pečené v kaporni so zeleninouNa slávnostnom stole by mala byť aspoň jedna miska. Kapr, pečený v rúre – je krásny, rýchly a bohatý. Lemonové plátky, vložené do zárezov, pripomínajú hosťom majestátne horské pásma Kaukazu. Chrumkavá kôrka s jemnými a šťavnatými filé sa stane vrcholom blaženosti pre gurmánov, ale kosti ich vrátia späť do reality. Po takom jedle budú všetci spokojní. Nakoniec mnohí uznajú, že v kaprovke nie je varené žiadne pekné jedlo. Ak chcete získať taký plnohodnotný dom, mali by ste vynaložiť veľa úsilia. Najskôr je potrebné rozhodnúť, ktoré prílohy a omáčka / marináda budú vhodné, a až potom postupovať k úlohe. Takže hosteska bude musieť stráviť pol hodiny alebo dve hodiny na prípravu.

my čistíme kaporPlutvy, žiabre a oči by sa mali opatrne odstrániť. Ak sa ryba udržiava vo vriacej vode po dobu 30 sekúnd a potom sa opláchne pod tečúcou vodou, váhy sa dajú ľahko odstrániť pomocou lyžice alebo noža.

Starobylé sochárstvo

kapor v rúreČím je misa väčšia, tým viac sa zobrazí na stole. Podáva sa na dlhých oválnych platniach zdobiacich petržlenmi, paradajkami alebo mrkvou. Technológia ako pečať kapor v rúre úplne, každá žena by mala vedieť. Muži bláznivě milujú rybolov, ale ešte viac milujú ženy, ktoré vedia správne pripraviť svoju korisť. Bez pokynov krok za krokom v tejto veci nemôžete urobiť. prísadyManžel / manželka potrebuje:

 • zahrejte rúru na 200 stupňov;
 • Vezmite dve žiarovky, zelené, jatočné telá 1,5 kg, maslo, cesnak, paradajková pasta, pohár vody a korenia;
 • vyčistite ryby, vyčistite soľ dovnútra a von, potom nechajte stáť pol hodiny;vyčistiť ryby
 • namazať ho rastlinným olejom, urobiť hlboké rezy a potom ho vložiť na plech na pečenie pokrytý fóliou;
 • dajte cibuľu rezané cibuľky spolu s nakrájaným cesnakom;zložte ingrediencie do fólie
 • Príprava rajčiakovej omáčky: 30 g pasty na rozpustenie s vodou (2-3 kusy lyžice);variť omáčku
 • Výsledná marináda je položená na zelenine, pridáva pepřový hrášok s bobkovým lístkom a posiela pečené;nalejte marinády na ryby
 • na hodinu na vodu misku s džúsom, ktoré budú zhromaždené v miskách;naliať rybiu omáčku
 • nakrájané / roztrhané petržlenové listy na zdobenie kapra, pečené v rúre.nakrájanú petržlenovú vňať

Pred prezentáciou by ste mali odstrániť vavrínovú listinu, ako aj kúsky cesnaku. V pripravenej forme nie sú chutné, pretože dali všetkým svojim šťavám zvyšok výrobkov. Vôňa bahna sa odstraňuje bylinami, ktoré sú plnené bruchom. Biela mletá paprika v kombinácii s takýmito výrobkami poskytuje jedinečnú chuť a vôňu.slúži s pokropmi zelených

K takýmto carským pokrmom je potrebné podávať varenú zeleninu, ako aj plátky bieleho, ale nie čierneho chleba. Má výraznú chuť, takže bude dominovať “kráľovi” večere. Nádherná príloha bola vždy považovaná za drobnú ryžu, varenú so strúhanou mrkvou. Taká reliéfna “vankúš” obilnín bude úžasným zázemím pre jedlo.

kaporová náplň s citrónomV inom receptúre pečeného v kapačke je majiteľ ponúknutý, aby vložil do výrezov lístky citróna. V kyslom prostredí sa každé mäso stáva jemnejšou a šťavnatou. Ďalší kuchári radi používajú rukáv namiesto fólie. Ak chcete vytvoriť zlatú kôru, mali by sa roztrhnúť 20 minút pred jej pripravenosťou.

Plynové pece majú iný dizajn, takže výrobky často horia. Ak je miska s vodou umiestnená pod plech na pečenie, je možné sa jej vyhnúť.

Posteľ z kyslej smotany

pečené v kyslej smotaneMliečne výrobky sa používajú ako marináda, aby vytvorili príjemné chuťové pozadie. Hoci hlavnou úlohou je plnenie misky s jemnou omáčkou, mnohí venujú osobitnú pozornosť plneniu kaprov pečených v kyslej smotane. Čerstvé huby spočiatku doplnia túto chuťovú kompozíciu a pevný roztavený syr nezanechá ľahostajný ani náročných gurmánov. Niektoré predpečené jatočné telá tvoria zlatú kôru. A počas tejto doby musí mačka mať čas:

 • zriediť 2 lyžičky sójovej omáčky v dvoch polievkových lyžiach. l. kyslá smotana;variť omáčku
 • sezóny cestoviny soľou, mleté ​​korenie a štipka koriandra;pridajte korenie
 • omráčte bohato omáčku s rybami a vytvorte vnútornú vrstvu s hrúbkou 0,5 cm;mastný kapor s omáčkou
 • veľké krúžky nakrájame na žiarovku, papriku, rajčiaky (cherry), rošte koreň celeru a posypeme prísadami s korením, ktoré sú uvedené vyššie;nakrájame zeleninu
 • stuff brucho so zeleninou, pridať niekoľko vavrínových listov;Nakrájajte ryby so zeleninou
 • urobte 3-5 rezov, vložte do nich citrón, pokryte dno fóliou a vylejte zvyšné produkty;v rezoch vložte citrón
 • zdobiť petržlenom, ľahko pokrývať misku;zabaliť fóliu
 • za 30 až 40 minút. do rúry a po dobu 5-10 minút, kým nie je pripravený gril zapnúť.

Korenie dáva chuť v prípade, že sú mierne vtierané rukami. Vavrínové listy sa jednoducho zlomia na malé kúsky.

Optimálna teplota pre tieto ryby je od 190 do 200 ° C. Postupnosť technologických procesov prípravy nie je železným pravidlom. Preto niektorí kuchári najprv ryby zlikvidujú a potom ich namazajú, iní robia opak. pečený celý kaporVýsledok je rovnaký. Kapr, pečený v rúre a fólii, urobí pre hostí nezmazateľný dojem. V tomto prípade je červené víno alebo koňak lahodne opitý s takou liečbou.

Lekári neodporúčajú jesť hlavu, plutvy a tiež chvost riečnych rýb. Zhromažďujú veľa baktérií a baktérií a v žiabrech aj žiarenie.

Antoshka, pripravte na večeru lyžicu

kapor so zemiakmi v rúreČervený a zlatohlavý chlapec nechcel pomôcť vybrať zemiaky. Ale teraz je čas na obed. Za pár sekúnd vytiahol z vrecka svoju veľkú lyžicu. Takáto reakcia by sa mala očakávať od hostí, keď vidia zlatý kapor, pečený v rúre so zemiakmi. Na prípravu misky môžete použiť celé korene. Niektorí ľudia sa im páčia plátky alebo plátky (rustikálne). A tento proces zahŕňa jednoduché kroky:

 • umyté a sušené ryby sú solené;vyčistite a vyrežte
 • žiarovka je rozomletá takým spôsobom, aby produkovala polotovary alebo perie;nakrájajte cibuľu
 • mix nakrájanie s korením (koreň, oregano) a korením;
 • zemiaky sú nakrájané na polovice / štvrtiny;
 • jatočné telá sú plnené ostrihanou cibuľkou a okolo nich sa rozširujú koreňové plodiny a pridávajú soli;položte ryby so zeleninou na plech na pečenie
 • Pečieme všetko pri t = 200 ° po dobu 45-55 minút.pečenia

Každý recept na pečený kapor v rúre je dodávaný s fotografiou. Zobrazuje rybu so zlatou kôrkou. Ak chcete dosiahnuť tento výsledok, dovoľte špeciálnu omáčku, ktorú potrebujete na mazanie povrchu všetkých výrobkov. V jednom prípade sa zakysaná smotana používa s vysokým percentom obsahu tuku av druhom prípade majonéza. Zelenina sa odporúča na vodu s rastlinným olejom zmiešaným s bazalkou.pečenie zeleniny Pri servovaní na stôl je dôležité podávať smotanovú omáčku. Hmota sa zmieša s perím cibule a kôprom. S touto pastou sa chuť zemiakov stáva výraznejšou.

Alternatívou k cibuľke je citrón, ktorý sa používa ako náplň. Ozdoba je najlepšie rozmanitá s paradajkami, paprikami a baklažánom.

Sladká výplň

kapor s ovocímKombinácia dvoch rôznych vôní vždy vedie k pozitívnemu výsledku. Mnoho ľudí by bolo zvláštne, keby ste variť v pekárenskej peci pečenej a plnenej jablkami. Neočakávaný odchod udalostí? Po odstránení prvého testu sa prekvapenie ešte zvýši. Šťavnatá, jemná a s jemnou chuťou sladkostí na perách sa tento filé zamiluje na prvý pohľad. Očakávajte tento výsledok len vtedy, ak:

 • so smaženým cesnakom (2-3 zuby) pretrepte každú časť rýb;cesnak na trenie rýb
 • Vyrobiť na hrebeň priečnych zárezov na slanom a ostrieľanom jatočnom tele;pripraviť mŕtve telá rýb
 • vložte do otvorov kúsky citróna;veci s citrónovými doskami
 • odlepte jablká (4-5 kusov) a nakrájajte na tenké plátky;pripraviť jablká
 • na mastnú fóliu položenú na diagonálnom ovocí;dajte jablká na plech na pečenie
 • ryby umiestniť na “aromatické” základe;dajte jablká na jablká
 • tesne vyplňte vnútorné časti zostávajúcich kusov;dajte jablká do rýb
 • mazať s rastlinným olejom všetky zložky;
 • pečieme na 180 °, kým nie je ostrý.

Jablká sú najlepšie vybrať s kyslou. Tento recept používa odrody Antonovka, iní preferujú Highlander.

Jedlo je zdobené zeleňou. Okolo rýb striedavo riedi kôpru a petržlenu. Na obvode je doska zdobená kornelovským ovocím. Teraz kontrast trvá nielen chuťou, ale aj farebnou paletou. Perie cibule a papriky rozširujú túto nezvyčajnú prezentáciu. Mnohí sa odrádzajú od nevzhľadného vzhľadu prázdnych očných zdier. V týchto dierach môžete dať brusnice alebo brusnice.

ozdobiť hotové rybyPo takýchto receptoch sa každá matka bude chcieť páčiť svojho milovaného kapra, pečeného v rúre. Jednoduchý a rýchly proces prípravy pokrmu poteší mnohých mileniek a ochutná všetkých členov rodiny.

Video recept kapor v Szechwan