gsm signalizacija duotiPrieš perkant priemiesčio nekilnojamąjį turtą, atkreipiame dėmesį į daugelį veiksnių. Patogi prieiga, infrastruktūros prieinamumas netoli kaimo ir, žinoma, arti gamtos. Pavargę nuo metropolijos, žmonės svajoja pabudyti dainuoti paukščius, kvėpuoti grynu oru ir rinkti grybus vasaros sezono pabaigoje. Tačiau visi šie palaiminimai rodo privatumą – todėl verta atidžiau išnagrinėti saugumo klausimą.

Netgi labiausiai budrūs apsauginiai šunys neapsaugos jūsų turto, jei kaimas yra šalia miško. Signalizacijos sistemos įrengimas neleis pažeisti privačių sienų ribų ne tik vasarą, bet ir žiemą, kai dauguma vasaros gyventojų perkelia į miesto apartamentus.

signalizacija su durimis ir judesio jutikliuNeseniai populiarėja GSM signalai. Ši sistema siunčia pavojaus signalą į mobilųjį telefoną arba iškart į apsaugos skydelį. Rusijos interneto parduotuvėse, įrangos kaina – nuo 3990 rublių ir daugiau. Brangesnis GSM Signalizacija galės pranešti ne tik skverbtis į privačią nuosavybę, bet ir apie energijos tiekimo nutraukimus, nutekėjimo ir dūmų. Kai kuriuose modeliuose įrengta nuotraukų ir vaizdo įrašymo sistema.GSM signalizacija

GSM signalizacija yra suderinama su bet kuriuo komunikacijos operatoriumi. Įsilaužimo atveju skamba sirena, o savininko telefonas gauna tekstinį pranešimą ir skambutį.

Standartinėje pakuotėje yra:

  • pagrindinis signalizavimo įrenginys;
  • nuotolinio valdymo pultas (2vnt);
  • maitinimo tinklo adapteris (220 V);
  • viela sirena;
  • atviras langas / durys bevielis;
  • baterija (autonominis maitinimas 5 valandas);
  • infraraudonojo judesio jutiklis.

aliexpress nustatytas signalasGSM signalizacija – brangi įranga, bet būtina priemiesčio nekilnojamojo turto. Mažai sutaupyti pirkti atostogautojų gali svetainėje AliExpress, kuris pateikia didžiulį pasirinkimą elektroninių prietaisų ir prietaisų. Priklausomai nuo jutiklių langų ir durų, judesio detektorių ir nuotolinio valdymo skaičiaus, signalizacijos rinkinys yra nuo 1918 iki 3850 rublių rublių.

signalizacija su sensoriaisPagal signalų nustatymą, atsižvelgiant į atsiliepimus, nereikia specialių įgūdžių. Pardavėjai atsižvelgia į pageidavimus ir siunčia rusiškai konfigūruotą įrangą bei dabartinį vartotojo vadovą. Visi jutikliai veikia tinkamai, o sirenos garsas yra pakankamai garsas, kad išgąsdintų nepageidaujamus svečius.

signalizacijos valdymo pultasIšskyrus kai kuriuos niuansus, įranga veikia tinkamai. Kalbant apie trūkumus, tai ne visi pirkėjai, kaip balso instrukcijas įvesdami saugos kodą – rinktus skaitmenys yra pakankamai stiprus, ir nepažįstamieji vis dar gali juos išgirsti. Norėdami išjungti šią parinktį, susisiekite su pardavėju. Be to, gamintojas pataria įdiegti “Android” ir “iOS” programas, tačiau sunku rasti jų užduotis.

Nėra informacijos apie temperatūros režimą, tačiau kai kurie pirkėjai jau patikrino jutiklius žiemą – minusinė temperatūra į įrangą iš Vidurinės Karalystės nėra baisi.