CCTV 2 fotoaparataiPriemiesčio zonos saugumas yra pirmas rūpestis savininkams, kurie labai dažnai neturi galimybės aplankyti namus. Be to, įdėdami fotoaparatus, visada galite pamatyti, kas vyksta svetainėje ar kambaryje realiuoju laiku.

Visa videokameros kamerų sistemos įdiegimas nėra brangus procesas. Kaip taisyklė, įrangos užsakymas Rusijoje jums kainuoja nuo 8500 iki 50 000 rublių, priklausomai nuo techninių charakteristikų ir sistemos ypatybių.produktas svetainėje zodikamJei norite sutaupyti daug pinigų, bet pirkite aukščiausios kokybės prekes, atidžiau pažvelkite į Kinijos vaizdo stebėjimo sistemų pardavėjus svetainėje “Aliexpress”. Dėl to, kad produktas yra parduodamas tiesiogiai iš gamintojo, jis turi demokratinę vertę. Pavyzdžiui, yra dvi puikios vaizdo stebėjimo sistemų versijos: dvi ar keturi fotoaparatai.

Prekių su dviem fotoaparatais užbaigimasdviejų kamerų sistema iš Kinijos

Komplektuojamas su keturiais fotoaparataisketurių kamerų sistema iš Kinijos

Fotoaparatai leidžia įrašyti vaizdo įrašą realiuoju laiku, kaip 1080p. Dėl to, jei reikia, galite matyti net mažiausias nuotraukoje esančias detales. Vartotojai gali pritaikyti išsaugojimo būdą ir pačių vaizdo įrašų formatą.

stebėjimo kameraSistemos įdiegimas yra gana paprastas, komplektas apima išsamias montavimo ir naudojimo instrukcijas rusiškai.

Dviejų fotoaparatų sistemos kaina yra 5660 rublių, o keturiems fotoaparatams – 6 659 rubliai. Kainos pateikiamos išskyrus pristatymo į Rusiją kainą (apytikrė kaina yra 1500 rublių).

valdymo sistemaGalite stebėti šiuos fotoaparatus tiesiai iš savo išmaniojo telefono. Norėdami tai padaryti, turite įdiegti papildomą programinę įrangą ir prisijungti prie vaizdo stebėjimo sistemos naudodami “Bluetooth” technologiją. Visi programos įdiegimui reikalingi komplektai.

“Windows Phone” fotoaparatus galima valdyti iš “Apple” produktų, “Android” išmaniųjų telefonų ar įrenginių. Be to, vaizdo stebėjimo sistema turi šias funkcijas:

  • vartotojo pranešimo funkcija;
  • vaizdo kompresija – H.264;
  • prietaiso nuotolinio valdymo pulto buvimas.

Vieno iš vaizdo stebėjimo sistemos pirkėjų išsami vaizdo įrašo peržiūra: