lauko dekoratyviniai gėlių puokštėsKiekvienas savininkas nori, žiūrėdamas iš namų, grožėtis savo svetaine, nesvarbu, ar tai yra privatus namas, ar kotedžas. Vienas iš būdų dekoruoti ir įvesti įvairovę į svetainę yra vieta kai kuriose vietose įdomių lauko gėlių vazos. Tai gali būti gėlės, nykštukiniai medžiai ir pan.

Toliau mes kalbėsime apie tai, kokie puodai yra, kur geriau juos surengti, kaip ir iš kurių galite patiekti konteinerį.

Kokie gėlių puokštės

originali gėlių puodeliai ant sklypoAnksčiau panašios talpyklos, vamzdžiai ir gėlių puokštės buvo naudojamos tik kaprizinių augalų augimui. Jame buvo dedamas specializuotas dirvožemis, skirtingas sudėtyje nuo įprastos žemės gėlių.

Dabar įvairios ir gražios konteineriai yra naudojami įprastoms gėlėms, kad būtų galima diversifikuoti bendrus stulpelius ir verandas.

Tipai

apvalios gėlių puodeliaiSąlygiškai gėlių vazonai gėlėms gali būti suskirstyti į kelias kategorijas:

 • formoje;
 • pagal gamybos medžiagą.

Kalbant apie formą – konteineriai gali būti bet kokie. Yra tiek standartiniai (apvalūs, kvadratiniai, stačiakampiai), tiek neįprasti (netaisyklinga forma). Čia viską riboja tik namo ar buto savininko vaizduotė. Medžiagos taip pat gali būti parinktos įvairiais būdais – natūraliais (pavyzdžiui, kankliais ar rąstais), betonu, audiniu, metalu, medžiu.

Gėlių puodui skirtą medžiagą pasirinkti reikia vadovautis bendruoju jo buvimo stiliumi.

Kiekviena žaliava turi savo pliusus ir minusus, priežiūros ypatybes.

Medžiagos

Išsamiau aptarsime plačiai naudojamas gėlių vazų ir gėlių gamybai skirtas medžiagas:

 1. Natūralios medžiagos. Senas pienas arba rąstai gali būti naudojami sodo papuošimui. Siekiant užtikrinti, kad tokia vaza ilgai tarnavo ir neprarastų savo išvaizdos, turėtų būti atliktas specialus gydymas. Čia gali būti naudinga impregnuoti pelėsius, išpūsti ir vabzdžius.pūslių ir dreifuojančių medžių vazos
 2. Betonas. Plastmasinė ir patvari medžiaga, kuri leidžia jums gaminti įvairių formų vazos. Papildomų procedūrų nereikia, galite tiesiog dažyti estetinę išvaizdą.ovalios betono vazos
 3. Audiniai. Čia naudojamos specialios medžiagos, atsparios natūraliems reiškiniams.audiniu ir cemento skliautu
 4. Metalas. Aš turiu galvoje gražius suklastotus puodus. Labai svarbu, kad visi modeliai būtų apdoroti specialiais dažais, kitaip rūsys ir išvaizda bus sugadinti.gėlių puokštės iš metalo
 5. Medis. Juostos turėtų būti apdorojamos tuo pačiu impregnavimu, kaip ir natūralios medžiagos, nes kitaip jie pasikeis spalva laiku ir tampa nenaudojamos.gėlių puokštės iš medžio

Related  Kaip padaryti tualetą šalyje savo rankomis? Sklypo pasirinkimas ir statybos etapai

Kaip pasirinkti vietą gėlių puokštėms

vazonai ant terasosPuodų vieta daugiausia priklauso nuo sodo savininko norų. Bet vis tiek nepamirškite, kad jie turėtų būti tinkamai ir patogiai įdiegti.

Vazos, sumontuotos kiekvienoje verandos pusėje, pagyvins įėjimą į namus. Taip pat gerai juos uždėti netoli azbėjų ar vasaros virtuvių.

Jei turite gana pločio aklą zoną, gatvės vazos bus tinkamos palei namo sieną – gėlės duos gyvą pastabą akmeninių sienų fone.gėlių vazonai išilgai sienos

Gausūs gėlių puokštės nėra tinkamos mažuose soduose. Tiesiog kaip miniatiūra prarandama dideliuose soduose.

Be to, svarbu iš anksto apskaičiuoti, kas augs talpykloje. Jei neatsižvelgiate į augalo “norus”, jis mirs ir galų gale vaza bus tuščia.

betoninės vazos patalpos zonojeKruopščiai pasirenkama nuolatinė vazonų vieta. Tai yra gana sunkūs gaminiai, ir nerekomenduojama vėl sutrikdyti gamyklą.

didelis gėlių puodas sodo srityjeGėlių vazonai su gėlėmis puikiai tinka atskirti įėjimą į sodo zonas, pastatus. Nepamirškite apie stilių – jei turite medinį paviljoną, tada betono vazos netinka.

Mes apdailinome svetainę savo rankomis

Paprasčiau ir greičiau pirkti paruoštas vazas tinkamame stiliuje arba užsisakyti makiažą pagal jūsų eskizą. Bet tai bus brangesnis nei daho gėlių puokštės savo rankomis. Tai, žinoma, reikalauja laiko, energijos ir vaizduotės, bet tai verta. Pateiksime keletą pavyzdžių.

Iš betono

ažūriniai gėlių puokštės betonui gėlėmsSu tokia iš pirmo žvilgsnio sunkia užduotimi net susidoros su sąžiningos lyties asmenimis. Paprastiausias betono indas yra pagamintas iš bet kokio audinio, betono mišinio ir kibiras. Po statybos darbų galite naudoti statybvietės likučius.cemento srutos

Įdėkite audinį į skystą mišinį ir kruopščiai pamirkykite. Kai visas tirpalas įmirkęs tirpale, mes jį pašalinsime ir pakabinsime ant bet kokio kibiras.dekoratyvinių gėlių puokščių formavimas

Įdėkite raištį, nes rezultatas turėtų atrodyti kaip apverstas puodas.

uždaryta vazosPo to, kai cementuojamas cementas, susidariusi vaza turi būti pašalinta iš kibiras. Dabar galite pradėti dekoruoti – dažyti bet kokia ar bet kokia spalva. Čia vaizduotės skrydis nėra ribotas.

Kad būtų lengviau pašalinti puodą iš kibiro, pirmiausia reikia iš anksto tepti. Tinkamas darbas ar bet kokia aliejus.

Yra variantas brangesnis – gaminant specialią formą puodams. Jis turės būti nupirktas. Dėl šio rezultato būsite malonu – gausite gražią, tvarkingą vazą. Ir gamyboje nėra nieko sunku – minkyti tirpalą, supilti jį į pelėsių ir laukti grūdinimo.dekoratyvios gėlių vazos dažymas

Related  Kraštovaizdžio plytelės savo rankoms

dubuo-dubuo sodo projekteBeje, net formas galima padaryti atskirai. Dėl to tinkamas kartonas ir škotiškas. Iškirpkite išorines ateities formos detales, pritvirtinkite juos kokybiška stipriomis lipnia juostele. Tada nustatykite viduje (kur žemė patenka į augalą) ir užpildykite ją tirpalu.

pilamas betono vazos formasLabiausiai sunkus būdas gaminti gatvių betono gėlių vazonus gėlėms – liejimas. Čia jums reikės sistemos ir kai kurių (bent minimalių) modeliavimo įgūdžių. Dėl šios priežasties vazos forma neatsiejama nuo nieko. Būtina palaipsniui pradėti dirbti ir naudoti papildomus priedus ir gruntus.

Kaip matote, nedideli gėlių puokštės iš cemento savo rankomis nėra sunku.

Padangos

gėlytė padangosNe pati sudėtingiausia, bet ne tokia paprasta galimybė. Norėdami dirbti, jums reikės senų padangų su disku, kreida ir pjaustytuvu.

pažymėti ir pjauti rampaTaigi, pirmiausia turite pagaminti vasaros kraštą (tai linija iškirpti) kreida. Tai daroma ne padangos viduryje, bet arčiau disko vienoje pusėje.

Gėlių puokštėms gaminti tinkamos ne dygliuotos padangos – jas lengviau pjaustyti.

Po basting, jums reikia padaryti supjaustyti. Būkite pasirengę dėl to, kad jis nebus lengvas.

puokščių iš padangų priėmimo procesasKai padanga nupjauta, ji turi būti išjungta. Taigi pasirodo, kad vazos bus pagamintos iš gumos, o diskas vaidins jo koją.

Vamzdžiai, pagaminti iš padangų, pagaminti rankomis, gali būti padengti tinkamais dažais arba dažyti.

Akmuo

Gėlių puokštė su gėlėmis iš natūralaus akmensĮdomus sprendimas yra dizainerių pasiūlymas – gėlių puodų ir sodo baldų gamyba iš akių ir riedulių. Jie atrodo labai įdomūs ir neįprasti, darbas nereikalauja ypatingų įgūdžių, o svarbiausia, gatvės vazonas gali būti gaminamas savo rankomis.

Norint dirbti, reikia specialios metalinės akies, geotekstilės ir riedulių.

Mes renkame iš tinklelio tuščiavidurį rėmą. Sienų tuštybėje užmiegiame akmenis. Galų gale mes tvirtiname prie sienų iš geotekstilės vidų – ji neleis, kad žemė tarp akmenų prasiskverbtų ir leis vandeniui.

Related  Kalėdų eglučių gamyba iš rankų iš košukų

gargždai iš akmenukųApatinėje dalyje geriau išpilti drenažą – smėlio sluoksnį arba keramzitą. Gražus gėlių puodas jūsų gėlėms pasiruošęs!

Tokios struktūros daugiau negalima perkelti, todėl šimtas iš karto pasirenka jam nuolatinę vietą.

Medis

medinės vazos, skirtos sodo gėlėmsVazos sode savo rankomis gali būti pagamintos iš medžio. Tinkamos netgi paletės paliekamos po statybų.

Jums reikės:

 • lentos;
 • švitrinis popierius ar malūnėlis;
 • pjūklas ar pjūklai;
 • nagai ar sraigtai;
 • ruletė;
 • pieštukas;
 • impregnavimas.

gėlių puodo iš medžių kūrimo procesasNorint pagaminti tokius puodus, reikia kelios dailidės įgūdžių. Pirmiausia turite galvoti apie būsimojo produkto dydį. Tai geriausia tai padaryti popieriuje.

Tada supjaustykite lentą dydžiu.

Kampuose galite prisegti siaurus strypus arba iškirpti spynos.

Po to, kai visos lentos buvo paruoštos, jas reikia apdoroti švitriniu popieriumi ir taikyti specialią impregnaciją. Pastaruoju atveju bus išvengta medienos puvimo visomis oro sąlygomis.

originali gėlių vazonų forma iš medžio

Kai danga yra sausa, jas galima tvirtinti. Galų gale lieka tik papuošti gautas vazas.

Įvairūs

plastikiniai gėlynai ant tvorosMes apibūdinome labiausiai prieinamas ir populiarias gamybos galimybes. Taip pat tinka gėlių vazonai, gėlės, statinės, senoji tara, dviratis su krepšiu, keletas senų puodų, paruoštas kumpis ir pan. Tiesą sakant, fantazijos yra kur išsiaiškinti.

Jūs taip pat galite įvairinti ir dekoruoti sodą be didelių investicijų. Pakanka rasti laiko ir leisti savo vaizduotę veikti lauki. Galiausiai pažvelk į gatvių gėlių vazonų gėlių nuotraukas – jie labai įkvepia:vazos iš metalo fontano pavidalu

viengubos gėlių kojos ant kojų

dekoratyvinis vežimas su gėlių vazonais

betono vazokos sodo kompozicijoje

Originalios gatvės gėlių puokštės gėlėms savo rankomis – video