kriaušių įvairovė kunigaikštystėKriaušių Duches nėra sunkus augant su saldžių vaisių, kaip rezultatas. Tai suteikia puikų derlių tiek atskiruose namų ūkiuose, tiek didelėse plantacijose. 1796 m. Angelas Wheeleris visiems supažindino su šia nuostabia vaisių veisle. Šiandien yra žinoma vasaros ir žiemos hercogė, turinti keletą savybių.

Vasaros hercogos veislės savybės

veislė Vasarinės kunigaikštienėKriaušė dukterys Vasara yra visiškai nepastebėta renkantis dirvą. Tačiau samobesplodnaya ji turi papildomų apdulkinimo veislių, tokių kaip perdavimą Krassan, Olivier de Serre, mėgstamą Kappa Forest Grožis, Beret Ardanpon.

Vėlyvas žydėjimas yra pakankamai ilgas. Staigių temperatūros pokyčių atveju vidutinio dydžio žiedynai nesikeičia. Vaisiai yra šiek tiek pailgos kriaušės formos, kurių svoris siekia iki 200 gramų. Šios gamtos dovanos skonis yra per saldus ir primena muskalą. Vaisingos kriaušės prasideda 5 metus po sodinimo. Derlius, dažnai renkamas rugpjūčio viduryje, kuris gali būti saugomas maždaug dvi savaites.

Šis vaisių tipas gali būti įgyvendintas be baimės žalą, nes ji duoda didelį vežimą ir šalto temperatūra pasiekia savo saugumą iki 1,5 mėnesių.

Kriaušių įvairovė Hercogiene yra keletas privalumų:

 • ne atsparumas šašai;
 • medžių augimas bet kokiame dirvožemyje;
 • atsparumas bet kokioms aplinkos sąlygoms;
 • galiojimo laikas 2 savaites po sutrikimo;
 • didžiuliai vaisiai.

Bet kokia kriaušės formos rūšis turi trūkumų, įskaitant pateiktą:

 • jautrumas valgyti amarai ir karnavalas;
 • savarankiškumas.

Veislės “Žuvies kunigaikštystė” savybės

žiemos kunigaikštystės rūšiuotiVaisiaus išvaizda yra beveik dvylikos metų vasaros versijos kopija. Pagrindinis skiriamasis bruožas yra brendimo laikotarpis. Reikia ištirti kriaušių veislės Ducheseos aprašymą, kad jį pripažintų tarp kitų giminaičių. Žiemos rūšis suteikia derlingumą, jei auga derlinguose ir tręštuose dirvožemiuose. Vaisiaus medis prasideda po 6-7 metų nuo sodinimo. Jo skanus darbas gali būti plinta spalio mėnesį. Vienas medis gali pagaminti iki 100 kg. Žiemos hercogienei, kaip ir jo metų broliui, reikia apdulkintojų: Olivier de Ser, Bere Ardanton, Williams.

Related  Prieskoninės garbanos ir jos augimo būdas

Jo brandinto pavidalo vaisius siekia 600 gramų. Geltonos spalvos šešėlio atspalvis vienoje pusėje yra ryškus didelis raudonasis. Kūnas turi šiek tiek rūgšties kartu su turtingu saldumu.

Teigiamos veislės savybės:

 • atsparumas šalčiui:
 • saugojimo laikas vėsioje vietoje keletą mėnesių.

Neigiama žiemos vaizdo pusė:

 • jautrumas šašliams;
 • savarankiškumas.

Sodinimas ir priežiūra

kriaušių kunigaikštystės nusileidimasKriaušių sodinimas ir priežiūra kunigaikštyne nėra labai skiriasi nuo kitų veislių auginimo. Balandžio pabaigoje pasodinti kokybiški sėjinukai pasodinti, kol žydėti pumpurai. Nuleidimo duobė yra nedidelė: 1 metro gylis – 0,7 m pločio.

Su trąšomis nepersistenkite. Šviežias mėšlas gali sugadinti šaknis, jį reikėtų atmesti sodinant būsimus medžius. Ir štai, derlingas derlingas dirvožemis su durpėmis ir kompostas yra tinkamas tokio verslo pradmenimis. Kaip pasochku akliesiems iš šio dirvožemio mišinį kūgio, kurio sėjinukus šaknys švelniai platinti ir siųsti duobę. Plonas kamieno reikia atsarginę kopiją, kurios vaidmuo gali atlikti normalų medinis blokas vonzonny į žemę šalia daigų. Kriaušės ir baro kamienai vienas su kitu susieti su virve, bet ne tvirtai.

sodinuko sodinimas su uždara šaknine sistemaApibūdinimas ir nuotraukos kriaušių dushes parodys jums, kaip sekti ir rūpintis medžiu. Prieš žiemą jį reikia padengti tankiomis medžiagomis, kad būtų išvengta šaknų ir labai žemos temperatūros. Medžiaga gali būti įprastas skirtingo storio popierius arba medvilninis audinys. Kai jis užverstas, ji turi sukaupti kiek įmanoma aplink medį, taip suteikiant “antklode” Per šaltam orui. Žemos tvoros padės išsaugoti medį iš graužikų – kiškių.

Kriaušių kriaušių genčių genėjimas genėjimas pavasarį. Po metų, po sodinimo, jau turite atsikratyti šoninių šakų. Jums reikia nupjauti juos virš inkstų. Šiais metais taip pat reikia sutrumpinti barelį 1/4, kad būtų užtikrintas augimas šonuose. Antrus metus bagažas sutrumpinamas 20 cm, o šakos – 8 cm.

Iškirskite šakutes, kad medžio viršuje būtų sutrumpintas kūgio formos.

Trąšos ir virškinimas

dirvožemio laistymas ir atsipalaidavimasPirmaisiais medžio gyvenimo metais papildomų maistinių medžiagų nereikia, nes pradžioje dirvožemis buvo apvaisintas sodinimo metu. Jos naudingos savybės yra pakankamai ilgos.

Related  Kukurūzų auginimo ypatumai

trąšų superfosfatasLikusiam gyvenimo laikotarpiui kas tris metus reikia tręšti organinėmis trąšomis. Norėdami tai padaryti, turite laikytis tam tikrų proporcijų: už 1 kvadratinį metrą jums reikia 8 kg mėšlo. Kasmet, medis reikia trąšos: kalio chlorido – 30 g 1 kvadratinį metrą, nitratas – 25 g superfosfatas – gaminamas iš anksto ’25 Naudojimas trąšų iškasti ertmę į žemę 20 cm giliai.

Pear Dyushes laikomas standartiniu tarp jo rūšių. Tokie teigiami atsiliepimai dėl jo skonio, naudingumo ir patogumo auga.

Senelio būdas auginti kriaušes – video