tapeners taikymasTapener – vienas iš labiausiai reikalingų sodo įrenginių. Jis skirtas augalų vainikas (dažniausiai pomidorams, vynuogėms, agurkams ir kt.).

Pirkdami šį produktą Rusijoje, Ukraina yra gana brangi. Kaina gali svyruoti nuo 3 iki 6 tūkst. Rublių.

Dėl didelės kainos dauguma šiuolaikinių sodininkų nori pirkti prekes už mažesnę kainą iš Kinijos gamintojo. Bet ar tokia tapenker pakankamai gera?

aliexpress taperVisais žinomais “Aliexpress” produkcijos kaina yra 1 442 rubliai. Produkto specifikacija:

  • matmuo: 31 * 10 cm (aukštis * plotis);
  • gamybos medžiaga: nerūdijantis plienas ir PVC;
  • spalva: mėlyna, geltona, raudona.

greitas apatinis trikotažasŠis įrankis leidžia jums atlikti trikotažo procesą tris kartus greičiau nei įprastai. Tapener universalus naudojimas: tinka auginti augalams, o jūsų sodo aukštesni augalai.

Nepaisant to, kad prekių kainos iš Kinijos yra daugiau nei du kartus mažesnės nei įprasta rinkos kaina, kokybė yra ne mažesnė. Abu gaminiai pagaminti iš metalo ir PVC.

saugus tvirtinimasAkseleratoriaus metu specialioji “tapenera” struktūra nepažeidžia augalų. Šis prietaisas turėtų būti naudojamas kartu su ryškiais spalvotais juostelėmis, pagamintomis iš PVC. Taip pat galite naudoti popieriaus juostas.

kūginė konstrukcijaKinijos gamintojo “tapenera” rinkinys apima tik vieną juostos ritinį. Daugiau sienų galima įsigyti iš pardavėjo atskirai. Kadangi juostelių dydis yra universalus, ateityje jį galite nusipirkti specializuotose jūsų miesto parduotuvėse. Vidutinė pakavimo juostelių kaina tapenkeriui (10 sruogų) yra 600 rublių.

Vaizdas parodo išsamesnį produkto aprašymą ir produkto naudojimo patirtį: