Sėklų bulvių sėklosAugančios bulvės, esančios tvirtos priemiesčio zonoje, neleidžia visaverčio sėjomainos, ypač bulvių sodinimui. Šiukšlės žemėje yra virškinama, perduodama per stiebagumbius. Jei nėra pasodinimo medžiagos, tada yra puikus pasėlis, kuris laikomas šešiais gumbais iš krūmo.

Bulvių derliaus padidinimo būdai

Augančios bulvių sėklosKlausimas, kaip auginti gerą bulvių derlių, nustebino kiekvieną sodininką. Kiekvienas nori sumažinti sodo pasėlių plotą dėl derliaus. Kad augintumėte bulvių bulvių sluoksnį, jums reikia:

  • stebėti sėjomainą;
  • vykdyti agrotechninius reikalavimus;
  • reguliariai keičia sodinamąją medžiagą.

Šiuo požiūriu toną bulvių iš šimto taps realybe. Bulvių gumbų turtas palaipsniui kaupia ligas, nes daugelis metų praranda skonį ir derlingumą, visi žino.
Kaip užtikrinti gerą bulvių derlių? Sėklą galite atnaujinti perkant elitinę medžiagą sėklų ūkiuose ir veisimo stotyse. Tai brangūs, ir dar kelis mazgelius reikės dauginti. Dėl to per tris ar keturis metus derlius dar labiau sumažės.

Po kelerių metų bet kurios bulvės degeneruojamos ir reikalauja naujo pakeitimo. Geriausias būdas yra gauti sveiką sodinimo medžiagą iš sėklų.

Bulvės iš sėklų

Sėklų rinkinys paskui sodintiBulvių auginimas iš sėklų gali tapti patrauklia ir naudinga veikla. Obuose ant krūmų yra sėklų, bet neegzistuoja paveldimų ligų. Tai reiškia, kad bulvių krūmas iš sėklos gaunamas superelitinės sodinamosios medžiagos. Tik sėklos, kurios yra mažesnės už pinigu galvutę ir nesukelia pasitikėjimo rezultatu.

Galite nusipirkti sėklų specializuotoje parduotuvėje ir ją galite gauti iš savo plantacijos, rudenį surenkant dideles balabolkas iš krūmų. Tada jie turi būti laikomi tol, kol lange laikoma langa, ir parenkamos sėklos į konteinerį, nuplaunamos, išdžiovintos ir įdedamos sausoje tamsioje vietoje iki kovo pabaigos. Ir tos, ir kitos uogų sėklos turi savybių suskaidymą. Iš sėklų augs sveiki krūmai, bet ne visi pakartoja gimdos augalo savybes.

Kaip auginti sodinukus?

Bulvių sėklų sėjosReikia atsižvelgti į keletą dalykų:

  • sėklų daigumas trunka 2 metus;
  • sodinukai netoleruoja;
  • dirvožemyje neturėtų būti patogenų.

Išankstinis sėklų paruošimas yra gydymas kalio permanganatu, po to mažų sėklų plovimas ir džiovinimas. Žemė turėtų sudaryti laisvą maistinių medžiagų mišinį, kuris būtinai turi būti išmestas. Kasoje įdedami keli puodeliai su drenažo skylėmis. Dirvožemis išpilamas į du trečdalius 100 ml stiklo ir ant paviršiaus išdėstomos kelios sėklos. Būtina švelniai smėliuoti paviršių, pabarstyti nuo purškimo pistoleto iki sandariklio. Uždenkite puodelius. Sėjamosios pasirodys per 2 – 3 savaites.

Jūs negalite dėti erškėčių, pamerkdami lapą.

Sėklų daigai iš bulviųTeisingas bulvių laistymas šiame etape yra per paletę, kaip ir begoniams. Žemė pati traukia drėgmę. Iš nedaugelio daigai, kurie pasirodė, jūs turite palikti vieną stipriausią, kitas – su manikiūro žirklėmis. Labai silpna šaknų sodinukų sistema yra prastai atkurta. Todėl, norint išvengti traumų, būtina rinktis. Sėklos laikomos gausiai, o krūmai auginami iki dviejų dešimčių. Asmeninei ekonomikai nebėra reikalo.

Ateityje reikės perkelti į daugiau talpos konteinerius. Taigi, sėjinukai auga stabilioje šilumą be pasikartojančių šalčių. Sodinimo laikotarpis yra 60 dienų plius 2 savaites. Taigi, sėkla turėtų būti nuleista į žemę du su puse mėnesio iki stabilios šilumos regione. Kaip rūpintis bulvėmis, auginamos sodinukuose?

Sėklinių bulvių priežiūra

Bulvių lovosSodinami laisvi dirvožemyje, sėjinukai sparčiai vystosi. Reikia pažymėti, kad krūmai skirsis išvaizda. Sodininkės tikslas – laukti derliaus ir paimti sėklų iš pačių sėkmingiausių egzempliorių iki paskutinės mažiausios gumbų. Teisingas bulvių laistymas yra ne šlapio lapų plokštelės išvirtimas iš viršaus, bet vandeniu išilgai aukštų vagų. Po bulvių griebimo į griovius išpilamas vanduo, sukurtos sąlygos paskleisti visą verslą. Toks laistymas vasaros reikmėms 2.

Overmoist bulvės yra kenksmingos. Jei žemė drėgna 10 cm gylyje, viskas tvarkinga.

Bulvės iš drėgno oro per drėgną lapo plokštę. Po kurio laiko iš sodinukų auginama plantacija išsiskirs jo sveika forma. Svarbu, kad piktžolės būtų aiškios. Kaip bulvių piktžolių žinoma kiekvienam daržovių sodininkui. Čia tiesiog reikia atidžiai ištirti kiekvieną krūmą. Toks piktžolių, kaip quinoa, yra ta vieta, kur prasideda phytophthora. Ir elito bulvėms, ji yra visiškai nenaudinga, kad ji būtų aplink.

Negerai vasaros sezono metu praleisti 2-3 purškimo plantacijos su EM-1 Baikalas. Šis paruošimas sukuria sąlygas geresniam šaknų vystymuisi ir užpildymui. Mikroorganizmai daro teigiamą poveikį augalų vystymuisi ir dirvožemio gerinimui.

Derliaus nuėmimas

Nauja sodinanti medžiagaJei tu rūpinsi bulvėmis, kaip mėgstamas augalas, rezultatai jus nustebins. Kiekvienas krūmas atiduos iki dvidešimt skirtingo dydžio stiebagumbių. Norint pasirinkti iš krūmo, kurio jums patinka, reikia viso derliaus. Nemeskite net mažiausių bulvių. Kad iš jos visiškai išpjautų, pakanka tik išlaikyti gumbus.

Kitais metais bus gurmanis su nagais.

Visa pasirinkta medžiaga turi būti plaunama ir laikoma išsisklaidžiusioje šviesoje vėsioje iki šviesiai žalios spalvos. Galbūt kitais metais nauja medžiaga bus gaunama iš savo pačios įvairovės. Pataisyti jo savybes yra kita užduotis.

Kaip dažnai jie keičia bulvių sėklą?

Antrus metus auginamų sodinamosios medžiagos sėklos agronomis vadinamos pirmosios reprodukcijos supereliitu. Iš to kitais metais išsiskyrusios veislės bulvės taptų supereliu. Kitas reprodukcija suteikia maistines bulves ir elito sėklų medžiagą. Praėjus trejiems metams, derlius pradeda kristi, ir reikia ieškoti šviežių bulvių veisimui dar kartą. Kasmet lengviau auginti keletą krūmų iš sėklų ir palaipsniui paruošti šviežią sodinimo medžiagą.

Kaip auginti bulves nuo sėklų – video