rankinis laistymasMiesto apartamentuose dažnai galite rasti “protingą namą” sistemą. Apšvietimas, vaizdo stebėjimas, elektra ir klimatas – tai daugybė funkcijų, kurios daro jūsų gyvenimą patogesnį.

Vietoje, priešingai, viskas turi būti padaryta rankiniu būdu. Deja, ekspertai dar nepateikė prietaisų automatiškai apdoroti lovos nuo piktžolių ar derliaus nuėmimo, tačiau kažkas rusiškų internetinių parduotuvių vis dar galima rasti.

Jei jums yra nuobodu su plastikiniais laistymo skardais ir visada suardytomis žarnomis, galvokite apie įdiegimą laistymo sistemą. Jūsų pagrindinis padėjėjas bus automatinis vandens tiekimo valdytojas. Šiltnamiai, lovos, šiltnamiai ir vejos – toks valdiklis yra būtinas priemiesčio teritorijoje.laistymo laikmatis internetinėje parduotuvėje

Daug “šešių hektarų” savininkų kelionės į daką yra susiję tik su darbu namuose ir svetainėje, todėl karštas vasaros vakaras yra paskutinis dalykas, kurį norite laistyti augalus. Laikmatis tinka visų tipų žarnoms, vedančioms į sodo purkštuvą ar laistomąją drėkinimo sistemą.

automatinis laistymasPrietaisas veikia esant slėgiui nuo 0 iki 6 barų ir svorio srauto. Savo laistymo programą galite nustatyti savaitę – iki dešimties kartų per dieną, drėkinimo trukmė – iki 12 valandų. Iš vidaus internetinių parduotuvių valdytojo kaina – nuo 1500 rublių. Gamintojas rekomenduoja naudoti prietaisą tik vietinėje aplinkoje.

automatinis laistymo laikmatisNe paslaptis, kad dauguma prekių yra Kinijos kilmės. Laistymo automatinis laikmatis nebuvo išimtis, todėl ieškant pelningų pasiūlymų pirkėjai atvyksta į AliExpress svetainę. Tarptautinėje platformoje produktą iš tikrųjų galima įsigyti du kartus pigiau – apie 700 rublių.

Aliexpress laistymo laikmatisNeperšlampamas korpusas yra papildomas dangtelis. Priekiniame skydelyje yra LCD ekranas, baterijų skyrius (tipas AAA) ir valdymo mygtukai. Atsiliepimai patvirtina prietaiso kokybę. Laikmatis įsijungia nustatytu laiku ir leidžia daug lengviau prižiūrėti vasarnamio plotą. Be to, klientai teigia, kad reikia atidaryti vožtuvą nedideliu slėgiu – tai reiškia, kad informacija apie darbą gravitacijoje ar slėgyje 0 yra neteisinga.

prietaisaiKomplekte yra instrukcija anglų kalba, tačiau valdytojo konfigūracija trunka šiek tiek laiko.

Apžvalgos komentarai taip pat yra susiję su bloga prekių pakuote ir nepatogu baterijos skyriaus vieta.