir ligų

Vynuogių perdirbimas iš kenkėjų ir ligųAukšta temperatūra, deja, skatina ne tik vynuogių augimą. Aprašydami, kaip vasarą rūpintis vynuogėmis, būtinai atkreipkite dėmesį į apsaugą nuo ligų ir kenkėjų. Tai didelė, šakota tema, taigi mes paskelbėme straipsnius, skirtus šiai temai, mūsų svetainėje. Ir šiame tekste mes tiesiog atsitiktinai paminėti, kad yra daug ligų ir kenkėjų vynuogių, kurie gali sumažinti ar sunaikinti visą derlių. Purškimas vaistiniais preparatais. Kombinuotas su purškimu su stimuliuojančių ir maistinių medžiagų tirpalais taupo išlaidas.

Žali darbai

Atliekame ekologiškus darbusNeabejotinas krūmo formavimas turi didžiulę reikšmę: todėl mes pasiekiame teisingą šaknies dalies, lapų paviršiaus, pumpurų ir ūglių, žiedynų santykį. Bet koks nukrypimas nuo optimalios lemia derliaus sumažėjimą ir krūmo silpnėjimą. Ir ne tik šiais metais, bet ir kitais metais!

Pagrindinis genėjimas paprastai praleidžiamas pavasarį, tačiau vasarą dirba pakankamai. Norėdami pagreitinti brandinimą, vynuogių persekiojimas atliekamas: sutrumpiname ūgliai, paliekame 10-12 lapų. Be reljefinio spaudimo, kiti metodai naudojami uogoms nokinti spartinti:

  • Skambesys Birželio mėnesį, po apatiniu šepečiu, nuimkite žievę ir kampą su žiedu, 3-5 mm.
  • Ilgas bėgantis išjunk žiedą, pasviręs ar horizontaliai.
  • Vynuogynų sukimas. Virš paskutinio klasterio mes suktiname (neskrudinkite, tiesiog sukdami) vynmedį. Be to, kad paspartėtų brendimas, krūva pasirodys saldesnė.

Verta paminėti, kad jei mes turime paspartinti brendymą, galbūt mes padarėme klaidą renkantis sodinimui skirtą rūšį?

Mes praleidome pasynkovanie vynuoges, iš dalies ar visiškai pašalindami greitai augančius mažus ūglius iš inkstų šiais metais. Jie sutirština krūmą, sumažinant apšvietimą, dėl kurio sumažėja cukraus kiekis ir derlius, o tai lemia ligas. Stephens auga stipriau, kai vynuogių krūmas nėra pakrautas, kai yra “nereikalingas”, nenaudojamas užpildyti uogas ir dedeklės, augimo ūgliai medžiagos.

Formavimas vyksta visą laiką, tai yra ne tik atsakingas, bet ir sudėtingas metodų rinkinio aprašyme.

Teisinga vynuogių priežiūra liepos mėn. Padės vaizdo įrašams, su parodytais apipjaustymo būdais. Suprasti, ar krūmas pakankamai pakrautas, padės stebėti pabėgio karūną. Paprastai jis lieka kažkur iki rugpjūčio vidurio. Lankstymą sukelia netolygus medienos augimas. Karūnėlio išlyginimas yra krūmo pertekliaus ženklas, būtina nedelsiant pašalinti perteklinius ūglius, priešingu atveju bus pažeistos inkstų žymėjimas ir nukentės šių metų ir kitų 2-3 metų derlius.

Related  Vyšnios priemiestyje – subjuguotas pietus

Vasaros priežiūra vynuogėms – video