arbatos arbatos filtrasArbata yra skanus ir sveikas gėrimas. Tačiau daugelis iš jo atsisako naudoti kavą, nes nuolat plaukiojantys arbatos lapai tiesiog erzina. Dėl jų praktiškai neįmanoma mėgautis šiuo skanu ir kvepiančiu gėrimu. Tačiau tai yra labai paprasta išspręsti šią problemą: reikia įsigyti arbatžolės kepimo filtrą.

Arbatos puodelis arbatui Mr.Tea yra mažojo žmogaus figūra. Jis susideda iš dviejų pusių: vienas iš jų yra prijungtas prie puodelio, o antrame – arbatos lapai. Jo rankos yra išlenktos ypatingu būdu, kuris leidžia tvirtai tvirtinti mažąjį žmogų ant puodelio. Iš šono, atrodo, kad jis tiesiog pasiima karštą vonią.

originalus arbatos filtrasSietas padengia nedideles skylutes, kad net mažiausi arbatos lapai neapsaugotų nuo skanių gėrimų.

Naudokite “Mr.Tea” arbatos užpilti dangtelį yra gana paprasta. Būtina užpildyti arbatos lapus vienoje mažojo žmogaus dalyje, sujungti puses ir užtaisyti dangtelį ant puodelio. Po to galite pridėti vandens. Kai iškepta arbata, galite gauti mažą žmogų iš puodelio.

naudojimo taisyklės arbatos filtrasArbatos geriamojo filtro pranašumai:

  1. Paprastumas. Mažo žmogaus formos juostą labai lengva naudoti.
  2. Kompaktiškumas. Kadangi sietas yra labai mažas, tai neužims daug vietos.
  3. Švarumas. Norėdami išvalyti filtrą, tiesiog jį nuplaukite vandeniu. Be to, jis puikiai valomas indaplovėje.
  4. Individualus dizainas. Su tokiu neįprastiniu sietu norite vėl ir vėl gerti arbatą.

paruoškite arbatą sietinukeArbatos “Mr. Tea” arbatos stiprintuvas turėtų būti skirtas kiekvienam šio kvepiančio ir skanu gėrimo mylėtojui. Bet kiek tai kainuoja? Ukrainos ir Rusijos internetiniuose parduotuvėse šį produktą galima įsigyti už 490 rublių. Kaina nėra mažiausia tokio produkto.Arbatos filtras internetinėje parduotuvėje

Tačiau “Aliexpress” svetainėje arbatos filtras “Mr.Tea” gali būti įsigytas tik už 80 rublių. Ši kaina yra beveik 6 mažesnė už kainą, kurią nurodė šalies gamintojas.Aliexpress arbatos filtras

Arbatos alaus darymo charakteristikos Mr.Tea:

  • medžiaga – silikonas;
  • aukštis – 12 cm;
  • spalva – pilka ir balta.

produktas lengvai valomasTaigi, arbatpinigius Mr.Tea turėtų užsakyti tik tiesiogiai iš Kinijos gamintojo. Priešingu atveju turėsime pernelyg pervesti, nors Kinijos ir vietinių produktų savybės yra visiškai kitokios.