mini šiltnamio efektą sukeliančiųBeveik visi sodininkai yra tikri, kad pasėlių yra nustatyta ne vasarą, kai augalai buvo pasodinti už nuolatinių vietų ir visiškai žydėti ir augti, o gerokai anksčiau – net ankstyvą pavasarį, kai tik auginami sodinukai. Numatyti šeimos skanus ir sveikas produktus iš savo svetainės, daugelis kreipiasi į šiltnamiuose, ir leisti augti anksti ir stiprius sodinukus, ir išplėsti augančius suaugusiųjų augalai.

Ekspertai teigia, kad namų šiltnamiai ir šiltnamiai gali padidinti derlių iš namų ūkio sklypų beveik tris kartus. Reikalingas labai mažai: pagalbinės medžiagos, prieinamos beveik bet kuriame ūkyje, ir troškimas.

Paprasta vykdant dizaino rinkinį. Priklausomai nuo auginamų sėjinukų poreikių ir skaičiaus tokie šiltnamiai gali būti organizuojami tiek pačiame sode, tiek šalia namo, balkono ir net į palangės.

Reikalavimai naminiams mini šiltnamiams sodinukams

Bet kokia šiluma turi būti:

 • Sukurti sodinukus patogiomis sąlygomis, užtikrinti optimalų mikroklimatą, temperatūrą, drėgmę, mitybą ir apšvietimą;
 • Padėkite augalams lengvai prieiti prie augalų priežiūros, laistymo ir rauginimo;
 • Verta atrodyti ir priderinti prie aplinkos ar kraštovaizdžio;
 • Būkite stiprios ir gali atlaikyti daugiau nei vieną augančių augalų ciklą.

Tačiau tai reiškia, kad reikės pastatyti plytų, stiklo arba dabar populiaru polikarbonato kapitalo struktūrą, kuri reikalauja didelių materialinių ir fizinių išlaidų. Tačiau daugelyje sričių bus pakankamai mažos lengvai pastatytos konstrukcijos iš turimų medžiagų.

Mini šiltnamio efektą sukeliančių augalų sėklos su vamzdžių rėmeliu

Jei reikia daug sodinukų, galima pastatyti šiltnamį, sudarytą iš medinio rėmo, skirto pačiai lovai, ir plastikiniams vamzdžiams, iš kurių yra pagaminta viršutinė konstrukcijos dalis. Šiltnamio danga yra padengta plėvele, kuri apsaugo sodinimus nuo šalčio, kritulių ir vėjo, tačiau praleis pakankamai šviesos.

Nuotraukoje mini šiltnamio efektą sukeliančių sodinukų parodytas visas jo sukūrimo procesas nuo svetainės žymėjimo etapo, diegimas medinio rėmo į užbaigtą struktūrą.

plastikinis vamzdis

Kad filmas nepatektų per šaltu oru, jis pritvirtintas prie rėmo, naudojant dvipusę šlifavimo juostelę arba bėgius ir fono nagus. Šiltnamio matmenys gali būti visiškai kitokie, tačiau jo verta ne ilgiau kaip tris metrus.

Savarankiškai sukurta mnitoplitsa statybai sodinukams prasideda nuo klojimo ir lyginimo vietos, kur bus pastatyta konstrukcija, ir plotas yra padengtas tinklu, plėvele ar agrofiber.

Kontūro viduje būtinai turi būti drenažo sluoksnis, po kurio lova užpildoma derlingu dirvožemiu. Tai leis vasarą naudoti didžiulius šiltnamius, kad būtų auginami agurkai, pomidorai ar kiti augalai, kuriems reikalinga pastogė. Vėliau filmas gali būti pakeistas ar papildytas tinkleliu, taigi pakabinti augalai yra palaikomi.

mini šiltnamio efektą sukeliančios galimybės

Yra kelios viršutinės, filmo dalies variantai. Tai gali būti įvairių formų dangteliai arba sulankstomas vainikas, pagamintas iš plėvelės. Kvadratiniai mini šiltnamiai, skirti sodinukams, kerta du plastikinius lankus, ilgi pastatai reikalauja tokių lankų.

Jei nėra plastikinių vamzdžių, lanką galima pagaminti iš stipraus plieno vielos. Tiesa, šis skeletas turėtų būti dažnesnis nei plastikas.

Mikroplokštelinė plėvelė sodinukams

Paprastą šiltnamį be papildomo šildymo galima pagaminti iš rėmų, išjudintų iš medinių sijų ir padengtų storu plėvele ar lakštiniu plastiku. Norint sušilti orą, pakanka pamatyti struktūrą iš rytų į vakarus, ir pageidautina, kad būtų pastatytas stogas.

Norėdami įdiegti šiltnamį, būtina nustatyti matmenis ir paruošti medžiagas:

 • Karkaso ir rėmo skirtingų sekcijų juosta;
 • medienos apsauginė kompozicija
 • tapetai ir įprasti nagai
 • vyriai rėmo tvirtinimui prie rėmo;
 • plėvelę ar ploną plėvelę.

mini šiltnamio efektą sukeliančių filmų

šiltnamiaiŠiltnamio privalumai:

 • Mažos statybos sąnaudos;
 • Ankstyvas augalų auginimas šiltnamyje;
 • Patogus sandėliavimas ir ilgaamžiškumas;
 • Jei reikia, greitai įdiekite ir pakeiskite filmą;
 • Laistymas po dirvožemio drėgmę po lydymosi sniego.

Sėjos šiltnamiuose galima pradėti pirmąjį dešimtmetį balandžio, kai šiltas sienos iš šiaudų briketų ar kita medžiaga, ir naudojamos įstiklintas rėmo, augalai gali būti sodinami kovo mėnesį.

Šiltnamis šalia namo sienos

šiltnamio efektas prieš sienąPritvirtintas prie saulėtoje namo ar kitos konstrukcijos pusės, šiltnamio efektą sukelianti medžiaga bus patikimai apsaugota nuo vėjo ir gaus maksimalų šviesos kiekį, taigi ir šilumą.

Rėmo konstrukcija, taip pat jos aprėptis gali būti bet kokia. O ant pagrindinės sienos galite sustiprinti papildomą lentynėlę, kuri nebus nereikalinga auginant sodinukus mini plokšte.

Šiltnamiai plastikinių butelių sodinukams

mniteplitsa iš plastikinių buteliųJei po karštos vasaros yra pakankamai plastikinių butelių, jie gali būti naudojami kaip statybinė medžiaga originaliai mini šiltnamyje, skirta sodinukams. Ir butelius galima pjaustyti, kaip pavaizduota nuotraukoje, ir jūs galite rinkti sienas iš visų indų.

Šiltnamiai iš langų rėmų

Seni glazūruoti rėmai gali gauti antrą ir labai garbingą gyvenimą, jei jie yra įtraukti į mini šiltnamių sodinukams dizainą, kuris gali būti įvairių formų ir dizaino. Ir su vaizduotę ir tarnauti kaip sodo ar balkono ornamentu.

Miniatiūriniai šiltnamiai sodinukams

Sodininkysliai po sodinukais užima bet kokį laisvą kvadrato dalį, taigi ne paslaptis, kad namuose, dažnai tokiuose entuziastuose, viskas tvirtinama su dėžėmis ir vazonais su augalais.

Gera taupyti erdvę ir užsisakyti žaliosios ekonomikos padės labai miniatiūriniams dizainams. Jis gali būti parengta mini šiltnamyje daigų durpėmis granules, aukštųjų technologijų modelis su specialiu elektriniu šildymu ir automatinio laistymo, bet jūs negalite išleisti pinigus dėl tokių naujovių, ir padaryti panašų statyti čia, namuose.

Kaip padaryti mini-teplichku nuo improvizuoto fondo?

plastikinis konteinerisLengviausias būdas tokiam šiltinimui yra naudoti bet kokius plastikinius konteinerius, kur šiandien tiekiami pyragai ir pusgaminiai, taip pat tinka ir pakuotė iš kiaušinių su skaidraus plastiko dangteliu.

Kaip paprastas mini šiltnamiuose skirtas sėjinukams, gali būti naudojamos durpių tabletės ir kartoninės kiaušinių užpildytos dėžutės, užpildytos maistinėmis medžiagomis, supjaustytos pagal konteinerio dydį.

Jei kiaušinių dėklas yra plastiko, tada, kol prasiskverbs drėgmė pertekliaus prieš užpildant dirvožemį, jis turėtų sudaryti nedideles skylutes dugne.

Durpių tabletes galima pakeisti ir įdėtos, kaip foto, ląstelėse – tuščių kriauklių, įdėklų iš tualetinio popieriaus ritinių arba įprastų laikraščių improvizuotų puodelių. Šie natūralūs augalai auga, šaknų sistema sunaikinama ir nepalieka pėdsakų dirvožemyje.

Mini šiltnamiai iš plastikinių butelių

Yra daug būdų naudoti plastikinius butelius, o iš didelių talpyklų galite pastatyti šiltnamį kelioms sodinukams.

Geriausias būdas tokiam mini šiltnamyje sodinukams yra skaidrus indas, kuris yra supjaustytas taip, kaip parodyta paveikslėlyje, užpildytas drenažo mišiniu ir dirvožemiu, ir kur sodinami sėklos. Siekiant išvengti drėgmės sąstingio, kiekvienas butelis turėtų būti padarytas su dugnomis ant dugno, kad tokį sodrą paduotų dėkle.

Mini šiltnamio efektą sukeliančių dujų iš bokso

mini šiltnamis 200 litrų. statinėseMini šiltnamio efektą sukeliančių sodinukų, bet didelis tūris, bus iš plastiko keptuvėje, jei jame bus padarytos šoninės angos, kurios nekeičia standžiųjų dalių. Aklas iškirpti iš storo plėvelę ir pritvirtinkite dvipusis lipnia juosta arba susegti per baldais ir per išleidimo angą gali būti įvežtos į teplichku apšvietimo fito lempos.

Sodas ant balkono

Jei palangės neapsaugo visų konteinerių su sodinukais, tada galite naudoti balkono plotą, kad sutvarkytumėte šiltnamį. Yra daug tokios struktūros konstrukcijų ir variantų, o originalias nuotraukas iš mini sėklų sodinukams galima rasti net iš lagamino ir iš dėžių iš prarastų arba nereikalingų diskų.

iš lagaminoBalkonas bus tinkamas mini šiltnamiuose, pagaminti iš grindų su plėvelėmis arba spinteliais su stikliniais langais. Šiek tiek šiltnamio efektą sukeliančių stilių iš senų langų rėmai papuošti balkono ar verandos interjerą.

Tačiau reikėtų prisiminti, kad nei kambaryje, nei balkono augalai žiemą ar pavasario laikotarpiu nepakanka šviesos, todėl yra tikri, kad aprūpinti šiltnamių apšvietimo, į dienos šviesą trukmę prie daigai buvo bent 12 – 14 val. Mineralinio vandens sodinukų auginimui geriausios yra specialios nedegančios arba fluorescencinės lempos. Siekiant užtikrinti, kad augalai nebūtų sudeginti, kai saulė išeina, teisingiau yra numatyti apsaugines žaliuzės iš anksto.

Vaizdo įrašas: naminis mini šiltnamio efektas iš arčų