Sutvarkyta bulvių laukasBulvys yra plataus eilės derlius. Nuo tada, kai gumbai yra uždaryti iki pirmųjų ūglių, paprastai nuo 10 iki 25 dienų, priklausomai nuo veislės. Būtent šis veiksnys daro įtaką tai, kad bulvės yra labai atsparios piktžolių agresijai. Jei bulvių herbicidas, po sodinimo, nebuvo naudojamas, tada derlius gali sumažėti 75-80%. Be to, piktžolės yra ligų, kurios gali sunaikinti visą bulvių sodinimą, veislės.

Koks yra herbicidų gydymo poveikis?

Piktžolių kontrolėIdėja naudoti piktžolių kovojančius agentus turi racionalų grūdų. Mechaninis apdorojimas neatmeta infekcinės infekcijos galimybės, kai sužeidžiamos žalios bulvių krūmo dalys. Be to, pjaunant piktžolių viršuje, jūs negavote visos garantijos, kad ją sunaikinsite. Daugelis piktžolių pradeda augti dar didesniu jėga.

Svarbu pasirinkti tinkamą herbicidas, skaityti naudojimo sąlygas ir pagalvoti kai purškimo mišinio jis gali patekti kaip sudėtinė dalis.

Prieš taikydami herbicidą praktikoje, turite užtikrinti, kad būtų laikomasi šių sėkmingo gydymo sąlygų:

  • Žemės sklypas, paliekamas kaip griovimas po ravėjimo, privalo įsikurti;
  • Kai šakniavaisiai yra žemėje, jie turi būti bent dešimt centimetrų gylio. Priešingu atveju veiklioji medžiaga gali patekti į bulvinių daigų zoną;
  • Kultūrinio dirvožemio struktūra turi būti gerai sumaišyta, kuri padės herbicidams visoje jo storyje išlyginti tolygiai;
  • Dirvožemio drėgmė turi būti ne didesnė kaip 80%, tik šiuo atveju medžiaga bus veiksminga.

Mafijos lauko žemėlapių apdorojimas herbicidais Kaip bus naudojamas herbicidas, taip pat ir jo pasirinkimas, priklausys nuo bulvių auginimo sezono ir piktžolių agentų asortimento, kuris turi būti išnaikintas. Nuo piktžolių bulvių puikiai padėti narkotikų, kad gali būti tvarkomi plantacijų pradžioje po atsiradimas laikotarpį. Jie skirti kovoti su piktžolėmis ir diktais.

Žemės ūkio rinkoje yra plačiai atstovaujama naujos kartos herbicidams, tai yra dirvožemio poveikio preparatai, kurių pagrindinė veiklioji medžiaga yra prosulfokarbas. Tai yra ankstyvojo gydymo proceso dalis ir stabdo daugelio metinių piktžolių augimą. Kaip atsikratyti beržų bulvių soduose? Ką iš patalpos iš lova atsigręžti iš blauzdikaulio tvirto ir juodo palikuonio? Viskas yra labai paprasta – pakanka naudoti herbicidą tuo metu, kai piktžoles sudaro jų pirmieji ūgliai.

Related  Rožių arbata – kvepiantis grožis sode ir namuose

Herbicidų gydymo privalumai

bulvių ravėjimas rankomisKiekvieną vasarą lankytojas žino, kad reguliariai naudojant herbicidus bulvių plantacijose suteikia gerą darbą, ir yra veiksmingas prieš daugybę piktžoles. Tačiau šiuo atveju, negali išsiversti be išimčių. Sunkiausia kovoti su vijoklis, kuris ne tik trukdo tinkamai augimo gumbavaisių, bet taip pat slopina antžeminės dalį krūmo, susikertantys savo vynmedžius. Mūsų regione, ši problema yra ypač aktuali, ir daugelis sodinimo bulvės reikia už tai reguliariajame ravėjimas.

Produkto pavadinimas“Titus” – tai aukštos herbicidas, kurio pagrindinis tikslas – metiniai ir daugiamečiai žoliniai augalai. Tačiau be jų, jis sėkmingai pašalina laipiojimo daugiamečių augalų, ty problemą – beržo krūmynai srityje. Šis vaistas gali būti naudojamas tiek solo, tiek kartu su medžiagomis iš metribuzinų grupės. Purškiant kultivuojamus augalus, cheminė medžiaga nekenkia jai, daranti įtaką tik piktžolėms. Patekimas į dirvožemio sluoksnį – greitai skaidosi ir praranda savybes. Galima apdoroti sklypus net debesuotomis oro sąlygomis, aktyvumas nesumažėja, net jei lietus praėjo po 30 minučių po užpildymo.

Herbicidas “Titus” bulvių lovose yra labai veiksmingas dėl jo veikliosios medžiagos – rimsulfurono. Tiekiama į rinką vandenyje tirpių granulių pavidalu. Be bulvių, tai taip pat naudojama pomidorų ir kukurūzų laukų skyrimui. Jis klasifikuojamas kaip atsitiktinis herbicidas, selektyvus veiksmas.

Absorbcija vyksta lapo paviršiumi, po kurio augalas blokuoja ląstelių gebėjimą dalytis. Praktinis piktžolių augimas nedelsiant sustoja, o pačią mirtį galima pastebėti per penkias dienas nuo purškimo momento. Tai nekenkia aplinkai, todėl ji yra visiškai saugi.

Prieš pašalindami juostą bulvių srityje, turėtumėte atidžiai perskaityti herbicidui pridedamas instrukcijas.

Tarp narkotiko pranašumų galima pastebėti, kad jo naudojimas visiškai pakeis gydymą prieš išsiplėtusius ir prieš tai skirtus vaistus. Piktžolės sunaikinamos po vienos purškimo, kartotinis naudojimas dažnai yra nereikalingas. Pusmetis, už kurį vaistas biologiškai skaidomas dirvožemyje, yra dešimt dienų.

Related  Juodųjų serbentų sodinimo taisyklės

Lapis lazuli iš piktžolių“Lapis” bulvių laukams naudojamas ne rečiau kaip kiti šio spektro veiksmai. Jos veiksmus galima apibūdinti kaip sisteminę, vadinamąją – draudimo sudėtį. Tai selektyvus veiksmas dirvožemio herbicidas, kitaip tariant – selektyvus žemės ruošimas. Jis naudojamas tiek kaip iš anksto atsirandantis, tiek po gimimo skirtas būdas. Patentuotas ir pagaminti Rusijos teritorijoje, ji ateina į drėkinamų miltelių pavidalu plastikinių konteinerių mažos pakuotės forma. Neabejotinas “Lazurito” pranašumas yra jo aktyvios įtakos piktžolėms laikotarpis.

Po vienkartinio apdorojimo šiame sezone gydomojoje zonoje nebelieka rūpesčių. Tai skatina ir suaugusių piktžolių mirtį, ir nugriovusių daigų mirtį. Reikalinga dozė nustatoma nuo piktžolių, kiek ir apdorotų dirvožemio žemės sklypų dydžių būklę. Kurio pagrindinė veiklioji medžiaga – tai metribuzinas, galėtų pašalinti žolės, dviskilčiams vienmečiai dvi savaites. Sunkiais atvejais, jums gali tekti iš naujo apdirbimas, kuri atliekama praėjus mėnesiui po pirmojo atveju sausoje ir karštu oru, o po dviejų savaičių – didelės drėgmės ir lietaus.

Piktžolių kontrolė su herbicidu – video