nuostabus karoliukas bonsaiMiniatiūriniai bonsai medžiai yra sumanių sodininkų rankų kūriniai, skirti dešimtmečius išsaugoti jų idealią formą. Bonsai iš granulių kūrimo reikalauja vienodai kruopštaus darbo, bet tokio interjero efekto ne mažiau!

Būdamas labai mažas, tikras bonsai kopija medį ar visą miško gamtą. Šiuo atveju klevas, ficusas, pušis ar sakura lieka gyvi augalai, kuriems reikalingas nuolatinis dėmesys ir priežiūra. Karoliukų medis iš dienos ištisus metus išlieka visada gražus, smagu žaisdami šviesą ant mažų stiklo karoliukų.

Ką jums reikia karoliukų bonsui?

medžiagos bonsui gamintiPasirinkdami sielos medį, turėdami pakankamai kantrybę ir viską, ko reikia darbui, galite pinti bonsai iš karoliukų savo rankomis. Nors tokio pobūdžio hobis negali būti vadinamas paprastu, esant išsamiam schemai ir gairėms, net su šiek tiek patirties, galite susidoroti su darbu ir papuošti namą originaliu daiktu.

Norėdami dirbti reikia atsargų:

 • įvairių atspalvių karoliukai;
 • plonas laidas styginiams karoliukams;
 • stora viela izoliacijai didelių šakų ir bagažo pagrindu;
 • Stipras siūlas ar speciali juosta, skirta floristinei medžio apdailai, kuri turi būti puošta rėmu;
 • alabastro arba gipso mišinys, skirtas liejimui paruošti ir fiksuoti bonsai būgną, pagamintą iš granulių;
 • akriliniai dažai;
 • tinkamas puodas;
 • visi dekoro elementai, kurie suteiks apdailai natūralistinį išvaizdą.

Kaip papildomą medžiagą reikės celiuliozės plėvelės, o greito universalumo paskirties klijai padės sureguliuoti dekorą.

žydintis bonsaiTarp įrankių: vielos pjovimo įrankiai, teptukai ir pirštinės, apsaugančios rankas, dirbant su gipsu. Svarbi pagalba kapitonui – tai bonsai audimas iš granulių.

Bonsai pinti karoliukai

konkursiniai žiediniai karoliukaiMeno pagaminto bonsai rėmas susideda iš laido, kuris yra tvirtai suvyniotas su siūlu arba lipnia juosta. Medis pritvirtintas prie sunkiojo gipso stovo.

Iš stiklo karoliukų, tik ploniausių dalių yra austi lapai, o taip pat žiedynai, jei reikia žydi granulių bonsai.

Nuo medžio tipo pasirinkimo priklauso nuo karoliukų paletės:

 1. Pušiui reikalingi skirtingi žalios spalvos atspalviai.
 2. Klevų lapija yra raudonos, oranžinės ir geltonos spalvos.
 3. Vyšnių žiedų karūnoje dominuoja rožiniai tonai.
 4. Iš kaštainių medžių, neatsižvelgiant į sultingą žalumyną, iš brangakmenių turėtų žydėti baltos spalvos šepečiai.
 5. Beržinės šakos yra šviežios šviesios žalios ir auksinės rudos auskarai.

Kiekviename bonsai lapų tipe yra briaunų audimo schema, tačiau požiūris į filialų ir viso medžio surinkimą yra įprastas.

Pradedantiesiems lengviausia naudoti kietą būdą sukurti šakeles, puikiai tinkančią sultingam vainiko simuliacijai. Sukurta tų, kurie pirmą kartą surengė bonsai surinkimą iš granulių meistriškumo klasės, padės išmokti pagrindines technologijas ir išmokti bendrąją techniką:

 1. Ant 45 centimetrų plonosios vielos arba gaudyklės eilutės 8 karoliukai.
 2. Perkeliančius juos į centrą, karoliukai abiejose karoliuko pusėse tvirtinami kilpos forma.lapų audimas iš karoliukų
 3. Tada procesas kartojamas keletą kartų, o maža vielos kilpa yra pagaminta iš kiekvienos karoliukai.vienas filialas yra paruoštas
 4. Kiekvienai šakelė nuo 6 iki 10 kilpų, po kurios likusios laido dalys yra išlygintos ir sutrumpintos iki 10 centimetrų.Pirmasis darbo etapas baigtas
 5. Galai yra sujungti ir kruopščiai pasukami taip, kad viršuje atsirastų skiltis su iškirptomis kilpomis.šakų jungtis kamiene

Priklausomai nuo pasirinkto medžio bonsai medžio turi būti nuo 50 iki 200 mažų šakelių. Iš jų sukite vielos dalis viena su kita, sukurkite didesnius šakos, ūgliai ir šakos.

Surinkdami filialus, būtina prisiminti, kad kiekvienas iš jų turi viršuje. Todėl darbas prasideda trimis mažais ruošiniais. Tada prie jų pridedami kiti fragmentai.

Apvyniojami vieliniai rėmai su rutuliukų paketais ant viršūnių yra šiek tiek panašūs į tikrus šakos, todėl jie sandariai suvynioti su stipriu siūlu arba gėline juosta, kuri dar labiau apsaugo struktūrą ir išlygina reljefą. Lygiagrečiai lazdelei suteikiama norima forma, atlenkiami alkūnės, ištiesinti “beicuotų lapų”. Darbas kartojamas visose šakose.

Bonsai medis iš granulių surinkimas ir montavimas

projektavimas ir tvirtinimas bonsaiKaip pynimo karoliukų bonsai jau yra aiškus. Bet kaip sujungti atskirus šakas ir paversti juos miniatuotu medžiu?

Montavimas prasideda nuo viršaus, prisimenant, kad bagažinė prie pagrindo plečiasi, tampa stipresnis ir stipresnis. Prie vielos struktūros pamažu pridedama storesnė viela. Ji ne tik padarys granulių bonsai ilgesnį autentiškumą, bet ir sustiprins ją. Per laido bonsai, suvynioti su ta pačia gėlių juosta arba siauru dažymo juosta, jei juostos nėra ranka.

Kai medis yra surenkamas, jam suteikiama numatoma forma, laikas įdiegti bagažą ant stogo, pagaminto iš gipso arba alabastro. Šiame etape jums reikės puodelio, pasirinkto karoliukų bonsui. Medis yra padengtas celiuliozine plėvele ir, paskleidžiant vielinius galus skirtingomis kryptimis, bonsai dedamas į dubenį.

Kompoziciją švelniai išpilama gipso ar alabastro tirpalu. Tą patį kompoziciją galima apdoroti cilindru. Šis metodas leidžia puikiai imituoti žievę, sukurti nelygus paviršius ir kanapių pėdsakus.

Užbaigta sudėtis apie vieną dieną paliekama, kol mišinys visiškai išdžiūsta. Sukurtas rankomis, bonsai, pagamintas iš karoliukų, yra visiškai sausas, ir atėjo laikas tai daryti su tapyba ir dekoravimu.stovėti už bonsai iš karoliukų

Kai auginami tikri gyvi bonsai akmenys dažnai naudojami. Imituokite uolos fragmentą su putplasčiais arba nuosekliai sulankstytais gipso kartono gabalais, suklijuotu kartu ir apdorotu gipso pagrindu. Tokioje sluoksniuotoje “uoloje” patogu suskaidyti susukto laido šaknis, padarytas taip pat, kaip ir šakos.

darbai bonsai yra baigtiKaroliukų krepšys, padengtas akriliniais dažais, taip pat bus reikalingas gipso pagrindo spalvimui į dirvožemio ar žolės spalvą. Stovas puošia:

 • austi iš karoliukų spalvų;
 • atskiros karoliukai ir smulkios akmenukai;
 • stiklas, puikiai atkuriamas rezervuaro vaizdas;
 • žmonių, gyvūnų ir paukščių figūrėlės;
 • dekoratyviniai pastatai.

Karoliukų bonsai nebijo laiko ir saulės šviesos, kompozicija padengta bespalviu akrilo laku. Jei medis yra spalvotas, šis apdorojimas atliekamas du kartus, po to, kai pradinis sluoksnis visiškai išdžiovinamas.

bonsai padengtas akrilo laku

Nuotraukos bonsai iš karoliukų: neišsemiamas fantazijos šaltinis

Meno medžiai – ryškios interjero dekoracijos, kurios net naudojant vieną schemą audimo bonsai iš karoliukų visada pasirodo unikalus. Dar daug įdomiau kurti įvairių rūšių medžių kopijas. Toks sodas nepaliks be abejo net žmogui toli nuo sodo ir rankdarbių!

nekoncentruotas vyšnių žiedasPateikta nuotraukoje bonsai karoliukas rožinis atspalvis atrodo kaip liesti ir švelnus kaip tikras vyšnių žiedas.

Bonsai japonų klevasRyškios spalvos perpildymas yra medis, kuris imituoja japonų klevą.

bonsai kalninė pušisAnt kalnų pušies, austi iš žalios granulės, netgi yra mažų spurgų. Bonsai atkuria medžio tipą, prieštaraujantį visoms gamtos jėgoms, išaugintoms ant uolos krašto.

bonsai žydi vyšnių žiedaiNepaprastai prabangus ir dekoratyvus žvilgsnis į žydinčio bonsai interjerą iš karoliukų, gautų iš wisterijos.

Bonsai iš granulių nėra sunku. Pakanka reguliariai šalinti dulkes ir, jei sudėtyje nėra elementų, kurie bijo vandens, retkarčiais atlikti švelniai drėgną valymą.

Meistriškumo klasė “Bonsai” iš karoliukų – video