gsm sistemaKartu su priemiesčio zonos apdaila ir išdėstymu nereikėtų pamiršti ir užtikrinti teritorijos saugumą. Integruota apsaugos sistema padės tvarkyti signalus su GSM įspėjimais. Kokie yra tokios sistemos privalumai ir kur galima įsigyti labiausiai palankiomis sąlygomis?

produktas parduotuvėjeVietos internetinėse parduotuvėse tokio tipo signalizacija (su nuotoliniais ir momentiniais perspėjimais) yra viena iš brangiausių. Pvz., “CIS” parduotuvėje populiarus GSM signalas yra apie 10 500 rublių.

Signalai padeda jums sukurti aukštesnį saugumo lygį sau ir savo artimiesiems. Be to, jums nereikės nerimauti dėl viso kotedžo turto būklės nesant jūsų. Pigesni ir tuo pačiu metu “Alyexpress” gali įsigyti efektyvių prietaisų.aliexpress prekės

GSM sistemos esmė yra ta, kad vartotojas gali įterpti į prietaiso SIM kortelę ir konfigūruoti pranešimus apie visus bandymus įsiskverbti į svetainę tiesiai į jūsų telefoną. Šiame prietaiso modelyje galite užpildyti iki trijų telefonų numerių, kurie gaus pranešimus. Be to, prietaisas turi balso perspėjimo funkciją (rusiškai).

Į komplektą įeina:

  • išsami instrukcija rusų kalba;
  • Belaidis nuotolinis valdymas (su keturiais mygtukais ir antena);
  • maitinimo šaltinis;
  • papildoma grupė;
  • durų arba lango atidarymo jutiklis (priklausomai nuo įrenginio montavimo vietos) – veikia iš piršto akumuliatoriaus;
  • pavojaus signalas yra tūrinis garsiakalbis su jungtimi prie kitų įrenginių;
  • detektorius su antena;
  • pati sistema su GSM pranešimu.

Apsaugos sistemos korpuso turinys:kūno turinys

Be to, vartotojas turi galimybę reguliuoti detektoriaus kryptį mažu vairasvirte prietaiso valdymo skydelyje.

Signalizacijos valdymo pulto išvaizda:valdymo pultas

Šio prietaiso kaina iš Kinijos gamintojo yra 2 115 rublių. Apsaugos sistema gali stabiliai dirbti temperatūroje nuo -10 iki +40 laipsnių Celsijaus. Jei tai yra lietaus oras, išardykite prietaisą, kad nesusidarytumėte.jutikliai

Peržiūra iš pirkėjo pateikiama išsami produkto apžvalga ir jo veikimo principas: