Obuolių vaisiaiPavasarį gausu obelų žydėjimo, sveikų medžių rūšys pažadėjo gerą visų mėgstamų kvepiančių vaisių derlių. Tačiau obuolių žiedai krenta, žemė plinta žemiau, o vėliau kiaušidės pradeda kristi tyliai ir kukliai. Kodėl obuolys atleidžia obuolius, ką daryti, o ne padėti vaisius?

Badaujantis arba biologinis pasėlių reguliavimas

Kruopštus sodininkas visada atpažįsta obelų būklę, ko ji turi. Jei visos agrotechninės priemonės atliekamos laiku, tada kiaušidžių nykimo priežastys yra šiek tiek, taip pat jų laikas.

  1. Vaismedžių reguliavimas. Medis išskiria lygiai tiek pat vaisių, kiek turi pakankamai maisto.
  2. Blogas apdulkinimas žydėjimo metu nesukūrė kiaušidžių.
  3. Kritimas dėl lauko kenkėjų vystymosi.
  4. Veislės bruožai brendimo požiūriu.

Augalininkystės reguliavimas reiškia, kad sezono metu obelys reikalauja nuolatinės priežiūros. Kodėl rudenį obuoliai birželio mėnesį? Sveikasis medis reikalauja, kad jis būtų nuolat tiekiamas su maistu. Tuo pačiu metu kiekvienas vystymosi etapas turi savo mitybą. Taigi, pavasarį ir iki liepos mėn. Reikalingas azoto tręšimas. Jie vyksta reguliariai kas dvi savaites. Reikėtų prisiminti, kad aktyviausi maži šaknys nėra šalia bagažinės, bet medžio vainiko sienos lygyje.

Norint pašarams reikia viso akcijų rato. Būtina sudėti mažus griovelius ir užpilti trąšas mirkant. Žiemą galite gręžti keletą skylių su ledo bloku ir užpildyti maistingųjų medžiagų tirpalą grioveliuose.

Aprangos planasKaip maistyti obelą vaisių metu ir kokiu kiekiu galite perskaityti trąšų mišinių pakuotėje arba literatūroje. Rugpjūčio mėnesį tręšimas azoto trąšomis sustabdomas. Dabar tai intensyvus kalio ir fosforo įsisavinimas. Šie elementai padės gauti visą obuolių derlių ir paruošti žiemą. Kalis yra pagrindinis medžio gynėjas žiemą. Be to, pavasarį, mažiau įkaista ant tokio sodo, jis nemėgsta sulčių, kur padidėja kalio kiekis. Jei reguliariai vyksta aukščiausia apsirengimas ir reguliariai laistoma obelų rūšis, klausimas, kodėl obuolių obuoliai sunaikins birželio mėnesį, nebus. Aphids apie obelą ir kaip elgtis su ja skaityti šiame straipsnyje.Prevencinis obelų gydymas

Norint išlaikyti gerą derlių sveikas medis, būtina organizuoti gausų sodo laistymą. Tačiau dėl vandens užtvindymo reikalinga žemės vėdinimas. Su drėgmės pertekliumi vaisius galima išmesti.

Obuolių išmetimas iki sezono pabaigos gali reikšti veislės nokinimą. Todėl, sodinant obelą, turėtumėte apsvarstyti, kada atsiranda vaisių biologinis brendimas ir laiku pašalinamas.

Sodo kenkėjai ir kova su jais

Vaisių želė obuoliųDidžiulę žalą sodui sukelia kenkėjai. Tarp jų reikėtų atkreipti dėmesį į vabzdžius, kurie žaloja vaisius iš vidaus, sunaikina sėklų kamerą ir sukelia vaisiaus pakratai. Rugpjūčio rudenį, dažnai tik wormy obuoliai. Priežastis yra obuolių melo kenkėjas. Žinomos kovos su juo priemonės. Tačiau atliktų gydymo veiksmingumas priklauso nuo vabzdžių vystymosi savybių.

Related  "Blackberry Agavam" veislės savybės ir jos priežiūros taisyklės

Sodininkių gerbėjai turėtų žinoti, kad paveikslėlyje parodyta drugelis gali sugadinti medį, o jo lervas užpilkite iki 700 vaisių per sezoną dviem skrydžiais. Kiekviename drugelyje yra iki 120 kiaušinių. Per visą vystymosi laikotarpį vikšrinė pažeidžia 3 vaisius. Vasarą pietiniuose regionuose, o šiaurėje – 3 populiacijos. Drugių biologija yra tokia, kad medžių žievės, medžių žievės, augalų liekanos ir žemė.

Caterpillar CaterpillarPavasarį jis vilioja, o drugelio skrydis sutampa su sodo žydėjimo pabaiga. Metai pratęsiami per 39 dienas nuo intensyvios žydėjimo pabaigos, vėliau priklausomai nuo oro sąlygų, tačiau tai yra įmanoma iki 90 dienų. Todėl be cheminio apdorojimo iš obelų iš kenkėjų vasarą sode gali prarasti daugumą pasėlių.

Kontrolės priemonės prieš obuolių keletą:

  • lagaminų, konteinerių ir sandėlių valymas ir dezinfekavimas;
  • purškiant insekticidais kiekvienos kartos drugelių intensyvaus skrydžio pradžioje;
  • feromonų spąstų montavimas;
  • reprodukcijos reguliatorių preparatų naudojimas;
  • Veislių, mažiau kenksmingų kenkėjų, auginimas.

Obuolių medžio pjovimas kaip kova su meluValymas reikalingas ne tik sutrumpintuose apskritimuose, bet ir švelnintai žievei, nes vikšrai yra paslėpti bet kokiose įbrėžtose plyšose. Sunaikinti juos žiemą gali užšaldyti 30 laipsnių penkias dienas. Todėl šiltos žiemos pavasarį sukelia didelį kenkėjų ligos protrūkį. Tuo pačiu metu pavasario sodo perdirbimas šiek tiek sumažins žmonių skaičių.

Vikšras virsta lėlytė ir drugelis gyvavimo ciklo baigsis tik žydėjimo sodo gale, kai yra kiaušidės, ir ten yra daug atidėti kiaušinį. Tai yra permatomas permatomas lašas apie milimetro. Nusėda ant vieno lapo arba surištas plodik. Ir tik iš daugiau nei šimto. Todėl drugelių išvaizda turėtų būti sunaikinti per pirmą savaitę, o jie neturėjo laiko pradėti klojimo.

Šlifavimo žievės valymasInsekticidai sunaikina tuos drugius, kurie jau išsiveržė. Tačiau jų išvaizda yra ištempta. Todėl du gydymo būdai turėtų būti atliekami 10 dienų intervalu. Vaistiniai preparatai naudojami tiek chemiškai, tiek biologiškai. Veiksmingas specialių paruoštų preparatų naudojimas vienkartiniam apdorojimui per masinį skrydį po žydėjimo. Siūlomi ingredientų preparatai (25% sp, 0,6 kg / ha) ir admiroliai (10% e, 0,6 l / ha) padės sumažinti pirmosios kartos skaičių nereikšmingai.

Related  Sulaikytas braškinis: sodinti ir rūpintis ja

Feromonų spąstai, skysčių su vaisių kvapu indai, pritraukiantys prie šviesos, kiekvienas naudoja sodininkus derybose. Šiuose spąstuose moterys nuskenda, kuriems reikia drėgmės ir mitybos.

Būtina valyti kritusius obuoliusGrioveliai eina į kritusius obuolius. Todėl kiaulaitę reikia surinkti ir užkasti giliai į žemę, kad vikšrai negalėtų išeiti. Tuo pačiu metu nustatomi skutimosi diržai, iš kurių reguliariai renkami vikšrai.

Vėlyvosios obuolių veislės yra mažiau pažeistos kenkėjų. Stabilios yra tokios veislės kaip Antonovka, peptinas šafranas, “Tellisare”.

Norint gauti visapusišką obuolių derlių iš medžio, reikia sudaryti sąlygas jam užpildyti skanius ruddy obuolius. Norėdami tai padaryti, pašarus, vandenį ir apsaugoti nuo kenkėjų.

Medžių vaisių nuleidimas – video