vinysPastaruoju metu vis sunkiau numatyti oras per ateinančias dvi savaites. Mes nesame pasitikėję meteorologais, bet, deja, kitų sodinimo sezono pradžios ženklų nėra.

Staigus šaltis gali lengvai sunaikinti svajones apie ateities derlių, todėl patyrę sodininkai žino kelis patikrintus metodus. Pvz., Papildomų dangų medžiagų naudojimas.

plastikiniai sodo vinysAugalai pagal agrovoloknom “išgyvena” bet kokį šalną. Vasaros gyventojai, kurie nenori organizuoti atskirų mini šiltnamių su spunbondu, dažniausiai tik uždeda medžiagą ant lovos. Šiuo atveju aglomeratai tvirtinami specialiomis plastikinėmis smaigalėmis.

Su tokių “gvazdikų” pagalba labai lengva padaryti skylę, tačiau agrovolokno ar filmas nesulaužys toliau. Pegs paprastai parduodamos pakuotėse – mažiausiai 10 vnt. Interneto parduotuvėse Rusijoje ir Ukrainoje taip pat yra špagų, kuriose yra papildomų spynų ir lynų žiedų.
Smeigtukai į Ukrainos internetinę parduotuvęMedžiaga, iš kurios pagaminti, “gvazdikai” tinka naudoti ištisus metus ir neribotą tinkamumo laiką. Skirtingai nei iš metalo, plastikas nerūdijęs, nei jis nyksta kaip medis. Specialūs pjūviai leidžia jums suspausti smeigtuką reikiamu gyliu. Pakavimas vidaus parduotuvėse kainuos apie 150 rublių.Smeigtukai Rusijos internetinėje parduotuvėje

Panašus produktas yra “AliExpress” svetainėje. Pardavėjai iš Kinijos taip pat siūlo plastikinius kaiščius, skirtus žemės ūkio pluoštui už palyginti žemą kainą. Išoriškai gaminiai yra beveik identiški, vienintelis skirtumas yra tai, kad virve nėra surištas žiedas. Ilgis 15,5 cm.
Šeši “įbrėžimai” ant kiekvieno spaustuko užtikrina saugų įtvirtinimą – medžiaga bus tiesiog grandinama prie žemės, ir net stipriausias vėjo gūsis nepaliks savo augalų be pastogės. 10 produktų rinkinys kainuos šiek tiek daugiau – 190 rublių (įskaitant mokamą pristatymą 45 rublių).

praktinis patikimas tvirtinimasRemiantis apžvalgomis, paskelbta pririšimo kokybė visiškai atitinka tikrovę. Retais atvejais yra problemų su pristatymu, nes aštrios briaunos gali sudaužyti paketus ir pakuotė ateina baisi forma. Apskritai pirkėjai rekomenduoja prekes, tačiau, atsižvelgiant į kainą ir mokamą pristatymą, galite užsisakyti ne mažiau kaip 50 rublių užsisakant į Rusijos internetinę parduotuvę.