Bulgarų iš KinijosKasdieniniame kvalifikuoto meistro gyvenime visada bus 1000 ir 1 atvejis. Dažnai kažką reikia pjaustyti ar šlifuoti. Kietą medžiagą galima apdoroti kampiniu šlifuokliu “Bort BWS-1200U-SR”, kuris yra namų profesionalams. Jei žmogus gali savarankiškai atlikti didelę darbo dalį, tai šeimai tai yra neįkainojamas indėlis. Tačiau geriausias darbuotojas yra tas, kuris laikosi saugos technikos. Deja, tai parašyta savimi pasitikinčių krauju.

Dirbdami su USM, dėvėkite veido apsaugą ar akinius. Laikykite įrankį abiem rankomis, o ne vieną.

Techninės specifikacijos

bulgarų reduktoriusBulgarijos reduktoriaus pajėgumo potencialas žymiai supaprastina darbą. “Bort” modelis aprūpintas galingu 1200 vatų varikliu. Dėl šių savybių, malūnėlis veikia ilgiau ir reikia daugiau laiko perkaisti. Toks įrankio ištvermas leidžia kapitonui greitai pjaustyti arba šlifuoti:

  • mediena;
  • betonas;
  • akmuo;
  • plastikas;
  • metalas.

Šio metodo reduktorius yra kelis kartus didesnis už sėjamosios galią. Bulgarija buvo sukurta specialiai sunkių krovinių gabenimui. Su tokiu energijos atsargu perdirbant kietąsias medžiagas, variklis nevengia degti, o guolis – nutraukti. Dažnai tai vyksta gręžimo metu.

Važiavimas, greitis ir minkštas paleidimas

diskas bulgarųŠioje energijos srityje galima valdyti tik mažus diskus, kurių skersmuo yra iki 125 mm. Didelė įranga, ji tiesiog ne traukia. Reduktorius sukasi veleną iki 11 tūkstančių apsisukimų per minutę (tuščiąja eiga). Dažnai tai įjungiama, kai įstrigo staigiai. Darbe bulgarai iš KinijosTačiau Bulgarijos Bort BWS-1200U-SR yra įdiegta “minkšta” paleidimo funkcija, o tai reiškia, kad diskas palaipsniui atsukamas (srovė ateina tik didėjant greičiui). Vis dėlto nedėkite, nedelsdami pjaunant (jums reikia 5-10 sekundžių), kad pradėtumėte pjovimą, kad nesugadintumėte ausų ar darbinio paviršiaus.

Patikrinkite, ar sklandžiai pradėta buvimo vieta yra tokia: jei įjungiate bulgarus, jis dirba ramiai ir “nešokok” į rankas, tai yra.

Greičio reguliavimas

bulgarų valdymo mygtukasSpeciali sistema, integruota į malūną, yra atsakinga už optimalų šlifavimo diskų greitį. Taigi, kapitonas gali pasirinkti labiausiai palankų greitį skirtingoms veikoms: poliravimui ar šlifavimui. Dėl to apskritimo sukimosi greitis priklauso nuo darbo tipo, o ne nuo apkrovos. Naudinga funkcija yra užrakinti įjungimo / išjungimo mygtuką. asmeninės apsaugos priemonėsKadangi paleidimo mygtukas yra platus, specialistas gali dirbti net su pirštinėmis.

apsauginis dangtelisDirbdami su akmeniu, turite dėvėti apsauginę įrangą, nes tai yra labai nenuspėjama medžiaga. Taip pat reikia apsaugoti savo kvėpavimo organus atliekant šlifavimo darbus.

“Bite BWS-1200U-SR” kampiniu šlifuokliu galite įsigyti svetainėje “AliExpress” tiesiogiai iš Kinijos už 2874 rublių.bulgarų ne Aliexpress Nors įprastose parduotuvėse tai kainuoja daugiau kaip 3200 rublių.Bulgarijos parduotuvė Rusijoje Rusijos interneto parduotuvėse.Bulgarijos internetinėje Rusijos parduotuvėje Ukrainos internetiniuose parduotuvėse.Bulgarijos internetinėse parduotuvėse Ukrainoje