nuplaukite bulvesJaunas bulves mėgsta visi, tiek suaugusieji, tiek vaikai. Tai gana skanus ir sveikas. Kai kurios namų šeimininkės net nešluoda ir virkite su ja, bet ne kiekvienas gali nuspręsti dėl tokio eksperimento.

Norėdami išvalyti keletą kilogramų jaunų bulvių, reikės prakaituoti. Daugelis berniukų rasdavo išeitį. Jie naudoja greito valymo kempinę, nerūdijančią rankinę ir net smėlį. Tačiau gamintojai pasiūlė naudoti daržovių specialų šepetėlį.

mano morkosŠaukštelis daržovėms leidžia greitai išvalyti jaunesnes bulves nuo odos. Be to, toks prietaisas keletą kartų palengvina bet kokių vaisių ir daržovių plovimą.

Naudojant specialų šepetėlį yra gana paprasta. Būtina patrinti daržoves skirtingais srautais iš skirtingų krypčių. Po kelių judesių jaunos bulvės bus švarios. Tada prietaisas tiesiog nuplaunamas vandeniu.

Kinijos šepečiai virtuvėjeBe to, šepečių medžiaga leidžia juos naudoti kaip kaklą. Galite lengvai perkelti bet kokią plokštę karštu indu. Dėl ypatingo prietaiso jo rankose nėra nudegimų.

Daržovių šepečių privalumai:

  1. Paprastumas. Naudojant teptuką nebus jokių sunkumų.
  2. Greitis Per kelias minutes galite išvalyti keletą kilogramų jaunų bulvių.
  3. Universalumas. Daržovių šepetėliui naudojama daugybė būdų.
  4. Saugumas. Šepetis apsaugo jūsų rankas nuo nudegimų.

patogi ir praktiška adaptacijaBet kiek kainuoja toks universalus įrenginys? Interneto parduotuvėse Ukrainoje ir Rusijoje, daržovių teptuką galima įsigyti už 355 rublių. Gana brangus vienam dalykui. Tačiau virtuvėje jums nereikės ne vieno šepetėlio, todėl ši galimybė netinka.daržovių šepetėlis internetinėje parduotuvėje

Tačiau “Aliexpress” svetainėje, daržovių šepetys parduodamas už 44 rublių. Ši kaina tinka šiam įrenginiui. Be to, jis yra kelis kartus mažesnis negu tas, kurį paskelbė vietinis gamintojas. Dėl savo kainos Aliexpress svetainėje galite įsigyti dar 8 daržovių šepečius. Taupymas yra akivaizdus.daržovių šepetėlis

Kinų daržovių šepečių savybės:

  • medžiaga – plastikas;
  • ilgis – 120 cm;
  • spalva – oranžinė, žalia, mėlyna, rožinė.

Norėdami nusipirkti daržovių šepetėlį, naudokite “Aliexpress” svetainę. Kinijos gamintojas siūlo palankią kainą, skirtingai nei vidaus rinkoje. Bet prekių savybės nesiskiria.