sodo pirštinės su nagaisSodo pirštinės su nagais yra unikalios pirštinės, padedančios atlikti nedidelį darbą be jokių įrankių. Viena pirštinių pora yra 4 nagų formos plastiko. Jie yra aštrūs, todėl jūs galite kasti, atsikratyti ir net auginti augalus be daug pastangų. Be to, jų pagalba galite grikioti piktžoles ir išvalyti dirvožemį iš įvairių šiukšlių.

patogios praktinės pirštinėsPirštinės su nagais bus naudingos kiekvienam sodininkui sodinimo sezono metu. Dabar jums nereikia kasti žemės, skylėti, kasti lovos. Tai paprasta – padaryti skylę su nagais ir įdėti sėklą. Ir išvalyti nešvarumų pirštines, jums tiesiog reikia nuplauti vandeniu.

pora su guma pirštines su nagaisPirštinių su nagais privalumai:

  1. Ilgaamžiškumas. Pirštinės yra pagamintos iš puikios medžiagos. Jie tarnauja sodininkui kelis sezonus.
  2. Atsparus vandeniui. Dabar nebijokite dirbti drėgnoje dirvoje.
  3. Universalumas. 4 patarimai vaidina daugelį sodo įrankių.
  4. Tinkamas dydis. Pirštines su nagais gali naudoti visi šeimos nariai. Dėl elastinės juostelės jie imasi bet kokios rankos formos ir puikiai sėdės ant jo.
  5. Apsauga. Pirštinės neleidžia nešvarumai įsiskverbti į vidų.

Dabar jūs neturite kasti į žemę rankomis įprastomis pirštinėmis, kurios bet kuriuo momentu gali būti suplėgtos. Ir mažam darbui jums nereikia jokių įrankių. Viskas gali būti patogūs patarimai.

Bet tokios pirštinės turi vieną minusą: jie tinka tik gerbėjams. Faktas yra tas, kad patarimai yra tik vienoje pirštinėje ir dažniausiai dešinėje pusėje. Deja, bet kairės pusės nepatogu naudotis tokiomis pirštinėmis.

Tačiau kyla pagrindinis klausimas: kiek šios pirštinės?

internetinės parduotuvės pirštinėsRusijos ir Ukrainos parduotuvėse pirštines su nagais galima nusipirkti už 248 rublių.

Bet Alyekspress vienai porai kainuos 113 rublių. Kinijos gamintojas parduoda pirštines 100 rublių pigiau nei vidaus rinkoje. Ir kokybė yra ta pati.

Produkto savybės su “Aliexpress”:

  • pirštinių medžiaga – guma ir poliesteris;
  • purkštukų medžiaga – plastikas;
  • spalva – žalias pirštines ir juodas nagus;
  • kiekis – 2 pirštinės ir 4 purkštukai;
  • dydis – universalus.

Related  Papuoškite savo sode neįprastą kėdę – šviesą kubą su “Aliexpress”

Taigi, kataloguose “Aliexpress” yra daug naudingiau užsisakyti pora pirštinių su nagais. Be to, visada yra nuolaidų sistema, dėl kurios galite nusipirkti pirštines už pigesnę kainą.