Vynuogių brendimas priklauso nuo krūmo susidarymo ir vynuogynų striukės taisykliųViena vertus, auga vynuogių uogos pramoniniu mastu. Kitas pasirinkimas – savarankiškai, priemiesčio rajone ar jūsų namų kieme – daryti tai, ką myli. Tačiau kultūros auginimui ir plėtrai turi būti sukurtos tam tikros sąlygos. Tai klausimas apie bazę, ant kurios bus austi vynmedžiai.

Statinių tipai

Vynuogynų drožlių konstrukcijos variantaiŠiandien jūs galite nusipirkti beveik bet kokį dizainą. Tačiau norint sužinoti, kodėl ir kaip padaryti vynuogių vynuogynus savo rankomis ant dachos, turėtų žinoti kiekvienas smaragdų grupių žinovas. Pirmiausia suprasime struktūrų ir medžiagų tipus, taip pat technologijas. Tada eikite tiesiai į gamybos procesą.

Statybos tipai:

  • tiesi stulpelinė konstrukcija;
  • baldakimas pusiau arkos forma;
  • arkinė konstrukcija.

Tiesi stulpelinė konstrukcija

Metalo vienos eilės dailylentėsPaprastas medžio drožlių vaizdas. Trumpai tariant, tai yra nedidelis polių skaičius, tarp kurių yra ištemptos kelios linijos žvejybos linijos, laidai ar kabeliai. Tai yra paprastas, primityvus vynuogių išlaikymo ir jo vystymosi variantas. Žemieji stulpai palaidoti žemėje. Dėl stiprumo galite naudoti jų betonavimą. Atstumas tarp autovežių ūkių pareigybių skiriasi, tačiau ekspertai ir patyrę sodininkai rekomenduoja 2,5 metrus. Pirmoji vielos eilutė ištraukiama žemyn, o pusiau metro ar 40 cm ilgio intervalas. Dizainas yra dviejų tipų:

  1. Vienvietis.
  2. Dvivietis.

Mažas dviejų eilučių raštasBet kokios vienos ar dvigubos konstrukcijos atveju tinka bet kokia medžiaga. Tačiau žinant, kad žmonės pataria vienam dizainui naudoti visą tą patį (jei įmanoma) metalinį atramą su armu ar betonu, kaip parodyta fotografijoje.

Vienos eilės drožlių schemaKaip rodo praktika, vamzdžių skersmuo atramai gali būti 32 – 57 mm. Tai geriausias pasirinkimas. Patartina įrengti kvadratinius vamzdžius. Jie bus pigesni. Tvirtinimui, suvirinimui arba kampui su savisriegiu. Dabar apie aukštį, kuri yra svarbi. Dėl aptariamo dizaino aukštis bus optimalus iki 2,2 metrų nuo žemės.

Savarankiškai pagamintas viengubas griovelisYra nuomonė, kad kuo aukštesnis yra trellises, tuo didesnis krūvis. Tai klaidinga nuomonė. Be to, sunku prižiūrėti aukštį. Negalima daryti be kopėčių.

Related  Kanados rožės – nepakartojamos sodo gražuolės

Optimalus gylis atramoms

Vertikalus vynuogių palaikymas yra 500-600 mm. Tai yra minimalus įvykis. Kūjis yra paruoštas 60/600 mm matmenimis, 800 mm gylyje. Gilinimas atliekamas tradiciniu įrankiu – kastuvu arba gręžtuvu. Tai turėtų būti trapecijos formos gilinimas.

Nepamirškite įdėti į paruoštą ertmę smėlį ir ploną smulkinto akmens sluoksnį!

Toks atsargus požiūris gali sutaupyti daug pinigų ateityje. Tai nebus įdomu pertvarkyti dizainą maždaug penkerius metus. Galų gale, vynuogės gali augti vienoje vietoje 50 metų, prisimink tai!

Dviguba konstrukcija

Dvigubas drožles vynuogių laukeTiems, kurie turi sklypų plotą, kuris leidžia jums auginti vynuoges dideliais kiekiais, rekomenduojame naudoti dviejų juostų grotelių variantą. Tai vertikaliai kasti į žemę ne trumpą atstumą ar to paties paramos struktūrą sudaro du ramsčiai raidės V Dėl dvipusio grotelės forma tampa įmanoma laisviau vietą vynuogių vynuogynų, kurie žymiai padidina derlių. Gobelenas, skirtas vynuogėms, kurio nuotrauka matote – tai dviguba konstrukcija.
Funkcijų dizainas.  Reikia daugiau vietos. Negalima auginti kitų derlių kelyje. Darbo principas yra panašus į ankstesnį. Todėl nėra jokio tikslo išsamiai išnagrinėti gylio ir aukščio problemas. Vienintelis dalykas, į kurį reikia atkreipti dėmesį, yra atstumas tarp eilučių. Tai tiesiogiai veikia vynmedžių formavimąsi!

Tentas pusiau arkos forma

Pusiau arkos statybaŠis paramos variantas apima kelių skirtingų brandų veislių auginimą ir yra mažas tentas, prieglobstis nuo saulės. Naudojamas vienos eilės vynuogių sodinimui kieme, skirta įrengti poilsio zoną šalia namo. Namo langai tuo pačiu metu yra uždaryti nuo deginančių saulės spindulių, tačiau vaizdas lieka laisvas. Viršutiniame krašte yra pageidautinas plastikinės dangos montavimas, apsaugantis nuo lietaus.

Arkinis variantas

Dekoratyvinė arka kiemeDideliame erdviame vidiniame kiemelyje yra pageidaujamas arkinio pakraščio įrengimas. Tai yra dviejų eilučių vynuogių sodinimas arba kombinuotas vaisių krūmų variantas su dekoratyviniais vynuogynais. Sodybos savininkas turi galimybę tuo pačiu metu suteikti šeimai skanių uogų ir sukurti neįprastą žydią rojų.

Related  Kaip išmokti atpažinti vamzdinius grybus

Vynuogės ant arkosTačiau yra vienas trūkumas. Kaip ir pusiau lanko variante, todėl, naudojant arch konstrukciją, rekomenduojamas aukštis nuo žemės turėtų būti 3,2 metrai. Dėl to sunku prižiūrėti viršutinę dalį. Būtina naudoti kopėčias. Tačiau šešėlyje galite pastatyti staliuką poilsiui arba paslėpti automobilį nuo ultravioletinių saulės spindulių. Be to, arkinė versija atlieka dekoratyvinę funkciją, glaudžiai susijusią su kraštovaizdžio dizainu. Archeminė konstrukcija iš esmės yra vynuogių spintelė, ropės, kopūstai ir kiti lianai

Parama vynuogėms yra pavėsinėNorint, kad vynmedis gerai vystytųsi ir derėtų, reikia išmokti tinkamai susieti.

Kaip teisingai susieti vynuoges su vynuoges?

Nedidelė vynuogių vieta ant drožliųKompetentingas drabužių švarkas yra tas pats vaiko vystymosi kelias visoms inkstams. Nuo šios operacijos priklauso tolesnis vynmedžių vystymasis, taigi ir derlius. Kaip tinkamai susieti vynuoges? Praėjusių metų vynuogynai, kurie duoda vaisių, yra pririšti pirmoje eilėje. Jų kelnaitė leidžiama antroje eilėje (iš dalies).

Galbūt vynuogynų išdėstymas dviem būdais:

  1. Horizontalioje pusėje.
  2. Linkę.

Vertikaliuoju keltuvu vynmedis su inkstais nerekomenduojamas. Kadangi intensyviai auga tik viršutinės akys, dėl ko neišvengiamai atsiras lėtesnis apatinių ocelli vystymasis, arba netgi jie gali nemiegoti. Natūralu, kad šiuo atveju pelningumas sumažės.

Susiejant vynuogynus su nuolydžiu, kampas turi būti 45.

Vynas turėtų būti tvirtai susietas, bet be nukirpimoNorėdami išspręsti vynmedžio reikia tankiai, bet ne sugadinti. Tam naudojami specialūs spaustuvai, tačiau daugelis vasaros gyventojų tradiciškai naudoja vielą ar smulkius daiktus, kaip parodyta fotografijoje.

Švarkas yra pagamintas teisingaiVynuogių auginimas užsiima. Kiekvienais metais pateikiama nauja informacija, siūlomos pažangiosios rūšys, kurias norite įdėti į savo svetainę. Tačiau bazė lieka nepakitusi – tai gobelenas, kaip pradinis vynuogių augimo būdas! Ji turėtų būti ne tik tvirta ir patikima, bet ir gražus bei tvarkingas.

Vaizdo įrašas apie dvisluoksnius vynuogių drožles