Begonia Rex rūšys lapų formoje:

  • hibridinė forma. Lapai su žalia, rožine, sidabrine ir raudona skyrybomis. Aukščiau esančių lapų paviršius gali būti visiškai sidabras, turi rausvą arba raudoną atspalvį;
  • Masono begonija. Ji turi daugiau dekoratyvinės žalumynų, todėl reikalaujama labai gerų augimo sąlygų. Šios rūšies lapai turi aksomo tekstūrą, žalią su rutulinės spalvos juostelėmis. Lapų modelis yra kryžminės formos, dėl kurio begononus dažnai vadina geležine kryžia.

begonia rex

nuotrauka Begonia rexBūsto sąlygomis Masono begonija ir reksai auginami įprastose vazonuose ir gėlių puoduose. Vasarą gėlių galima įdėti į balkoną, vengiant vėjo vietos ir ryškios saulės. Patartina jį įdėti į penumbra. “Begonia Rex” naudoja minkštą dirvožemį, kuris remiasi prieš lapais. Durpės ir smėlis pridedami prie žemės.

Šiuo metu yra daug veislių begonijos reksų, gautų ir dėl perėjimo. Apskritai augalai mažai auga iki pusantro metro. Po kurio laiko “Begonia rex” stiebas pakyla žemyn. Matomi negyvų lapų pėdsakai.

“Begonia Rex” turi šias lapų rūšis:

  • paprasta suapvalinta;
  • pailgos;
  • nukrypęs širdies formos;
  • cochlear;
  • pinnate

Daugeliu atvejų, lapų forma dantytų ar banguotų, retai turi Begonia rex visą lapų krašto. Lapų, petiole ir gėlių stiebai padengia plaukus, kurių spalvos yra įvairios: nuo baltos iki rausvos. Plaukai yra labai tankūs ir ne ilgi, todėl Begonia rex lapai yra švelni išvaizda.

Begonia Rex veislė priklausomai nuo požeminės dalies

Begonija raudona reksėKas paslėpta po žeme, apibrėžiama dar viena karališkosios begonijos įvairovė:

Lapas. Tai yra daugiamečiai augalai, kurie turi šlaunų šaknį. Daugiausia dėl “Begonia rex” reprodukcijos. Tiesūs ar šliaužti stiebai išsišakoja nuo šaknies. Lapai turi dekoratyvinę spalvą: sidabrinė, raudona, dažnai juoda. Geras rūpinimasis augalu padeda išvengti krintančių lapų. Dėl begonii Rex būdingas antrinis gėlių vaidmuo. Paprastai tokios patalpos papuoštos tokiomis spalvomis. Ši rūšis yra karališkoji begonija arba reksas, masonas ir borshchevikolistnaya. Svarbiausia prisiminti, ieško po begonijų – dirvožemis turi būti per hidratuoti, tiesioginių saulės spindulių turėtų būti išvykęs;

Gumbavaisiai. Ši begonija natūra yra hibridinė, dauginasi su gumbais. Ypatumai formos – augalas yra labai gražus žydi, turi dideles gėles skirtingų tekstūrų: paprasta, dviguba, pusiau dvigubai. Be to, spalvos skiriasi: balta, geltona, rožinė ir raudona. Augalų begonija namuose vazonuose, uždėta ant balkono. Dažnai juos galite pamatyti gėlių lovose. Gėlė turėtų būti padėta šviesa arba šviesiai atspalvio vieta. Tokios rūšies Begonia rex taip pat nemėgsta vėjo, bet jei ji yra patalpoje, tai turi būti reguliariai vėdinama;

Gausus. Ši rūšis daugiausia apima platus krūmus su tiesiais stiebais su lapais. Norėdami auginti juos, nenaudokite šakniastiebių. Žydėjimo laikotarpis turi ilgą charakterį, nors pačios gėlės nėra tokios sultingos kaip kitos rūšys. Taip yra dėl to, kad Begonijoje nėra žiemos poilsio laikotarpio – jie taip pat lieka žali. Apkarpymas labai trumpai, gausiai laistyti, jūs galite pasiekti, kad žydėjimas buvo ilgas. Sėkmingai augti būtina išvengti karštų dienų, vandens ir saulės perpildymo. Ir nakties laikotarpis neturėtų būti šaltas.

Nuotraukoje Begonia rex visada atrodo žavinga, sukelia norą įsigyti šį augalą savo sode ar namuose.

Begonia rex, nepriklausomai nuo rūšies gerai prisitaiko prie vidaus sąlygomis: auga vazonuose ant lango, veranda. Būtina pabrėžti dar vieną Begonijos rekso bruožą – jam reikalingas didelis oro drėgnumas. Su tinkama priežiūra papuošti bet kokį kambarį su nuostabiu žydėjimo.

Vaizdo klipas apie begonią Rexą