Mes valome mandariną peiliu citrusinių vaisių valymuiSu citrusinių vaisių valymu visada būna problemų. Pavyzdžiui, labai sunku pašalinti odą iš oranžinės spalvos, nesukeliant pačios oranžinės spalvos. Nuolat reikia kažkokiu būdu išvilioti, išrasti keletą būdų švelniai valyti vaisius iš žievelės.

Tačiau ši problema išnyksta, jei jūs perkate specialų citrusinių peilį. Tai leidžia jums švelniai nupjauti odą nuo vaisių, nepažeidžiant paties vaisiaus. Dabar net kalkių ir citrinų galima išvalyti taip greitai ir lengvai, kaip įprasti mandarinai.

praktinis ir paprastas peilio naudojimasCitrusinių peilių naudojimas yra pakankamai paprastas. Reikia pritaisyti nykštį specialiu žiedu ant peilio. Ir aptarnaujanti dalis turėtų švelniai nupjauti odą. Mažas peilio dydis neleidžia įsiskverbti per giliai, todėl vaisiai išliks nepakitę. Būtina atlikti keletą pjūvių, ir tada tiesiog nuvalykite vaisius, kaip ir mandarinų ančiai.

mes valome mandariną greitai ir lengvaiCitrusinių peilių privalumai:

  1. Paprastumas. Keli paprasti judesiai – ir apelsinas nulupamas.
  2. Greitis Po poros minučių galite išvalyti keletą apelsinų.
  3. Universalumas. Peilis tinka visiems citrusinių vaisių produktams.
  4. Švarumas. Po naudojimo tiesiog valykite peilį.
  5. Kompaktiškumas. Citriaus peilis nereikalauja per daug laiko.
  6. Saugumas. Peilio taškas pagamintas iš plastiko ir skirtas tik citrusinių vaisių žievėi, todėl jiems sunku sužeisti.
  7. Tinkamas dydis. Dėl didelio žiedo dydžio, kurį turėtumėte laikyti peilią, šį prietaisą gali naudoti visa šeima.

peiliu citrusinių vaisių valymui internetinėje parduotuvėjeKaip matote, kiekvienoje virtuvėje turi būti citrusinių peilių. Tačiau kiek kainuoja ši adaptacija? Interneto parduotuvėse Ukrainoje ir Rusijoje citrusinių vaisių peilis kainuoja 90 rublių. Gana žema kaina.

Aliexpress citrusinių vaisių valymo peilisBet svetainėje Alixpress tas pats produktas kainuoja tik 23 rublius. Dėl šios sumos tikrai verta pirkti šį įrenginį. Galų gale, tai tikrai reikės virtuvėje.

citrusinių vaisių peilio įtaisasKinijos peilio citrusams charakteristikos:

  • medžiaga – plastikas;
  • spalva – balta.

Kaip matote, citrusinių peilių yra naudingas prietaisas, kuris ant lentynos nebus surinkęs dulkių. Tačiau geriau pirkti tik tiesiogiai iš Kinijos gamintojo. Galų gale, jo kaina yra daug mažesnė už sumą, kurią nurodė vietinis gamintojas. Tuo pačiu metu prekių savybės visiškai nesiskiria.