durpių puodasVisų augalų sodinukų auginimo namuose procesas nėra lengva užduotis ir reikalaujama laikytis visų būtinų sąlygų, kurios yra priimtinos sėklų daigumui. Labai daug namų ir sodo savininkų daro daug pastangų, kad augtų stiprių ir atsparių augalų, kurie vėliau duoda puikių pasėlių ir gražių žiedų. Perskaitykite straipsnį: sodinkite papriką!

Sodinamosios augalai su sodinukais sutrumpina vegetacijos augimo periodą atvirame dirvožemyje ir keletą kartų arčiau derliaus. Ypač taikomi sodinukai šaltuose teritorinėse klimato zonose, kur vasaros laikotarpis yra daug trumpesnis, palyginti su šiltais kraštais.

Sėjant ypač svarbu pasirinkti laivą, kuris neturėtų būti per gilus ir sunkus, bet tuo pačiu metu talpus ir patogus transportuoti ir transportuoti. Profesionalus sodininkas visada linkęs auginti sodinukus atskirose formose, kad būtų išvengta nardymo.

Sodininkų ūkyje pasirodė visiškai naujas produktas – sodinukų durpių puodai, kurie yra patogūs auginimo konteineriams. Komfortas – tai yra priimtina savybė žemės savininkui, durpės yra labiau pritaikytos, kad būtų sukurtos optimalios sąlygos šakų vystymuisi ir mažiausias žalos pagrindinei sistemai, kai jos yra pasodintos atvirame lauke.

Durpių konteineriai gali būti gana įvairi forma – apvali, kvadratinė, į kaušelių ir visam skerspjūvio forma gaudyklių forma, su gabalas arba blokuoti programas, turi labai skirtingus parametrus, kurių skersmuo ir gylis galimybė: 100 x 100 mm, 90 * 90 mm, 80 * 80 mm, 70 * 70 mm, 60 * 60 mm, 50 * 50 mm, kurių sienelių storis 1,5 mm iki 2,5 mm.

durpių talpos

Kokybiškos durpių pakuotės supakuojamos supakuotoje formoje, siekiant išlaikyti tinkamus saugojimo standartus ir išvengti priešlaikinio senėjimo.

durpių talpos

 Durpių puodelių gylis ir skersmuo sėjinukams ir vazonams parenkamas remiantis ateities šaudymo iš įrenginio verte. Paprastai pakuotėje visada nurodomos sėklų daigumo, dėl kurių jūs galite taikyti tą ar tą formą, daigumą.

sodinukai durpių puoduose

Teigiami ir neigiami durpinių puodų naudojimo aspektai sodinukų auginimui

Augantis daigumas durpynuose yra visiškai naujas metodas, todėl dažnai kyla daug klausimų apie galimybę naudoti durpių pakuotes.

Related  Gyvena su sodinukais

Augalų sodinukų užkardos durpių puoduose yra šios:

  •  durpai sodinukams – ekologiškai ir biologiškai sterilūs dygimo pajėgumai ir šaknies sistemos vystymasis;
  •  durpių puodo naudojimas sodinukams reiškia, kad sodinamos atvirame paviršiuje tiesiai į konteinerį, kuris po drėgmės poveikio išskaido ir vėliau per mėnesį ištirpsta, tręšant dirvožemį;
  •  durpių pakuotėje nėra įvairių piktžolių ir patogeninių mikroorganizmų sėklų;
  •  sėklinės medžiagos daigumas durpynuose yra šimtas procentų;
  •  Kai sodinukai persodinami į žemę, šaknų sistema lieka nepažeista;
  •  vežant augalus, dirvožemis neužšąla;
  •  sėjamųjų daigai turi galimybę gauti subalansuotą mitybą su būtinomis mineralinėmis ir organinėmis medžiagomis;
  •  Augalai yra visiškai apsaugoti nuo įvairių neigiamų mikrofloros bakterijų užpuolimo;
  •  sodinukų auginimas durpių biologiškai švariuose namuose leidžia trisdešimt procentų padidinti derlių ir gauti jį du kartus greičiau, kaip įprastai pasodinti.

Nepaisant teigiamų aspektų naujovišku metodu auga sodinukai daržovių ir gėlių, šiuo metodo taikymo, yra trūkumų, susijusių su tuo, kad daugelis gamintojų elektros taupymo durpių gali pasiūlyti vartotojui sugedęs produktas, kaip iš kurių didelė dalis yra kartono.

Storas popieriaus sluoksnis yra tankesnis nei natūralios durpės, o tai gali būti rimta kliūtis augalų šaknų sistemai vystytis ir jos skilimui dirvožemyje. Todėl, pasirinkdami pajėgumus parduotuvėje, turėtumėte atidžiai įvertinti jo išvaizdą. Iš to, kas yra padaryta, gebėjimas yra labai lengvas liesti. Durpių puodelis yra trapus ir akytas, kartonas – per tankus ir spaudžiamas.

Indų durpių pakuočių naudojimo nurodymai tinkamam sodinukų auginimui

Pirmasis susipažinimas su durpių paketais visada sukelia klausimą – kaip sodinukus naudoti durpių puodus?

Prieš tiesiogiai naudojant durpių puodus numatytais tikslais, jie mirkomi mineralinių ir organinių trąšų tirpalu, po kurio jie išdžiūvo.

Norint padėti ateities ūglių plėtoti visą šaknų sistemą ir sunaikinti puodą sienos, jie gali sukurti nedideles skylutes, puikus būdas – naudoti perforatorių.

Paruoštą dirvą, naudojant organinius elementus arba supirktą parduotuvėje sodininkams ir sunkvežimių ūkininkams, supilamas į vazonas. Tuo pačiu metu jis turi išlaikyti savo lankstumą ir būti pernelyg tankus.

Related  Augalų augimas idealus kriaušių kunigaikštystė

sodinukai durpių puoduose

Kiekviena tam tikros kultūros sėkla sodinama į puodą pagal sėjos laiką ir gylio parametrus, laikantis agrotechninių sąlygų. Durpės yra puiki priemonė dygliučių ir auginių, taip pat svogūnų sukibimui.

gėlės durpių puoduose

 Laistyti sodinukus durpių puoduose turi būdingos dažnos ir purškios gamtos savybės. Norėdami atlikti šią procedūrą, purškimo pistoletas yra labai tinkamas.

Geresniam augalų daigumui puodai padengiami plėvele ir yra šiltoje vietoje (20-25 ° C).

Naudojant durpių puodus sodininkė nesauga nuo prieskonių sodinukų, tuo dažniau sėjinukai yra natūraliomis klimato sąlygomis augimo, tuo stipresnė ir ilgesnė.

Platus durpių puodų pasiskirstymas suteikia visapusišką aprašymą apie jų naudingą ir patogų naudojimą praktikoje daugeliui vasaros gyventojų. Atsižvelgiant į visas konteinerių naudojimo instrukcijas ir taisykles, įgudę sunkvežimių ūkininkai gauna puikų rezultatą savo veiklai žemėje, ypač ūkininkams, kurie augina sodinukus, yra labai teigiami.

Jei galite nusipirkti žemos kokybės biologines pakuotes, laukiamas poveikis yra daug mažesnis, kuris, žinoma, nusipelno neigiamo atsakymo.

Šiandien, žinodamas apie durpių konteinerį visus būtinus niuansus, juos reikia laikytis, o auginami sodinukai savo rankomis duos tik vertus derlių.

Vaizdo įrašas: sodinukų auginimas pagal Dmitry Slavgorodo metodą