pečivo z ovocného pečivaDomáce pečivo z ovocného pečiva nie je najjednoduchšie a najrýchlejšie jedlo. Samozrejme, môžete si kúpiť pripravené cesto v každom obchode s potravinami, ale potom to nebude tak chutné, ako keby ste to urobili sami. Hlavnou vecou je dodržiavať vzorec a v každom štádiu nepočuť. Zloženie bude trvať trochu. Pripravte toto cesto na dvoch miestach.

Pre prvú časť testu budete potrebovať:

 • 200 gramov margarínu;
 • 2/3 šálky múky.

Za druhé:

 • 2 šálky múky;
 • 1 vajce;
 • ¼ citrónovej šťavy;
 • štipku soli.

spôsob prípravy pečivového cestaAko variť:

 1. V prvej časti testu musíte vytiahnuť margarín z chladničky a nechať ho trochu zahriať, potom jemne rozrezať a zmiešať s múkou. Blind loptu a odložiť.
 2. Teraz musíte pripraviť druhú časť. V samostatnej miske premiešajte múku, soľ a citrónovú šťavu.
 3. Porazte vajcia a 2/3 šálky vriacej vody, nalejte do múky. Dobre rozložte svoje ruky, môžete pridať múku, ak sa stane tenká, hlavnou vecou nie je preháňať ju a nerobiť príliš strmý, inak bude pečenie ťažké.
 4. Obe časti cesta by sa nemali riediť obdĺžnikom. Na prvej časti umiestnite druhú bližšiu k jednej z okrajov, aby ste ju mohli obaliť v obálke. Najprv zabaľte najbližší okraj, potom po stranách a nakoniec pokryte zvyšok.zložte cesto s obálkou a chladom
 5. Vložte obal z cesta na tanier a vložte do chladničky po dobu pol hodiny, zakryte ho ničím.
 6. Zložte cesto, aby ste ho mohli opäť prevrátiť obálkou, a potom znova v chladničke po dobu pol hodiny, celý tento postup sa musí trikrát zopakovať. Potom môžete začať pečať.

Varianty toho, čo sa dá pripraviť z ovocného pečiva, nemožno počítať: koláče, sušienky, koláče, pečivo, buchty a dokonca chebureks.

Cesto môže byť skladované v mrazničke dva týždne, jednoducho ho zabalte do vaku alebo do potravinového filmu. Pred varením trvá 1,5 až 2 hodiny, kým sa rozmrazí. Nižšie sú najpopulárnejšie receptúry na pečenie z fúkaného pečiva s fotografiami.

Puffové pečivo s hotovým fritovaným pečivom

oblátky so syromBude to potrebné: hotové cesto, akýkoľvek druh syra (je lepšie použiť ten, ktorý je ľahšie rezať) a trochu rastlinného oleja.

Related  Recepty na šalát s avokádom

Formujeme pušky:

 1. Cesto odrežte do obdĺžnikov, každá o 10 až 12 centimetrov, polovica z nich vytvára štrbiny.
 2. Pre jednu polovicu (celé) položte malý kúsok syra a zakryte ho skúškou s otvormi, urobte hrany a olejom. Opakujte s celým testom.štádiá prípravy oblátok so syrom
 3. Zakryte panvicu papierom na pečenie, položte na ňu nabubrá, aby sa nedotýkali, varte pol hodiny v rúre pri teplote 180 ° C.

Puff pasties

bavlnené pastyĎalším lahodným kusom oblátkového pečiva sú koláče. Produkty potrebujú trochu: libra cesta, toľko kuracieho filé, jednu cibuľu a korenie, soľ na chuť.

Vytvárame koláče:

 1. Cesto nevytočí viac ako pol centimetra, rozrezáva sa pohár alebo pohár hrnčeka.
 2. Mäso nakrájame na malé kocky, nakrájame na cibuľu a smažeme ich spolu na malom množstve masla.varenie pečivo
 3. Naplňte cesto cestom, štetnite hrnčeky okolo okrajov.
 4. Pečeme v rúre pri teplote 20 ° C počas dvadsiatich minút.

Šálky “Rosochki”

búrky ružiceNa slávnostný stôl môžete tiež urobiť niečo z baflového pečiva, napríklad obruby “Rosochky”. Pre 3 až 4 porcie je potrebné zobrať 250 gramov cesta, 200 ml vody, 2 jablká a 3 lyžice. lyžice cukru.

Robíme ruže:

 1. Jemne vyveďte cesto, nakrájajte na pásy (3 cm široké, 15 dlhé)
 2. Jablká by mali byť čistené a nibované tenkými plátmi, ktoré nemajú hrúbku viac ako dva milimetre.jemne nakrájané jablká
 3. Prineste vodu do varu s cukrom, varte do nej na tri minúty, plátky jablka.
 4. Vložte ovocie na cesto tak, aby sa mierne vyčnievali z jedného okraja, potom rolujte každý prúžok do čistej ruže a upevnite ho pomocou špáradlá.roztierajte jablká na pásy cesta
 5. Pečte pol hodiny pri 200 ° C.pečieme rozety

Trubky “Trubochki”

slamky z ovocného pečivaExistuje mnoho receptov na pečivo, jeden z nich “Trubky”, najmä ako deti. V zozname zložiek; 0,5 kg cesta, 0,5 lyžičky kyseliny citrónovej, 75 ml vody, 230 g cukru a 2 bielkoviny. Ak chcete vytvoriť tvar, potrebujete kovové kužele na pečenie, ak nie sú žiadne, potom môžete urobiť kartón a zabaliť ho potravinovým filmom.

Related  Recepty kompótov z nebeských jabĺk

štádií vačkových kanálikovTvoríme rúrky:

 1. Piesky na cesto odrežte o hrúbku pol centimetra a navinú sa nad každý kužeľ. Vložte do rúry 10 minút pri teplote 220 ° C.
 2. Cukor nalejte vriacej vode a miešajte až do úplného rozpustenia, pridajte kyselinu citrónovú a varte na nízkej teplote až do vytvorenia bublín na dne.
 3. Bielkoviny sa prebublávajú, púšťajú sa do nich cukrový sirup a miešajú sa po dobu 15 minút, potom sa nalejú do chladených tubulov.

Hot Dogs

horúcich psov z pečivoZ neobvyklých receptov pečiva vyrobeného z baflového pečiva sú v hotovosti horúce psy. Na varenie si vezmite 0,4 kg cesta, 6 párkov, 100 gramov syra, vajce a korenia podľa vkusu.

fázy varenia horúcich psovVarenie horúcich psov:

 1. Cesto sa zvyčajne rozvinie a nakrája na pásy.
 2. Každý pás je potiahnutý omáčkou (môžete použiť ľubovoľný, vrátane obyčajného kečupu), posypeme korením a syrom.
 3. Každá klobása zabaliť pás pása, položiť ho na plech na pečenie a mastnúť s rozbitým vajcom.
 4. Varíme v rúre 20 minút pri teplote 180 ° C.

Koláče na pivo

aromatické koláče na pivoV prípade opojných nápojov existuje niekoľko dobrých receptov z pečeného cesta kvasníc. Napríklad pre koláče budete potrebovať:

 • 400 gramov syra;
 • paradajka;
 • vajec;
 • olivy;
 • 100 gramov salámu;
 • 100 g syra.

etapy prípravy koláčovVytvárame koláče:

 1. Rolť cesto, nakrájame na štvorce.
 2. Mixte strúhaný syr, nakrájané varené vajce, plátky salámu a čierne olivy.
 3. Naplňte náplň do štvorcov z cesta, zakryte okraje a pečieme, až kým zlatá kôrka neklesne na teplotu 200 ° C.

Cookies «Ushki»

sladké uši z bavlneného pečivaJe nepravdepodobné, že tam bude osoba, ktorá nikdy nezískala takýto cookie, a to je v skutočnosti aj pečivo vyrobené z baflového pečiva, ktoré si môžete ľahko pripraviť sami. Trvalo by to len cukor, škorica a libra cesta.

Varenie uší:

 1. Cestu vykladajte tak, aby jeho hrúbka nepresiahla polovicu centimetra.rozložte cesto
 2. Posypeme cukrom a škoricou. Rolovať kotúč až na stred prvý okraj a potom druhý. Jemne nakrájajte výsledný dvojitý kotúč. Vložte do rúry 20 minút pri teplote 200 ° C.tvarovanie uší

Related  Zber cesnaku na zimu

Rýchle a jednoduché recepty z fúkania – video