granatai ant medžioPrieš pasirinkdami prinokusį ir saldų granatą, jūs turite žinoti, kur jis dažnai auginamas. Tada atidžiai išnagrinėkite kai kurias vaisiaus savybes. Išvaizda, kvapas, o taip pat minkštumo laipsnis bus puikus atskaitos taškas, kad nustatytumėte prinokusius vaisius. Nors reguliarūs tiekėjai yra sėkmingo pirkimo galimybė, bet vienas pasitikite nepakanka. Būtina nuolat tikrinti prekių kokybę. Kaip tai galima padaryti geriausiu būdu?

Auginimo šalis

žydintis granatasŠis veiksnys vaidina svarbų vaidmenį, kaip pasirinkti tinkamą granatą. Galų gale atstumas tarp auginimo šalies ir pardavimo vietos gali būti tūkstančiai kilometrų. Todėl vaistas kelias savaites kelyje, o tai reiškia, kad jis sunoksta kelyje. Taigi, visos maistinės medžiagos vaisius atsiranda iš savęs ir negauna iš gamtinių išteklių: saulės, lietaus ir žemės. Dėl to prekių kokybė nebus patenkinama. Šiuo atveju būtina atsižvelgti į tai, kad granato auginimo šalys yra:

  • Pietų Amerika;
  • Artimieji Rytai (Taškentas, Gruzija, Uzbekistanas ir Azerbaidžanas);
  • Viduržemio jūros baseino (Krymo ar Turkijos) šalys.

granato derliusNuo to reikia suteikti pirmenybę tiems vaisiams, kurie pristatomi iš teritorijų, esančių arčiausiai pirkėjo. Kuo mažiau maisto yra kelyje, tuo geriau jie yra. Tiesiog kreipkitės į tai, kaip pasirinkti prinokusį ir saldų granatą, todėl turite atsižvelgti į jo išorines charakteristikas.

Tvirta pluta yra pirmoji ilgalaikio vaisių laikymo ženklas. Per šį laikotarpį jiems pavyksta išdžiūti arba netgi pradeda puvinėti. Todėl pasirinkdami, reikėtų atsižvelgti į kitus pasirinkimo veiksnius.

Spalva ir žievės būklė

žievės ir uogų spalvaIšoriškai vaisiai gali būti labai gražūs ir vaizdingi. Tačiau tai ne visada yra puikios kokybės rodiklis. Be to, reikia atsižvelgti į keletą subtilumų. ryški uogų spalvaPirmas dalykas, kurį reikia apsvarstyti, yra karališkojo vaisiaus spalva:

  1. Jis turėtų būti monofoniškas ir šviesiai blizgusis atspalvis.
  2. vaisių spalvų spektras labai priklauso nuo veislės, taigi galite susitikti ir su ugniais raudonais, ir rudais egzemplioriais, o kai kurie iš jų yra rausvos arba oranžinės spalvos. Žalioji ir geltona vaisiai laikomi išskirtiniais, bet labai populiariais veislėmis.
  3. Sulenkiamo ir puikios vaisiaus būklės rodiklis yra rudos dėmės nebuvimas. Būtent šie pigmento plotai nurodo puvinio buvimą interjere.sklandžiai lygi oda

Svarbu atkreipti dėmesį į granatos racionalizavimą. Jei oda įtempia vaisius, tai reiškia, kad kiekvienos uogos alkūnės yra matomos, tai reiškia, kad ji yra pakankamai subrendusi.

granatai su tamsia odaŽievelė turi būti šiek tiek šiurkštus ir gerai išdžiovinti. Maži ar dideli nuostoliai nurodo aplaidų transportavimą, taip pat netinkamas laikymo sąlygas. Bet kokia žala – pradinis prekių žalos etapas.

Žiedynas

įtrūkęs prinokęs granatasDidžioji brandos dalis pasakoja apie granatos uodegą. Grūdai pradeda subręsti tik tada, kai žiedynas jaučiasi. Visiškai išdžiovinta “karūna” (viršuje) vaisių kalba apie jos brandą. Šiuo atveju gėlė turėtų būti visiškai atvira. prinokusios granatų gėlių žiedlapiai sausiJo žiedlapiai yra trikampio formos šviesiai rudos spalvos tonai. Tačiau pardavėjai dažnai ginčija priešingą, įtakojančią svarbius argumentus. Tikėti ar ne – tai asmeninis dalykas visiems. Sultingi gėlių žiedlapiai kalba apie granatinio nebrandumoTačiau žalių ūglių ant uodegos buvimas puikiai įrodo, kad vaisiai vis dar žalsni.

Įvertinimas liesties ir kvapo pagalba

prinokusio granato su saldžiųjų rūgščių uogųBe vizualinės analizės, taip pat verta susieti jūsų lietimą. Rankų pagalba pirkėjas gali lengvai pasirinkti granatą parduotuvėje arba spontaniškoje rinkoje. Dėl to svarbu žinoti, kad prinokę vaisiai turėtų būti:

  • su šiurkštumu, nėra tolygiai lygus;
  • tvirta ir elastinga;
  • svoriai, nepaisant nedidelių matmenų (kai kurios veislės sveria iki 0,7 kg).

Patikrinkite, kad branda gali būti nedidelis spaudimas vaisiui. Jei grūdai apipjaustyti ir išgirstas šiek tiek trapumas, tai reiškia, kad juose yra daug sulčių, o vaisius be tuščių sričių.

tankus elastingas vaisiusPervežant dauguma maisto produktų yra sugadinti. Vaisius galima mušti ar užšaldyti, tada jie tampa minkšti ir prarasti formą.

pernokusius supuvusius vaisiusGranatų skonis taip pat yra tas, kad jis neturi skonio. Jei tam tikros kvepalų rūšys arba aštrus, kontrastingas kvapas atsiranda, greičiausiai ši gaminio partija gerai apdorojama cheminiais preparatais. Žinoma, be jų negalima išsiversti, nes tokie skanūs ir naudingi gaminiai yra skanus kenkėjų ir vabzdžių raukšlės. Tačiau gydymas turėtų būti vidutinio sunkumo.

Skonis

prinokusio granato natūra išgryninta formaNorint nustatyti ir pasirinkti saldus granatus, kaip to nori daugybė žmonių, svarbu jį paragauti. Be šios bendros priėmimo prekybos srityje paprasčiausiai negaliu padaryti. Šią galimybę, žinoma, teikia ne visi pardavėjai. Jei atsiranda tokia galimybė, tuomet ją reikia naudoti. Grūdų skonis bus saldus ir subtilus rūgštumo pastabas, o kramtydamas išsisuksiu daug sulčių.

Turkijos veislės yra labai lengvos spalvos grūdai. Tačiau tai nereiškia, kad jie nėra prinokę. Dažnai spalva nėra brandos ženklas.

Kaip matote, prinokusio ir saldaus granato pasirinkimas nėra labai sunkus ir sudėtingas ceremonija. Bet šiek tiek kantrybės, taip pat suprasti esmės klausimą, padės išspręsti šią užduotį per keletą minučių.

Rekomendacijos dėl granatų pasirinkimo – vaizdo įrašas